Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jade, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Ajakápolók

Nem tartalmaz méhviaszt. A természetes citrom, mandarin és vanília a mumuru – egy dél-amerikai vízililiom – vajával és a karnauba pálmából kivont viasszal együtt rendkívül ízletes balzsamot alkot. A rendkívüli lágyító hatásáról ismert extraszűz kókuszolaj igen jót tesz a száraz bőrnek, s az ajkakat puhává és rugalmassá varázsolja. Lágy citrusos illatú.

Alex0920

2018. december 27.

Igaz én csak mintát kaptam belőle az egyik Lush rendelésem alkalmával, de nagyon bejött. Kellemes illata van és extra puhává teszi az ajkaimat. Igazi MUST HAVE darab! Tuti meg fogom venni nagyobb kiszerelésben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

hzsvitamin

2018. december 22.

Nekem nagyon nagyon nagyon nem jött be. Akár vizet is kenhetnék a számra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Nekem nagyon nagyon nagyon nem jött be. Akár vizet is kenhetnék a számra.

dettiii

2015. július 4.

A kedvenc ajakápolóm, nagyon jól hidratál. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

A kedvenc ajakápolóm, nagyon jól hidratál. Biztos, hogy újraveszem.

Natalka

2013. február 3.

Nagyon szeretem, igazi tápláló ajakbalzsam! Szerintem ha valaki valami klasszikusra vágyik, akkor válassza ezt! Megmondom hogy értem: ez a termék natúr, tele igazán finom összetevőkkel, ápol, táplál, könnyen beszívódik, viszont hagy egy leheletnyi védőréteget az ajkakon, ami hosszan hidratál. Viszont a negatívuma a tégelyes kiszerelése (sokan nem szeretnek belenyúlkálni az ajakbalzsamokba), és a szemcsés állaga, emiatt nehezebb eloszlatni, jobban be kell masszírozni.
Én este szoktam használni, éjjel kiválóan regenerál! Ha lenne más formában (nem tégelyes), az még jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

CandyCurses

2012. december 16.

Alváshoz kenem be vele a számat. Tényleg puha lesz tőle, és az illata is finom, viszont az állaga néha furcsa, nem mindig kenhető, néha szemcsés.
Szeretem, de ha elfogy, Honey Trap-et veszek helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Szeretem, de ha elfogy, Honey Trap-et veszek helyette.