Lush

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Lágy sheavajjal, a kakaóvajjal és a jojobaolajjal. Egzotikus illóolajok, gyümölcsillatok és fűszerek adják az illatát. Egy kis darab fahéjjal díszítve.

UzuRose

2015. augusztus 19.

Ez volt az első vásárolt termékem a Lushtól. Diplomázásomra leptem meg magam vele. Több heti nem alvás után tökéletesen felfrissített. Gyönyör lilás-rózaszínes színe lett, arany csillámokkal. Az illata nagyon jó és erős, hajmosás után is napokig éreztem a hajamon az illatát.
Aki még nem próbálta gyorsan tegye meg augusztus végével kivonják a forgalomból! ; )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Vestara

2015. május 21.

Isteni földes-fás illat, ami egy kicsit valamiért a paco rabanne 1 million parfümre emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Lills

2015. május 21.

Nekem eddig egyik kedvencem a Lushtól. Nagyon finom fűszeres illata van, amúgy is gyengém a fahéj. Kifejezetten erős illata van, a többi fürdőgolyóhoz képest is intenzívebb szerintem. Nagyon jól hidratál, egyáltalán nem hagy olajos érzetet, viszont hihetetlen puha lett a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

Mitzi Pí

2014. október 29.

Kellemes élmény volt a fürdés a rózsaszín, fahéj illatú vízben, de azért katarktikus élményt nem okozott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Candush

2014. szeptember 25.

Nem tetszik az illata, elég tömény...
Viszont gyönyörű látványt nyújt ahogy pezseg és feloldódik! Jó nézni, komolyan :)
Nem kedvenc, talán nem is veszem meg újra, de egy alkalomra kiváló volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Nem tetszik az illata, elég tömény...
Nem kedvenc, talán nem is veszem meg újra, de egy alkalomra kiváló volt!

zsannasko

2014. február 11.

Nagyon szépen oldódik ki, először céklaszínűre, majd erős lilára festi a vizet. Kellemes illata van, amikor elkezd pezsegni először gyümölcsös, aztán tipikus Lush. A benne levő olajok finoman ápolják a bőrt, nem lesz túl zsíros utána a bőr.
-1 pont, mert beszínezi a kádat és a bőrt is enyhén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

-1 pont, mert beszínezi a kádat és a bőrt is enyhén.

agi.greendaygirl

2013. szeptember 25.

Érdekes cucc... Néztem róla videót mielőtt megrendeltem és az tetszett ahogyan lesüllyed aztán meg zöld és lila cucc keveredik csigavonalban. Hát ilyen szempontból nagy csalódás mert semmi ilyesmi nem volt:D illata minimális tipikus lush illat mögötte ha koncentrálok egy kis alma illat. A víz lila, megfogja a kádat. A vajak zsíros réteget hagynak a bőrön de nem zavaró

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Petronella

2012. december 13.

Gönyörűre színezi a vizet, élvezet benne pancsikolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Gönyörűre színezi a vizet, élvezet benne pancsikolni!

Koczy

2012. június 4.

IMÁDOM!! Ez e kedvencem, pont azért, mert olajos és fürdés után is a bőröd faháj illatban 'Pompázik'. Lila a kedvenc színem..szóval nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Yndre

2012. április 22.

Pont ma használtam ezt a fürdőgolyót, úgyhogy frissek az élmények :) Elöljáróban csak annyit, hogy általában jobban szeretem a Lush habfürdőket, de ezzel már régóta szimpatizáltam. Használata elég látványos, olyan mint egy kis vulkán: kipezseg a közepéből egy zöld folyadék. A vizet szép padlizsánlilára színezte. Az illata szerintem elég erős, valamilyen virágra hajaz. Pozitívum, hogy nem csak szép, hanem ápol is, mivel kicsit olajossá teszi a vizet, ami nagyon jól ápolja a kiszáradt bőrt. Sajnos ez a lila olaj a víz leengedésekor feltapadt a kád oldalára, úgyhogy vár rám még egy kis kádtakarítás is mindjárt... De egyébként nem rossz, nem bántam meg, hogy megvettem mert nagyon kellemes. Egyszer talán érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Nem szabványos INCI név. Csillám féle.

Nem szabványos INCI név. Arany csillám.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.