Lush

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gumibogyo11, Módosítva: 2017. április 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajformázók

"Amikor rájössz, hogy Mr. Dandy milyen jó fej a fejeden, az egész hajadat szeretnéd elborítani ezzel a könnyű, textúrát adó édes kényeztetéssel. Használhatod nedves és száraz hajra, vagy közvetlenül hajszárítás előtt is, így tincseid hosszú időre megőrzik formájukat anélkül, hogy ragadóssá válnának. Ezt a praktikus terméket teletöltöttük rostokban gazdag banánnal, s ennek köszönhetően anélkül tartja a hajat, hogy elnehezítené.
Van benne tölgyfazuzmó-kivonat és fenntartható forrásból származó perui rózsafa is, hogy az illata finoman földes és nagyon zöld legyen. Mindegy, hogy elegáns vagy szexis frizurát szeretnél-e kialakítani, könnyen megvalósíthatod a terved. Légy kreatív, találd ki, hogy beledolgozol egy keveset a termékből a nedves hajadba és utána hideg levegővel megszárítod, vagy inkább közvetlenül a száraz hajra viszed fel a rögzítőt és így alakítod ki a formát. Egy pillanat alatt gyönyürű leszel!"

deezsina

2017. augusztus 18.

Becsapós, úgy jártam mint a Hair Custard termékkel. Mivel hogy ez nem annyira hajápoló, sokkal inkább hajformázó, pedig én a vékonyszálú hajamra kerestem valami ápoló dolgot, amit szárítás előtt/után fel tudok vinni és mondjuk megelőzik a töredezést. Ehhez képest ez egyértelmuen egy formázó termék, ezekben nem vagyok jártas, segít a félhosszú amúgy össze-vissza szálló hajamat kicsit irányba állítani, ami végülis jó, erre alkották.
Amúgy rövidesen megszuntetik, szóval aki ki akarja próbálni, még most látogasson el egy boltba!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

szilardz

2017. május 10.

Imádom, ez az eddigi legjobb hajformázó amit használtam.
Az illata valami isteni, friss. Egész napos tartást a haj elnehezítése nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Imádom, ez az eddigi legjobb hajformázó amit használtam.
Az illata valami isteni, friss. Egész napos tartást a haj elnehezítése nélkül.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Prunus Dulcis
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol
Illatanyagok: Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylparaben, Propylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!