Lush

Ár:   2590 Ft, 4390 Ft és 7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2019. október 3.

Ár:   2590 Ft, 4390 Ft és 7490 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"A fair trade vaníliarudakból készült édes illatú főzet a tisztító hatású szicíliai citromolajjal és friss gojibogyó-lével együtt friss árnyalattal élénkíti ezt a virágos tusfürdőt, melyet a sűrű, ínycsiklandóan finom török rózsalekvár ihletett."

wildrose

2022. április 15.

Csodálatosan telt, gazdag és nagyon tartós, orientális rózsalekvár illatú tusfürdő, amely nem mellesleg jól habzik, jól tisztít és cseppet sem szárítja a bőrt. Egyedi élményt nyújt, szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 15.

lapale

2021. július 30.

Az egyik legjobb Lush illat, amit kipróbáltam. A kedvenc tusfürdőm.
Csodálatos az illata, ellazít és hidratál. Kevés is elég belőle, mert erős a habzása.
Az illata tartós, de azt nem mondanám, hogy nap végén is érzem magamon.
Ez az illat azt az érzést kelti bennem, mintha egy varázslatos rózsaligeti szabadtéri zuhanyzóból jöttem volna ki és átütően fényes napsugarak vesznek körül, amelyek olyan színekből állnak, mint a világos vajas sárga, a poros lila, és a halvány rózsaszínek...
Biztosan újra fogom venni, és ki fogom próbálni a testpermetet és a parfümöt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

Az egyik legjobb Lush illat, amit kipróbáltam. A kedvenc tusfürdőm.
Az illata tartós, de azt nem mondanám, hogy nap végén is érzem magamon.

ramonav

2021. július 22.

Sosem volt még ilyen intenzív illatú tusfürdőm, én is aggódtam a rózsa miatt, annyira nem vagyok oda érte, de ez fantasztikus. Jól habzik, puha lesz a bőröm és ez az illat... :-) Imádom, sokáig meg is marad, teljesen feltölt egy hosszú nap után. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

xMirax

2021. június 27.

Az illata csodás, jól habzik és nem szárítja a bőröm (az SLS ellenére). 10-ből 10!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 27.

nikiiabel

2021. április 13.

Születésnapomra kaptam egy csomagban, kis kiszereléssel. Először féltem, mert nem nagyon kedvelem a rózsa illatú dolgokat, féltem hogy nagyon mű lesz, de kellemeset csalódtam.

Több Lush tusfürdőt próbáltam már ki, nem kell sokat használni belőle, nagyon jól habzik.
És az illata is nagyon jó.

Hogyha hosszú, nehéz napjaim voltak, mindig ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

És az illata is nagyon jó.

Hogyha hosszú, nehéz napjaim voltak, mindig ehhez nyúlok.

Black Fairy

2020. szeptember 28.

Nem kedvelem az illatát...Mármint nem rossz, nem zavaró, kimondottan kellemesnek mondanám, csak ez a termékcsalád nem nyerte el a tetszésemet. Ettől függetlenül ez a tusfürdő is kitűnő minőségű, nem szárít, nagyon kevés elég belőle, jól habzik és az illata is tartósan megmarad a bőröm.

Szagoljátok meg, és ha tetszik, akkor vegyétek meg bátran - én online rendeltem, mert vidéken nincs Lush üzlet, így esélyem sem volt beleszagolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

tinkerbell25

2020. június 10.

Elképesztően imádom az illatát, bátran kijelenthetem, hogy ez a kedvenc Lush termékem mind közül! Nagyon sokszor újravettem már, a legkisebb kiszerelést általában szűk egy hónap alatt használom el, mivel brutálerős illata miatt nagyon kevés is elég belőle. Ha reggel zuhanyzom vele, még késő este is érzem magamon az illatát, nagyon tartós, egész nap a saját kezemet szoktam néha szimatolni miatta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Zsozsi20000118

2020. május 13.

Nagyon kevés elég belőle, tényleg hihetetlenül igazi rózsás illata van, ami megmarad a bőrön egész este! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

dorisz89

2020. február 12.

Imàdom az illatàt, abszolút kedvenc és nagyon kevés is elég belôle! 💗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Imàdom az illatàt, abszolút kedvenc és nagyon kevés is elég belôle! 💗

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem, szuper az illata, bár vigyázat, elég erős. Nem szeretem parfümmel keverni. A legjobb a rózsás testpermettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Színezék. Lilás piros.

Methylparaben i I ta I par 0 0