Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: soakau, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. május 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális hatású gyógynövényes szappan petrezselyemmel

"Ez a szilárd szappan tökéletes harmóniában egyesíti magában az antibakterális kakukkfű- és teafaolajat a mélytisztító hatású, finomra őrölt zabpehellyel. A zabdara eltávolítja a száraz, elhalt hámsejteket, az aloe zselé pedig hűsít és revitalizál. Tökéletes zsíros, aknéra hajlamos bőrre."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

domanybeatrix

2020. június 2.

A hatása teljesen rendben van, nem szárít, kézmosásra használjuk.
Viszont az illata az nekem nem tetszik, szeretem a gyógynövényes illatokat, de ez valahogy túl kesernyés számomra, a páromnak viszont tetszik, úgyhogy ez tényleg ízlés kérdése.
El fogjuk használni, de nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

A hatása teljesen rendben van, nem szárít, kézmosásra használjuk.
El fogjuk használni, de nem hiszem, hogy újravenném.

xyz1xyz

2020. május 8.

Számomra csak pozitívumai vannak a terméknek. Egyébként is szeretem az ehhez hasonló természetes illatokat, ennek az illata pedig hosszú időn keresztül belengi a fürdőszobát (ahogyan a többi Lush terméké is). Valóban nem habzik túlságosan, de ezt kompenzálja, hogy remekül tisztít. Mivel alapvetően nem száraz a bőröm az arcomon sem, így én időnként arra is használom, és ott sem okoz problémát, teszi, amit kell, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Romanadvoratrelundar

2019. augusztus 30.

Először csak az antibakteriális hatása miatt vettem meg, másodszorra viszont már az is hozzájárult a döntésemhez, hogy a természtes, gyógynövényes illatát tartós használat mellett (nagyon sokáig elég) sem untam meg. (Sokszor fordul elő, hogy kezdetben odavagyok egy erősebb illatért, a szappan végére viszont már csak enyhe undorral pöckölgetem.) Alapvetően tusoláskor használom, és igaz, hogy nem habzik túlságosan, viszont nagyon-nagyon jól tisztít, kicsit még radíroz is, és abszolút nem szárítja ki a bőrömet mindamellett, hogy a zsírosságot megszünteti. Arcra más terméket használok, így arról sajnos nem tudok nyilatkozni, de testre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Missy22

2019. július 17.

Lassan fogy és jól is tisztít, tehát maximálisan elégedett vagyok vele. Az illata nem a legjobb Lush illat, nekem valahogy túl petrezselymes, de kifejezetten jól működik a pattanásos (mellkasomon és a hátamon is vannak) bőrön. Az arcomat nem ezzel mosom, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, de bármikor újravenném! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

sannabella

2017. november 21.

Hazavittem és hetekig lush illatú volt a lakásom, szóval kifogtam az aduászt.
A dark angels szárazszappan után csalódottan vettem ezt, hátha segít a pattanásaimon.
Nagyon nagyon lassan fogy, viszont csak langymeleg vízben kezd oldódni, hideg vízzel egyáltalán nem használható.
Átlagos, jól tisztító szappan, friss érzést hagy maga után, tiszta lesz a bőröm, de semmi extra. Szerintem váltok más lush szappanra.

plusz pont a lush többi általam kipróbált szappanjaiból ez volt az egyetlen aminek az illatanyagai nem "romlottak meg", szóval az illat jópár hónap elteltével is ugyanolyan, mint mikor megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Hazavittem és hetekig lush illatú volt a lakásom, szóval kifogtam az aduászt.

risaedla

2014. szeptember 20.

Nagyon nehezen habzik, és kifejezetten büdös a kezem használat után, nem az a kellemes gyógynövénes amilyen maga a szappan. Nekem sajnos nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

zsanee84

2014. augusztus 2.

jó kis szappan,bár csodát senki se várjon tőle.nekem közepesen problémás a bőröm,ami azt jelenti,hogy zsíros és miteszeres...néha patis.a pattanásokkal szerintem nem tudna túl sokat kezdeni.frissít,és eltávolítja az olajos réteget a bőrömről.az illata olyan mint egy zöldséges piacnak:)))
az ára ellenére még egyszer megveszem,mert sokáig elég,ha száraz helyen tárolja az ember

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Klorofillin, melyet zöld növényekből, főleg lucernából és csalánból nyerik ki, a kozmetikumokban elősorban természetes színezéékként használják.