Lush

Ár:   2590 Ft, 4390 Ft és 7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2019. október 3.

Ár:   2590 Ft, 4390 Ft és 7490 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"A fair trade vaníliarudakból készült édes illatú főzet a tisztító hatású szicíliai citromolajjal és friss gojibogyó-lével együtt friss árnyalattal élénkíti ezt a virágos tusfürdőt, melyet a sűrű, ínycsiklandóan finom török rózsalekvár ihletett."

Lush Rosie 2018-as Limitált kiadású ajándékcsomag
Ár: 6000 Ft+pk , Eladó: mkdorina
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben, posta, foxpost (a postaköltség nincs benne az árban)
Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem, szuper az illata, bár vigyázat, elég erős. Nem szeretem parfümmel keverni. A legjobb a rózsás testpermettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

tillisilli

2019. november 10.

Az illatot nagyon szeretem (gyümölcsös-rózsás-frish-Lush-os), így kötöttem ki a tusfürdő verziónál. Amivel nagyon kellemes tusolni, kevés elég és nem szárít. Viszont az illata nem olyan intenzív, mint vártam, főleg a testpermet után, amit lehetetlen nem túladagolni, az egy illatmérgezés. A tusfürdő inkább decens, szóval még a fürdőszobám sem illatozik tőle igazán, ezért nem fogom újravenni, a Molton Brown rózsás tusfürdőjét jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

KataMayaNagy

2019. november 10.

Annyira jó rózsás illata van, kevés elég belőle, nagyon jók az összetevők. Nem szárít és a testkondicionálójával együtt nagyon hosszan tart az illata.
Ajánlom mindenkinek, aki kicsit is szereti a rózsás illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Ajánlom mindenkinek, aki kicsit is szereti a rózsás illatot.

cattitude

2019. október 2.

túlságosan édes, lekváros illata van, nekem jobban bejön a nyers rózsaillat. jó vele amúgy fürdeni, főleg hidegben, de engem nem annyira nyűgöz le ár-érték arányban. a testpermet illatát én jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Lillus96

2019. június 15.

Karácsonyi ajándék tusfürdőnek tökéletes, mert ilyen árkategóriájú tusfürdőt nem vesz minden nap magának az ember, de az árával egyenesen arányosan minőségi is. Isteni édes, melengető illata van, nem az a tipikus, ami a rózsa illatú kencéknek szokott lenni. Az állaga sűrű, valóban kevés is elég, olyan ez, mint valami esszencia. Az illata sokáig megmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

sannabella

2019. február 7.

Nagyon vágytam erre, de teljesen pazarlásnak éreztem ennyire kevés termékért ilyen sokat fizetni. Végül kaptam egyet ajándékba, amiből spórolásképp minden fürdés alkalmával csak egy nagyon kis borsónyit nyomtam, és láss csodát: egy kis borsócskányi elég az egész testemre. Állagban és illatban is nagyon tömény, szuper sokáig érzem a bőrömön, IMÁDOM.
Újravevős, totál megéri, teljesen más élmény a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Újravevős, totál megéri, teljesen más élmény a fürdés.

Kremcica

2019. január 22.

Update: Úgy tudom most már nem karácsonyi limitált, hanem az állandó kínálatban folyamatosan kapható!

Az idei karácsony utáni kiárusításom online vettem meg féláron szaglás nélkül. Bátor húzás volt, mert a Ro's Argan testkondicionálót próbáltam és nem igazán szerettem, a rózsa pedig amúgy a mumusom van ahol tetszik van ahol nem. Reménykedtem benne hogy elég gyümölcsös és vaníliás hogy elnyerje a tetszésem. Első szaglásra nem tetszett, de zuhanyzáskor már nagyon is. Egyértelműen rózsás, de kijön a többi illatjegy is. Szeretem a Lush tusfürdőit, bár kegyetlenül túl vannak árazva. És az is kétségtelen hogy minőségi tusfürdőről van szó, pl egy Baleával összehasonlítatlan. Ici-pici mennyiség kell belőle emiatt hónapokig elég még a legkisebb verzió is. Egyből nagyon jól felhabzik, a habja krémes és illatos, nem szárít és az illata megmarad a bőrön. Nem lesz elsőszámú kedvenc illatom a Lushtól, emiatt nem hiszem hogy újra veszem, de boldogan elhasználom a meglévő flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

bidzso

2018. október 11.

Nagyon akartam szeretni, de nem ment.... Nem igazán érzem a rózsaillatot benne, az illata viszont nekem túl édes. Sűrű az állaga és az illata sokáig megmarad, ez annak lehet pozitívum, akinek bejön ez a tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

mafalda

2018. október 6.

Mézes enyhén rózsás illatú finomság. Tusinak kiváló, egész hosszan megmarad egy krémes melengető illat a bőrömön, így télre kitűnő. Ezt az illatot én speciel csak és kizárólag tusiban tudom elviselni magamon, de így nagyon imádom! 😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

BlindedByLipstick

2018. február 25.

Rózsát nem nagyon érezni benne, inkább mézes illata van, engem a Charity Pot testápolóra emlékeztet. Jobban örültem volna egy kicsit frissebb, tavaszi rózsás illatnak, de így sem elviselhetetlen. Nagyon kevés kell belőle, még fürdőrózsa nélkül is, mert jól habzik. Így nem sokallom annyira az árát, pláne, ha megnézzük, hogy a Lush minden flakonos terméküket csurig tölti. A téli időszakra jó kis tusi lesz ez.
UP: A 250g két és fél hónapig volt elég, tovább is tartott volna, ha a flakon utolsó harmadát nem kezdem el pazarlóan használni, nem sajnálva, hogy mennyit kerül a tenyerembe. Nem lett a kedvencem, a végére már nagyon untam az illatát és azt, hogy egy deka rózsát nem éreztem benne. Cserébe viszont sokáig érződött rajtam, amit az itthoniak többször is megjegyeztek, de senki sem tudta, hogy ez elvileg egy rózsás tusi. Kipróbáltam, szép volt, jó volt, többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Színezék. Lilás piros.