Lush

Ár:   2090 Ft és 3590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 g és 315 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ildiko.godo, az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   2090 Ft és 3590 Ft
Kiszerelés:   125 g és 315 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mentolos, sokoldalú pakolás az üde bőrért. Gyengéd, mégis hatásos összevetői közt megtalálod a mézet és a kaolint is. A könnyedén felvihető pakolás ezen felül tartalmaz még serkentő borsmentaolajat, gondoskodó bársonyvirágolajat és klorofilt, valamint aduki- és ligetszépemagot, hogy a leöblítés után is tartós maradjon a hatás. Az ásványi anyagokban gazdag kaolin ápolja, a méz fertőtleníti a bőrt; a gondosan adagolt borsmentaolaj serkenti a vér áramlását, amitől bőröd ragyogóan friss lesz.

Lush tégelyek visszaváltásra
Ár: 1500 Ft , Eladó: bobekecske
Állapot: 5 db üres fekete tégely, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után
macooka

2019. december 21.

Nagyon szeretem ezt a maszkot. Igaz, mikor felviszem, akkor a borsmentának köszönhetően tényleg eléggé frissíti a bőrt, már-már csíp. Lemosás után viszont nagyon szép puha a bőröm. Mióta a rutinomban van, azóta a pattanások nem nagyon akarnak előjönni szerencsére. Ráadásul a 125 g elég sokáig elég még heti 2-3 használattal is, ennek pedig az ára is barátságos. Újra fogom venni, de előtte még kipróbálok más problémás bőrre való Lush maszkokat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

scbellie

2019. december 5.

Kedvenc! Frissít, tisztít. Főleg nyáron a nagy melegbe nagyon jó érzés, télen én kicsit fázok "alatta" de összességében egy szuper arcmaszk ami a szemcséinek köszönhetően remekül radíroz is. . Már többször újra vettem és fogom is mert ha kicsit is rosszabb állapotúnak érzem a bőröm ez rögtön rendbe rakja és olyan jó puha lesz utána..
Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Mindenkinek ajánlom!

Liliwm

2019. november 24.

Szuper maszk! Tisztít, ápol és frissít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Szuper maszk! Tisztít, ápol és frissít!

fruzsiballa

2019. november 22.

Nagyon finom az illata...teszi a dolgát, szerintem egy nagyo jó termék. Néha mikor a bőröm rosszabb állapotban van akkor kicsit szárítja..de ezt kellő odafigyeléssel kompenzálni lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

szakalyreka

2019. november 17.

Nagyon jó és hasznos! Szárazabb a bőröm, de az államon vannak pattanások és ez nagyon jó ellenük! Vagy ki se jönnek teljesen vagy előbb eltünnek és nem olyan gyulladtak. A normáli változat jobban bejött, mint az öntartósító.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

dlms.trk

2019. október 30.

Életemben nem volt olyan ronda a bőröm mint ettől a szartól.
Tele, de TELE lettem tőle pattanásokkal, gyulladt szörnyű nagyokkal, és rengeteg kicsi apróval.
Borzasztóan kiszárított, nem volt se puha se semmilyen a bőröm tőle.
Elpasszoltam három használat után.
Óriási csalódás volt.
Csak az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de ez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Életemben nem volt olyan ronda a bőröm mint ettől a szartól.
Borzasztóan kiszárított, nem volt se puha se semmilyen a bőröm tőle.
Elpasszoltam három használat után.
Óriási csalódás volt.
Csak az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de ez...

pannamilla

2019. október 24.

Kellemes hűsítő hatása van, azonban nekem zsírossá teszi a bőröm, elnehezíti :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Kellemes hűsítő hatása van, azonban nekem zsírossá teszi a bőröm, elnehezíti :(

Nicy011

2019. szeptember 27.

Régóta szerettem volna kipróbálni ezt a terméket, mert sok dicséretet hallottam és olvastam róla. 3 alkalommal kentem fel. Tetszik a hatása és az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

flora1313

2019. szeptember 11.

Számomra nem csodaszer, de kellemes használni.
Kicsit szárit, utána muszáj jól hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Számomra nem csodaszer, de kellemes használni.
Kicsit szárit, utána muszáj jól hidratálni.

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Nekem nem sokat segített, talán ki is jött pár apró pattanás tőle. Az illata a fogkrémre emlékeztet, nagyon jó érzést hagy lemosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Hidratálók: Honey, Glycerin

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Az Aduki/Azuki bab magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagkénet használnak a kozmetikumokban.

Parlagi ligetszépe növény magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A parlagi ligetszépe magjából nyerik a parlagi ligetszépe olajat, mely egy gyakran használt emollient olaj a kozmetikumokban.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.