Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: soakau, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális hatású gyógynövényes szappan petrezselyemmel

"Ez a szilárd szappan tökéletes harmóniában egyesíti magában az antibakterális kakukkfű- és teafaolajat a mélytisztító hatású, finomra őrölt zabpehellyel. A zabdara eltávolítja a száraz, elhalt hámsejteket, az aloe zselé pedig hűsít és revitalizál. Tökéletes zsíros, aknéra hajlamos bőrre."

Romanadvoratrelundar

2019. augusztus 30.

Először csak az antibakteriális hatása miatt vettem meg, másodszorra viszont már az is hozzájárult a döntésemhez, hogy a természtes, gyógynövényes illatát tartós használat mellett (nagyon sokáig elég) sem untam meg. (Sokszor fordul elő, hogy kezdetben odavagyok egy erősebb illatért, a szappan végére viszont már csak enyhe undorral pöckölgetem.) Alapvetően tusoláskor használom, és igaz, hogy nem habzik túlságosan, viszont nagyon-nagyon jól tisztít, kicsit még radíroz is, és abszolút nem szárítja ki a bőrömet mindamellett, hogy a zsírosságot megszünteti. Arcra más terméket használok, így arról sajnos nem tudok nyilatkozni, de testre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Missy22

2019. július 17.

Lassan fogy és jól is tisztít, tehát maximálisan elégedett vagyok vele. Az illata nem a legjobb Lush illat, nekem valahogy túl petrezselymes, de kifejezetten jól működik a pattanásos (mellkasomon és a hátamon is vannak) bőrön. Az arcomat nem ezzel mosom, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, de bármikor újravenném! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

sannabella

2017. november 21.

Hazavittem és hetekig lush illatú volt a lakásom, szóval kifogtam az aduászt.
A dark angels szárazszappan után csalódottan vettem ezt, hátha segít a pattanásaimon.
Nagyon nagyon lassan fogy, viszont csak langymeleg vízben kezd oldódni, hideg vízzel egyáltalán nem használható.
Átlagos, jól tisztító szappan, friss érzést hagy maga után, tiszta lesz a bőröm, de semmi extra. Szerintem váltok más lush szappanra.

plusz pont a lush többi általam kipróbált szappanjaiból ez volt az egyetlen aminek az illatanyagai nem "romlottak meg", szóval az illat jópár hónap elteltével is ugyanolyan, mint mikor megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Hazavittem és hetekig lush illatú volt a lakásom, szóval kifogtam az aduászt.

risaedla

2014. szeptember 20.

Nagyon nehezen habzik, és kifejezetten büdös a kezem használat után, nem az a kellemes gyógynövénes amilyen maga a szappan. Nekem sajnos nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

zsanee84

2014. augusztus 2.

jó kis szappan,bár csodát senki se várjon tőle.nekem közepesen problémás a bőröm,ami azt jelenti,hogy zsíros és miteszeres...néha patis.a pattanásokkal szerintem nem tudna túl sokat kezdeni.frissít,és eltávolítja az olajos réteget a bőrömről.az illata olyan mint egy zöldséges piacnak:)))
az ára ellenére még egyszer megveszem,mert sokáig elég,ha száraz helyen tárolja az ember

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.