Lush

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szfruzsi, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A benne lévő kamilla, citrom és sáfrány főzetek fényesebbé teszik a szőke tincseket. A végeredmény: lágyabb haj a lenmag kivonat, és fénylő hajszálak a citrom jóvoltából. Rendszeres használat esetén a hajmosás előtti hajkondicionálóban lévő két különböző típusú kamillának köszönhetően a haj könnyedebb lesz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

slytherclaw

2021. október 27.

Gyönyörű fényes és puha lesz tőle a hajam, és ez a hatás nem csak az első hajmosásig tart. Barna hajam van, úgyhogy én szőkítést nem vártam tőle, viszont észrevettem, hogy bizonyos fényben vörösesebb árnyalatúak lettek azok a tincseim, amiket a nap aranyszínűre szokott kiszívni nyaranta.
Alapvetően nehéz boldoggá tenni hajápolási termékekkel, de ennek állandó helye lesz a polcomon. Az illatát nem szeretem, de a hatása kárpótol érte.
Kicsit csodálkozva olvasom, hogy mások nem tartják kiadósnak a tégely tartalmát. Nekem a hátközépig érő dús hajamra majdnem három hónapig elég volt, pedig legalább kéthetente használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

nihilistahedonista

2021. október 9.

Igen drága cucc ahhoz, hogy állandóan vegyem, néha-néha kértem szülinapra, karácsonyra. Max 4alkalom jön ki egy tégelyből.
Finom puha, és illatos a hajam tőle, de ennek persze akár meg is lehet a hátránya, ha valakinek a fejbőre nem bírja a parfümöt az Inciben.
Szögi
Szőkítést nem éreztem rajta én sem, biztos nem fogom már kérni/venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

Szögi
Szőkítést nem éreztem rajta én sem, biztos nem fogom már kérni/venni.

karato

2020. december 30.

Teny, hogy a hajamat ápolta, de szokiteni egyáltalán nem szokitett. A száraz hajas felvitel miatt kb. 5-6 alkalomra volt elegendő, ehhez pedig kicsit draga. Egy próbát megert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Soleil

2020. november 3.

Hát nem is tudom, úgy érzem, ápolta a hajam, nekem az illata tetszett, a szőkített tincseim szépek lettek tőle,
de.... ennyi pénzért ez a mennyiség egy dús, hosszú hajra kb. 3 alkalomra volt elegendő, max.... szóval annyira meg nem jó,
vagy nem nyújtott semmi utánozhatatlanul extrát.
Nekem ez így közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

vagy nem nyújtott semmi utánozhatatlanul extrát.
Nekem ez így közepes.

TAnna94

2020. április 19.

A VILÁG LEGJOBB HAJPAKOLÁSA. Tökéletes. Nagyon jó az illata. VALÓBAN szőkít. Nem hittem el, hogy tényleg van szőkítő hatása, de észrevettem, hogy mióta használom, tényleg egy kicsit világosabb lett a hajam (ez másnak is feltűnt). Hajmosás után csodálatosan sima, puha hajam lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

SpinnerCat

2019. március 5.

Nekem Ő az igazi hajpakolás. Finom illat, kellemes használat, puha és fényes haj, ami ráadásul növésnek indult és erősebb is lett. Régen használtam, pár évre feledésbe merült (nem értem, miért, pedig akkor is szerettem), tavaly újra fellángolt a szerelmünk. Az olajos verzión is gondolkodom, de ez a típus biztonságosabbnak tűnik (lehet, hogy csak a megszokás).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

janka.s

2019. január 22.

Alapvetően szeretem a Lush termékeit, főleg fürdő-témában, de egyre több dologgal nyúltam mellé az utóbbi időszakban. A legutóbbi ez a pakolás volt. Használtam az utasítás szerint (20p a hajon hagyva hajmosás előtt), illetve sima balzsamként is, sehogy sem jött be. A hajam a legkevésbé sem volt puha, ápolt hajmosás után, kifésülni nem tudtam normálisan, csak tetemes mennyiségű hajolaj után. Pedig elméletileg tökéletes alany vagyok szőke, kissé megviselt, fakó hajjal.
Nem értem perpill a koncepciót sem. Most akkor full naturalba nyomjuk kamillával, citrommal meg sáfrányfőzettel? De akkor minek a parabén meg az SLS?
Mindegy, majd valahogy megpróbálom felturbózni olajokkal és hajmosás előtti melegpakolásnak elhasználom, de az árát így nem igazán érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

aidanne

2018. szeptember 13.

Imadom! Szeretem benne, hogy hajmosas elott kenhetem be vele a hajam, sueretem, mikor leoblitem a szinten Lush-os samponommal, erzem a finom, megnyugtato illatat. Festett szoke hajam van, ami mar ombrera novesztem le, de szerettem volna ha a szoke timcseim szep, fenyesek es elettel teliek maradnak anelkul, hogy ujra festenem kellene.
Puha, szepen apolt hajat kapok. Az illata nekem megnyugtato es nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Puha, szepen apolt hajat kapok. Az illata nekem megnyugtato es nagyon tetszik!

ssara

2016. december 11.

Egy tégelyt fogyasztottam el belőle, az illata szerintem megszokható. Sötét szőke hajam van, ami nincsen festve. Puhává varázsolta a tincseimet,de semmi egyebet nem csinált. Nagyon sokat kellett belőle használni, így számomra nem érte meg. Egy kipróbálásra jó volt, valószínűleg soha többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

gumibogyo11

2016. augusztus 3.

Nem vettem észre különösebb változást a hajamon, igaz gyorsan elfogyott a tégely és nem vettem újra. Az illata kellemes de a hajmosás előtti pakolásokkal sose voltam jóban, vagyis a Roots-ot használom most már vagy fél éve, és az nagyon bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract

Methylparaben i I ta I par 0 0