Lush

Ár:   4390 Ft és 7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2017. november 27.

Ár:   4390 Ft és 7490 Ft
Kiszerelés:   250 g és 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Karácsonyi limitált kiadás

A Rose Jam tusfürdő vaníliafőzettel, lícium (goji) gyümölccsel és vitaminokban gazdag, tápláló argánolajjal kényezteti a bőrt. A Ro's Argan testkondicionáló és a Rose Jam habfürdő illatának szerelmesei el lesznek ragadtatva, hiszen a másik kettőhöz hasonlóan a Rose Jam tusfürdő is a török rózsaolaj és a gerániumolaj varázslatos illatduójától illatozik.

sannabella

2019. február 7.

Nagyon vágytam erre, de teljesen pazarlásnak éreztem ennyire kevés termékért ilyen sokat fizetni. Végül kaptam egyet ajándékba, amiből spórolásképp minden fürdés alkalmával csak egy nagyon kis borsónyit nyomtam, és láss csodát: egy kis borsócskányi elég az egész testemre. Állagban és illatban is nagyon tömény, szuper sokáig érzem a bőrömön, IMÁDOM.
Újravevős, totál megéri, teljesen más élmény a fürdés.

sannabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Újravevős, totál megéri, teljesen más élmény a fürdés.

Kremcica

2019. január 22.

Update: Úgy tudom most már nem karácsonyi limitált, hanem az állandó kínálatban folyamatosan kapható!

Az idei karácsony utáni kiárusításom online vettem meg féláron szaglás nélkül. Bátor húzás volt, mert a Ro's Argan testkondicionálót próbáltam és nem igazán szerettem, a rózsa pedig amúgy a mumusom van ahol tetszik van ahol nem. Reménykedtem benne hogy elég gyümölcsös és vaníliás hogy elnyerje a tetszésem. Első szaglásra nem tetszett, de zuhanyzáskor már nagyon is. Egyértelműen rózsás, de kijön a többi illatjegy is. Szeretem a Lush tusfürdőit, bár kegyetlenül túl vannak árazva. És az is kétségtelen hogy minőségi tusfürdőről van szó, pl egy Baleával összehasonlítatlan. Ici-pici mennyiség kell belőle emiatt hónapokig elég még a legkisebb verzió is. Egyből nagyon jól felhabzik, a habja krémes és illatos, nem szárít és az illata megmarad a bőrön. Nem lesz elsőszámú kedvenc illatom a Lushtól, emiatt nem hiszem hogy újra veszem, de boldogan elhasználom a meglévő flakont.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

bidzso

2018. október 11.

Nagyon akartam szeretni, de nem ment.... Nem igazán érzem a rózsaillatot benne, az illata viszont nekem túl édes. Sűrű az állaga és az illata sokáig megmarad, ez annak lehet pozitívum, akinek bejön ez a tusfürdő.

bidzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

mafalda

2018. október 6.

Mézes enyhén rózsás illatú finomság. Tusinak kiváló, egész hosszan megmarad egy krémes melengető illat a bőrömön, így télre kitűnő. Ezt az illatot én speciel csak és kizárólag tusiban tudom elviselni magamon, de így nagyon imádom! 😘

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

BlindedByLipstick

2018. február 25.

Rózsát nem nagyon érezni benne, inkább mézes illata van, engem a Charity Pot testápolóra emlékeztet. Jobban örültem volna egy kicsit frissebb, tavaszi rózsás illatnak, de így sem elviselhetetlen. Nagyon kevés kell belőle, még fürdőrózsa nélkül is, mert jól habzik. Így nem sokallom annyira az árát, pláne, ha megnézzük, hogy a Lush minden flakonos terméküket csurig tölti. A téli időszakra jó kis tusi lesz ez.
UP: A 250g két és fél hónapig volt elég, tovább is tartott volna, ha a flakon utolsó harmadát nem kezdem el pazarlóan használni, nem sajnálva, hogy mennyit kerül a tenyerembe. Nem lett a kedvencem, a végére már nagyon untam az illatát és azt, hogy egy deka rózsát nem éreztem benne. Cserébe viszont sokáig érződött rajtam, amit az itthoniak többször is megjegyeztek, de senki sem tudta, hogy ez elvileg egy rózsás tusi. Kipróbáltam, szép volt, jó volt, többet nem veszek.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

katonatira

2018. február 11.

IMÁDOM az illatát, és azt hogy egész sokáig magamon érzem. Örök kedvenc!😍

katonatira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

IMÁDOM az illatát, és azt hogy egész sokáig magamon érzem. Örök kedvenc!😍

orchidea8627

2018. január 7.

Olyan rózsás, fűszeres, meleg illat, nagyon szeretem!
Karácsony után sikerült egy utolsó 500 grammosat vennem belőle féláron, isteniii!
Két éve is sikerült megcsípnem belőle egyet féláron, igaz, akkor csak egy egészen pici flakonnal, de az idei darabom sűrűbb, gélesebb állagú, nagyon tetszik.
Az illata rendkívül intenzív, megmarad a bőrön.
Nagyon sajnálom hogy nem kapható egész évben, igazán különleges illat.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Olyan rózsás, fűszeres, meleg illat, nagyon szeretem!
Az illata rendkívül intenzív, megmarad a bőrön.
Nagyon sajnálom hogy nem kapható egész évben, igazán különleges illat.

Nikolaj

2017. december 17.

Igazi rózsaillata van. Imádom, nagyon puha bőrt eredményez. Nagyon szeretem, elég gazdaságos a használata mert naqgyon sok, dús habot képez.

Nikolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

2017. november 30.

Imádom. Isteni finom rózsás-mézes illata van, ami tusolás után is érezhető még egy ideig. Baromi drága, de nagyon spórolósan lehet használni, én eleve fürdőrózsával használom azokat a tusfürdőket amik nem szeretném ha hamar elfogynának (mert vagy drágák vagy limitáltak), és hát ennél a tusfürdőnél nem túlzás, hogy egy babszemnyi mennyiség elég egy alkalomra, mert nagyon gazdag habot képez a fürdőrózsa használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Betti81

2017. november 7.

Isteni illata van, emiatt újra fogom venni.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Isteni illata van, emiatt újra fogom venni.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Színezék. Lilás piros.