Lush

Ár:   2090 Ft és 3590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 g és 315 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ildiko.godo, az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   2090 Ft és 3590 Ft
Kiszerelés:   125 g és 315 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mentolos, sokoldalú pakolás az üde bőrért. Gyengéd, mégis hatásos összevetői közt megtalálod a mézet és a kaolint is. A könnyedén felvihető pakolás ezen felül tartalmaz még serkentő borsmentaolajat, gondoskodó bársonyvirágolajat és klorofilt, valamint aduki- és ligetszépemagot, hogy a leöblítés után is tartós maradjon a hatás. Az ásványi anyagokban gazdag kaolin ápolja, a méz fertőtleníti a bőrt; a gondosan adagolt borsmentaolaj serkenti a vér áramlását, amitől bőröd ragyogóan friss lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ticsinky

2021. május 28.

Sokat nem adott hozzá az arcápolási rutinomhoz, de szeretem használni. Imádom a kis mentolos illatát és a frissítő/bizsergető érzetét. Valóban szép puha lesz tőle az arc. Én max.heti 1x használom, amikor az alap rutinom mellé úgy érzem most jöhet egy kis frissítő hüsi maszk. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Uhrinkata

2021. május 11.

Csodát tett a pattanásos, zsíros bőrömmel, már az első használat után érezhető a különbség. Mindkenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

domiv

2021. március 19.

Sajnálom, hogy a Lush is parfümökkel nyomja tele a krémjeit, pedig tényleg szupi termék lehetne, csak nagyon zavar benne a parfüm, mert felesleges. Egyébként érdemes óvatosan használni, mert nagyon szárít, a mentol miatt csíp is egy picit, utána javaslok mindenkinek dupla hidratálást, ellenben nagyon acnés bőrre biztosan szuper. Én max heti kétszer merem használni, utána erős hidratálással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Dada96

2021. február 12.

Karácsonyra kaptam, mert már egy ideje szemezgettem vele. Megvétel előtt leteszteltem a testert, nekem már akkor bejött.
Sajnos hamar lejár a szavatossága, decemberben vettem és most áprilisban jár le, de nagyon hatásos.
Széppé, üdévé varázsolja az arcbőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Széppé, üdévé varázsolja az arcbőrt.

pont

2021. február 5.

pár éve használgattam, sokat nem adott hozzá az arcápolási rutinomhoz. vigyázni kell vele, mert elég durvák a szemcséi és ha túl gyakran használod, brutálisan szárít. mai fejjel már nem venném meg, sok értelmét nem látom, sokkal jobb kaolinos termékek vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Wikkencs91

2021. január 3.

Mentolos hűs élmény korrekt radírozó hatás nagy kiszerelés. Az egyik kedvenc arcpakolásom a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Pappetra99

2020. december 18.

Időnként a hátamon elurakodik a pattanás, amire egyből jön is ez a kis csodaszer. Pár nap alatt nagyon szépen letisztítja. Az arcomon is szoktam, használni nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

liviccci

2020. október 29.

Nagyon szeretem! Ha van pattanas, eszrevehetoen lehuzza valamennyire a gyulladast es osszehuzza a porusokat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

picitina

2020. szeptember 8.

Szerettem a mentolos illatát és hűsítő érzetét. Viszont nagy csalódás volt, mert nagyon hamar lejár, ehhez képest nagy a kiszerelése és drága az ára (az tény, hogy ha az egész családodat bekenegeted, és mindet felhasználod akkor valóban megéri). Valószínűleg ha nem lenne benne parfüm, még a 4 csillagot is megadnám (ne értsetek félre, szerintem jó kis maszk lenne, de így nem ajánlanám érzékeny bőrűeknek).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Lina14

2020. augusztus 9.

Az egyik legjobb maszk amit valaha használtam, van agyagmaszk érzete és frissesség is. Leszárítja az aktív pattanásokat és nagyon puha, hidralált bőrt hagy mag után. Dekoltázson is nagyon jó, egyszer hátra is rárakom. Hatalmas adag, nehéz elhasználni időben. Nekem a zsírosabb bőrre való van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Hidratálók: Honey, Glycerin

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Az Aduki/Azuki bab magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagkénet használnak a kozmetikumokban.

Parlagi ligetszépe növény magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A parlagi ligetszépe magjából nyerik a parlagi ligetszépe olajat, mely egy gyakran használt emollient olaj a kozmetikumokban.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.