Lush

Ár:   2090 Ft és 3590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 g és 315 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ildiko.godo, az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   2090 Ft és 3590 Ft
Kiszerelés:   125 g és 315 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mentolos, sokoldalú pakolás az üde bőrért. Gyengéd, mégis hatásos összevetői közt megtalálod a mézet és a kaolint is. A könnyedén felvihető pakolás ezen felül tartalmaz még serkentő borsmentaolajat, gondoskodó bársonyvirágolajat és klorofilt, valamint aduki- és ligetszépemagot, hogy a leöblítés után is tartós maradjon a hatás. Az ásványi anyagokban gazdag kaolin ápolja, a méz fertőtleníti a bőrt; a gondosan adagolt borsmentaolaj serkenti a vér áramlását, amitől bőröd ragyogóan friss lesz.

Kim2000

2020. június 16.

Évek óta használom ezt az arcmaszkot. Kellően hűsítő és ha valamilyen eseményen kell megjelennem elég ha előző este felkenem. Ez a kedvenc maszkom a lush-tól és rengetegszer mentette már meg az arcomat. Az illatáért teljesen odavagyok. Az egyetlen problémám, hogy még egyszer sem sikerült elhasználnom a lejárati dátum előtt, de ettől függetlenül csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

tinkerbell25

2020. június 10.

Sajnos nem lettünk jóbarátok, nekem nagyon elnehezítette a bőröm és minden használat után okozott 1-2 gyulladt pattanást... Az illatát szerettem, de kb ez volt számomra az egyetlen pozitívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Queen16

2020. június 3.

Az egyik kedvenc Lush arcmaszk, szerintem az egyik legjobb is, a használata után tisztábbnak es frissebbnek érzem az arcom és puhábbnak, egy felfrisitő maszknak tökéletes szóval biztos majd újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Marcipancica

2020. május 25.

Szuper ez a maszk, úgy tisztít, hűsít, hogy nem szárít, nem irritál. Vigyázni kell hogy az ember ne felejtse kint, hűtőbe való, és rendszeresen érdemes használni, mert lejár viszonylag hamar. (Nem túl hamar, de ez egy friss összetevőkből készített termék, jobban kell figyelni a lejáratra, mint más termékeknél.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

csajszigirl

2020. május 18.

IMÁDOM!
Ez a pakolás valami álom! Csak azt sajnálom, hogy nem tudok képet csatolni a véleményemhez, hogyan néz ki a bőröm használat előtt és használatot követően. Arcra, karra, hátra, valamint mellkasra egyaránt szoktam használni. Nagyon bevált, az illatát is szeretem, mattítja a bőrőmet, puhává teszi, a pattanásaimat pedig úgy visszahúzza, hogy öröm nézni. Soha nem volt még ennyire jó pakolásom. Azthiszem a következő vásárlásom, amint elhasználtam az öntartósítós verziója lesz. Kipróbálom azt is. Egy szerencsém van, hogy elsőre nagy tégelyt vásároltam!! :)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 18.

IMÁDOM!

rtoth98

2020. május 7.

Frissít, tisztít nekem nagyon tetszik. Az illata szuper, talán ő a legjobb árban lévő természetes pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

fannus9

2020. március 22.

Evek ota hu tarsam. Hasznalom hatra, arcra. Imadom a szinet, a mentolos illatat. Hutoben tarolom igy nem szokott megromlani. Kicsit szarit. Nagyon jol dorzsol mikor le akarod mosni, heti 1-2 alkalommal hasznalom hajmosas kozben. Nem ez hozza a legnagyobb valtozast az arcomon de ha nincs hianyolom. Eletem resze lett.:D 4-5 csillag kozottire gondoltam. A picinek az ara 3000Ft a nagy 6000Ft korul van! Es tenyleg sokaig eleg, pattis lanyok probaljatok ki!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 22.

macooka

2019. december 21.

Nagyon szeretem ezt a maszkot. Igaz, mikor felviszem, akkor a borsmentának köszönhetően tényleg eléggé frissíti a bőrt, már-már csíp. Lemosás után viszont nagyon szép puha a bőröm. Mióta a rutinomban van, azóta a pattanások nem nagyon akarnak előjönni szerencsére. Ráadásul a 125 g elég sokáig elég még heti 2-3 használattal is, ennek pedig az ára is barátságos. Újra fogom venni, de előtte még kipróbálok más problémás bőrre való Lush maszkokat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

scbellie

2019. december 5.

Kedvenc! Frissít, tisztít. Főleg nyáron a nagy melegbe nagyon jó érzés, télen én kicsit fázok "alatta" de összességében egy szuper arcmaszk ami a szemcséinek köszönhetően remekül radíroz is. . Már többször újra vettem és fogom is mert ha kicsit is rosszabb állapotúnak érzem a bőröm ez rögtön rendbe rakja és olyan jó puha lesz utána..
Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Mindenkinek ajánlom!

Liliwm

2019. november 24.

Szuper maszk! Tisztít, ápol és frissít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Szuper maszk! Tisztít, ápol és frissít!

Hidratálók: Honey, Glycerin

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Az Aduki/Azuki bab magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagkénet használnak a kozmetikumokban.

Parlagi ligetszépe növény magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A parlagi ligetszépe magjából nyerik a parlagi ligetszépe olajat, mely egy gyakran használt emollient olaj a kozmetikumokban.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.