Lush

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szfruzsi, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A benne lévő kamilla, citrom és sáfrány főzetek fényesebbé teszik a szőke tincseket. A végeredmény: lágyabb haj a lenmag kivonat, és fénylő hajszálak a citrom jóvoltából. Rendszeres használat esetén a hajmosás előtti hajkondicionálóban lévő két különböző típusú kamillának köszönhetően a haj könnyedebb lesz.

Ár: 3500 , Eladó: Bugesz
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

SpinnerCat

2019. március 5.

Nekem Ő az igazi hajpakolás. Finom illat, kellemes használat, puha és fényes haj, ami ráadásul növésnek indult és erősebb is lett. Régen használtam, pár évre feledésbe merült (nem értem, miért, pedig akkor is szerettem), tavaly újra fellángolt a szerelmünk. Az olajos verzión is gondolkodom, de ez a típus biztonságosabbnak tűnik (lehet, hogy csak a megszokás).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

janka.s

2019. január 22.

Alapvetően szeretem a Lush termékeit, főleg fürdő-témában, de egyre több dologgal nyúltam mellé az utóbbi időszakban. A legutóbbi ez a pakolás volt. Használtam az utasítás szerint (20p a hajon hagyva hajmosás előtt), illetve sima balzsamként is, sehogy sem jött be. A hajam a legkevésbé sem volt puha, ápolt hajmosás után, kifésülni nem tudtam normálisan, csak tetemes mennyiségű hajolaj után. Pedig elméletileg tökéletes alany vagyok szőke, kissé megviselt, fakó hajjal.
Nem értem perpill a koncepciót sem. Most akkor full naturalba nyomjuk kamillával, citrommal meg sáfrányfőzettel? De akkor minek a parabén meg az SLS?
Mindegy, majd valahogy megpróbálom felturbózni olajokkal és hajmosás előtti melegpakolásnak elhasználom, de az árát így nem igazán érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

aidanne

2018. szeptember 13.

Imadom! Szeretem benne, hogy hajmosas elott kenhetem be vele a hajam, sueretem, mikor leoblitem a szinten Lush-os samponommal, erzem a finom, megnyugtato illatat. Festett szoke hajam van, ami mar ombrera novesztem le, de szerettem volna ha a szoke timcseim szep, fenyesek es elettel teliek maradnak anelkul, hogy ujra festenem kellene.
Puha, szepen apolt hajat kapok. Az illata nekem megnyugtato es nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Puha, szepen apolt hajat kapok. Az illata nekem megnyugtato es nagyon tetszik!

ssara

2016. december 11.

Egy tégelyt fogyasztottam el belőle, az illata szerintem megszokható. Sötét szőke hajam van, ami nincsen festve. Puhává varázsolta a tincseimet,de semmi egyebet nem csinált. Nagyon sokat kellett belőle használni, így számomra nem érte meg. Egy kipróbálásra jó volt, valószínűleg soha többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

gumibogyo11

2016. augusztus 3.

Nem vettem észre különösebb változást a hajamon, igaz gyorsan elfogyott a tégely és nem vettem újra. Az illata kellemes de a hajmosás előtti pakolásokkal sose voltam jóban, vagyis a Roots-ot használom most már vagy fél éve, és az nagyon bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

kebkeb

2016. július 10.

Rajtam semmit nem szőkített, a hajamért se sokat tett. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Rajtam semmit nem szőkített, a hajamért se sokat tett. Csalódás.

sziszus_

2016. február 7.

A hajamra alapvetően nagyon jó hatással volt, de nem gondoltam, hogy ennyire "szőkít"....mindenesetre tetszik az eredmény, a hajam is jó állapotban van tőle. Elhasználom, de nem hiszem hogy újra veszem valaha is. Az illata elég egyedi... a kamilla nagyon érzik rajta, ami jó, ha valaki szereti, de nekem sajnos a gyermekkori szemborogatások jutnak csak róla eszembe - sajnos. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

beckab.45

2015. október 11.

Vaciláltam melyik maszkot is vegyem meg, de végül erre esett a választásom, mivel természetes szőke hajamat gondoltam, feldobom egy kicsit. Hát, nem igazán vettem észre változást rajta, és mivel nagyon sok hajam van, ezért sokat is kellett használnom belőle, így nem tart valami sokáig, ahhoz meg túl drága.. :( De valóban puhítja a hajat és szép csillogóvá teszi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

pankabeauty

2015. augusztus 27.

Nekem egyre szőkébb tőle a hajam de lehet ,hogy rá segít erre a Karma korong samponjuk is mivel erősen tísztit . Száraz hajra viszem fel hagyom rajta egy 45 percet hajatmosok és utána álom puha fényes sejmes a hajam tuti újra veszem . Már egy darabon levan nőve a hajam és a közép barnaból vilagos szőkés barnát csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

gothmarypoppins

2015. május 9.

Száraz hajra vittem fel, így elég sok kellett. Utána a Daddy O sampont használtam és olyan lett a vizes hajam, mint a selyem. Extra balzsamot így nem is raktam rá.
Szárítaskor ezt megbántam, szállós maradt, és kiálltak a törött végek.
Jó illata van, nem zsíros a hajam tőle, viszont szép aranyfényt ad, és puhít. Nem sárgát, hanem valami ragyogó és egészséges fényességet kap tőle a hajam.

Kíváncsi vagyok a hosszú távú hatására.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

Szárítaskor ezt megbántam, szállós maradt, és kiálltak a törött végek.

Kíváncsi vagyok a hosszú távú hatására.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract