Lush

Ár:   3690 Ft és 6490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 g és 315 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ildiko.godo, az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2022. január 3.

Ár:   3690 Ft és 6490 Ft
Kiszerelés:   125 g és 315 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mentolos, sokoldalú pakolás az üde bőrért. Gyengéd, mégis hatásos összevetői közt megtalálod a mézet és a kaolint is. A könnyedén felvihető pakolás ezen felül tartalmaz még serkentő borsmentaolajat, gondoskodó bársonyvirágolajat és klorofilt, valamint aduki- és ligetszépemagot, hogy a leöblítés után is tartós maradjon a hatás. Az ásványi anyagokban gazdag kaolin ápolja, a méz fertőtleníti a bőrt; a gondosan adagolt borsmentaolaj serkenti a vér áramlását, amitől bőröd ragyogóan friss lesz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Teokleia

2022. június 25.

Nem vagyok benne biztos, hogy jól teszem, hogy tudatos bőrápoló rutinba igyekszem beépíteni, de agyagos maszkot kerestem a zsíros-kombó bőrömre, és ez nagyon szimpatikus volt. Első felkenésre erőteljesen hűsít, nyáron nagyon kellemes lehet. Gyakorlatilag megkeményedett az arcomon tíz perc alatt, ami elsőre aggasztott, mert azt hittem, szárít, de nem. Nagyon jól esett meleg vízzel lemosni, óvatosan lesimogatva nem is radíroz - azt nagyon szerettem volna megúszni. Összességében elégedett vagyok, finom puha lett a bőröm utána, a pórusaim kevésbé voltak láthatóak, és mintha tisztultak is volna a kis mitesszerek az orromon és az államon. Jobban tetszett a hatása, mint az élménye, az összetevői viszont annyira nem tökéletesek. Nem vagyok benne biztos, hogy újra veszem majd, de ezt a kisebb adagot elhasználom.
Update: Elfogyott, és újra fogom venni. Nagyon jó hatással van a bőrömre. Zsírosodásra nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 25.

BiankaJ17

2022. április 25.

Egy éve használtam utoljára, most újra rátaláltam, úgyhogy megvettem. Hiába tartalmaz sok illóolajat, mivel lemosom, és nem okozott irritációt, ezért nem tartom nagy gondnak. Az illata nagyon kellemes, és sokat segít a zsíros bőröm javításában. Szeretem.
UPDATE: Az illóolajok és a parfüm megtette a hatását, kirügyezett a bőröm. Elengedtem volna alapból is, de már most is abbahagyom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 25.

fanniiii_

2021. szeptember 21.

Ha úgy érzem az arcomnak szüksége van valami kis pluszra, mindig jót tesz neki ez a pakolás. Főleg akkor tökéletes, ha megjelent egy két pattanás, vagy eltömődött pórus. A bőröm is puhább és frissebb lesz utána, és a kis rituálé részét is élvezem, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Ticsinky

2021. május 28.

Sokat nem adott hozzá az arcápolási rutinomhoz, de szeretem használni. Imádom a kis mentolos illatát és a frissítő/bizsergető érzetét. Valóban szép puha lesz tőle az arc. Én max.heti 1x használom, amikor az alap rutinom mellé úgy érzem most jöhet egy kis frissítő hüsi maszk. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Uhrinkata

2021. május 11.

Csodát tett a pattanásos, zsíros bőrömmel, már az első használat után érezhető a különbség. Mindkenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

domiv

2021. március 19.

Sajnálom, hogy a Lush is parfümökkel nyomja tele a krémjeit, pedig tényleg szupi termék lehetne, csak nagyon zavar benne a parfüm, mert felesleges. Egyébként érdemes óvatosan használni, mert nagyon szárít, a mentol miatt csíp is egy picit, utána javaslok mindenkinek dupla hidratálást, ellenben nagyon acnés bőrre biztosan szuper. Én max heti kétszer merem használni, utána erős hidratálással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Dada96

2021. február 12.

Karácsonyra kaptam, mert már egy ideje szemezgettem vele. Megvétel előtt leteszteltem a testert, nekem már akkor bejött.
Sajnos hamar lejár a szavatossága, decemberben vettem és most áprilisban jár le, de nagyon hatásos.
Széppé, üdévé varázsolja az arcbőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Széppé, üdévé varázsolja az arcbőrt.

pont

2021. február 5.

pár éve használgattam, sokat nem adott hozzá az arcápolási rutinomhoz. vigyázni kell vele, mert elég durvák a szemcséi és ha túl gyakran használod, brutálisan szárít. mai fejjel már nem venném meg, sok értelmét nem látom, sokkal jobb kaolinos termékek vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Wikkencs91

2021. január 3.

Mentolos hűs élmény korrekt radírozó hatás nagy kiszerelés. Az egyik kedvenc arcpakolásom a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Pappetra99

2020. december 18.

Időnként a hátamon elurakodik a pattanás, amire egyből jön is ez a kis csodaszer. Pár nap alatt nagyon szépen letisztítja. Az arcomon is szoktam, használni nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

Hidratálók: Honey, Glycerin

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Az Aduki/Azuki bab magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagkénet használnak a kozmetikumokban.

Parlagi ligetszépe növény magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A parlagi ligetszépe magjából nyerik a parlagi ligetszépe olajat, mely egy gyakran használt emollient olaj a kozmetikumokban.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.

Methylparaben i I ta I par 0 0