Lush

Ár:   1590 Ft, 3150 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100g, 240 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wasp, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   1590 Ft, 3150 Ft
Kiszerelés:   100g, 240 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

"Amikor olyan az idő, hogy a kutyát se küldik ki a házból, kapd fel ezt a citromos zselét és irány a fürdőszoba! A friss bio citromból készült főzet, a citromolaj és a bio citrommirtusz együttes frissességének citrusrobbanása elűzi a lehangoltságot.A zselét tartsd a hűtőben vagy a fagyasztóban, és hidegen zuhanyozz vele! A bőrödet megbizsergető hideg hatására a vér a felszín felé áramlik, a keringés megélénkül és szuperfriss élményben lesz részed."

süsümanó123

2018. szeptember 20.

Ez a kedvenc tusfürdő zselém. Kár hogy nem gyártják már. Amikor megszűnt, be is vásároltam belőle rendesen, de már az is a végét járja, remélem lesz még valami hasonló :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

szilardz

2017. június 10.

A Whoosh-sal együtt vettem meg, de nagyon megkedveltem őket..
Fantasztikus az illata és egész jól hidratálja a bőrt, sőt a moszat-kivonat miatt hajmosásra is tökéletesen alkalmas.
Lefagyasztva szoktam őket használni, főleg így nyáron a citrusosságuk miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

A Whoosh-sal együtt vettem meg, de nagyon megkedveltem őket..
Lefagyasztva szoktam őket használni, főleg így nyáron a citrusosságuk miatt is.

viki0322

2017. május 23.

Egyszerűen imádom. Annyira vicces lesz miatta a zuhanyzás :) Mivel nincs itthon kád emiatt kerestem valamit ami viccesebbé teszi a zuhanyzást. Ez cucc fergeteges, szép összetevők, a márka nézetei is nagyszerűek mindenkinek ajánlani tudom. Illata a terméknek az igazi citromos limonádéra emlékeztet bár anyukámat a Ciff tisztítóra. De én akkor is imádtam nem sűrűn használtam de amikor igen nagy jó állaga lett a bőrömnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Black Fairy

2017. május 14.

Én hatalmas rajongója lettem...Bár általában nem kedvelem a LUSH termékek illatát, ezt imádom! A zselés megoldást is nagyon kedveltem, a Whooosh-t már hetek óta használtam, mikor úgy döntöttem adok ennek is egy esélyt, ha már megvettem...Ugyanúgy nincs problémám vele: az enyém nem hullik darabokra a kezemben, remekül habzik, nem szárít, sőt talán hidratál, felélénkíti a bőrömet (minden LUSH termékem hűtőben van)...Az egyetlen különbség a kettő között, hogy ebben több a valamilyen olaj, így néha "ereszt"...vagyis mikor leszedem a kupakot sárgás lötyi folyik belőle, míg a Whooosh csak egyben kiesik (nem folyik semmi)...

A From dusk 'til dawn nevű masszázstömbbel remekül kiegészítik egymást illatilag, és verhetetlen páros, ha friss, csillogó bőrre vágytok! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

alaina

2017. április 12.

Páromnak vettük, ő választotta magának és imádja! Kevésnek tűnhet, de meglepően sokáig kitart (100 g-so kiszerelést vettünk, 2 hónapja használja és még mindig van belőle :) )
Mindig nyitva hagyja, de a zuhanykabinban a gőz miatt nem száradt ki gondolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Mindig nyitva hagyja, de a zuhanykabinban a gőz miatt nem száradt ki gondolom.

Kremcica

2017. március 1.

Update:
Imádom! Lehet bármilyen vacak napom, zuhany közben csak vigyorgok ahogy csúszkál a tenyeremben. Ha elfogy szerintem fogok még venni. :)

Ajándékszettben volt benne egy 100g-os kiszerelés és jaj de jóóóóó! :) Mivel nem reggel használom így nem raktam be a hűtőbe, így is kellően frissítő. Elképesztően kellemes citrusos illata van és nem szárítja a bőröm. Több használat után sem tudom hogy ezt hogy kéne használni: egyben végigsimítani bőrön vagy szaggatni belőle. Az első variánsban használom és jó móka a fürdés. Az enyém eddig nem száradt ki (már azért fogyóban van) bár figyelek rá hogy víz ne menjen a dobozába és jól rázárjam a tégely tetejét. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Update:

UzuRose

2016. január 25.

Ahányszor csak betértem a boltba mindig ezzel akartam kezet mosni. Isteni, frissítő illata van. Végül ajándékba kaptam egy dobozzal és meg kell, hogy mondjam csalódott vagyok. Nem használom éjjel s nappal így egy hét után kiszáradt, nem akar felhabzani és végig repedt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.