Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maji, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Egy új kapcsolat hullámait próbálgatod? Viharos vizekre tévedtél? Tedd félre a gondokat, irány a Love Boat szerelemhajója! A rakomány bio édesnyarancsolaj és szicíliai citromolaj. Dobd forró vízbe, hogy a hajód biztosan a fürdővíz felszínén maradjon. Engedd, hogy a bizsergetően vidám illat örvényei elragadjanak életed utazására."

Black Fairy

2021. február 17.

Egy lassan oldódó bomba, bár amint elkezd elpezsegni, már nem annyira hasonlít hajóra, a víz tele lett csillámmal, ami szintén nagyon tetszett....Én is elkövettem a hibát, hogy beültem vele a kádba....megfogta a bőrömet rózsaszínre, ahol hozzám ért...Viszonylag gyorsan lekopott (fürdés után zuhanyoztam egyet és akkor lejött), de jártam már úgy LUSH termékkel, hogy napokig színes voltam (pedig radíroztam is xD). Nekem megfogta a kádat is...
Szép, jó az illata, tetszett meg minden, de utálok fürdés után kádat súrolni és annyira nem vett le a lábamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

LittleBaby

2021. február 13.

Gyártják, 2 hete vettem meg. Ez kifejezetten Valentin napra készül, szóval ezért lehet csak időszakosan kapni.

Tegnap kipróbáltuk. Én annyira nem vagyok elájulva tőle, a rózsaszín megfogta nekünk is a kezünket, vagy épp a lábunkat, mert megfogtuk olvadás közben, vagy nekünk úszott, de ez majd lejön pár mosás után :D a kádat nem fogta meg, a testünk többi részét sem. Csak amivel megfogtuk az olvadó hajócskát.
No de, a bombáról: kb 10 perc alatt oldódott fel, ami szerintem tök sok idő (ez jó!!), és közben gyönyörű, kékes, rózsaszínes csíkokat, “habokat” eresztett magából, nagyon-nagyon szép volt; a víz sötétes lila marad utána. Viszont nekem ennyiben ki is merült a pozitívum, mert az illatát alig éreztük, a bőrömön meg annyira sem :D 1-1x belefér, a színei tényleg meseszépek, de nem rohannék egy újabb darabért. Az árát korrektnek találom, de többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 13.

Nileve

2019. február 15.

Nagyon szeretem a Lush fürdőbombáit, mindig élménnyé teszik a fürdést a kellemes illatokkal és a csillámos színes vízzel. Ugyan az Intergalactic és a Guardian of the forest után sajnos már nem volt annyira extra fürdőbomba ez a rózsaszínes Love Boat, kicsit talán untam is. A benne lévő rózsaszín megfogja a kezet, nekem még másnap is látszott a körmömnél! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

draculina

2019. január 14.

Múlt héten vettem ilyet egy Lush üzletben szóval nem értem miért van 'már nem gyártják' termékként megjelölve...

Nem pezseg, hanem inkább olvad és színesen habzik, a víz színe pedig kellemes sötét magenta lesz. A kezemet megfogta a rózsaszín úgyhogy nem érdemes fogdosni, de szerencsére a kádat nem színezte meg. A bőrömet nem szárította ki, sőt inkább puhává tette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Nancika

2018. július 18.

Ez volt az utolsó termék, amit kipróbáltam, és amiről a korábban feltöltött "Mit ettem ma?" videómban is beszéltem a követőimnek, bár természetesen ezt nem megettem aznap, hanem a fürdővizembe tettem. ;) Az illata egyenesen mennyei, fürdés után is még sokáig jól érezhető a bőrömön. Mindemellett pedig a legjobb tulajdonsága az volt, hogy kellemesen lággyá változtatja a vizet és a bőrön egy ilyen selymes réteget képez. Olyannyira, hogy gél nélkül is könnyedén le tudtam borotválni a lábamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.