Lush

Ár:   3490 Ft; 6790 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   130g ; 300 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 27.

Ár:   3490 Ft; 6790 Ft
Kiszerelés:   130g ; 300 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

"A szuperpuha bőr és a hatásos radírozás kéz a kézben jár. Ez a krémes, kókusszal és tengeri sóval teli hámlasztó tökéletes megoldás arra, hogy csúcsformában tartsd kezeidet. Bőséges mennyiségben vidd föl nedves kezeidre, majd jól dörzsöld át vele a bőröd. Ha erőteljesebb tisztításra vágysz, használd száraz kézre. A tengeri só csodálatos természetes bőrradír, és tele van regeneráló hatású ásványi anyagokkal, melyek tisztítják és ápolják a bőrt, a kókuszolaj pedig anélkül fejt ki mélyhidratáló hatást, hogy ragacsossá tenné a kezed. Azok, akik szeretik a természet édes illatait, odáig lesznek ezért a kézápolóért, ugyanis az édes rekettye aromája érződik rajta."

Szerkesztői kedvencek: 2016 március

TimyBlanco

2019. április 7.

Csodatermék. Ez a tömör véleményem róla. Hosszabban: idén télen soha nem látott módon kiszáradt a kezem (és valamelyik szappanra érzékeny is lett a bőröm, ezért hámlani kezdett erősen, utána kirepedt és vérzett). Semmilyen eddig használt kézkrém nem javított az állapotán. Aztán megvettem ezt a kézradírt (plusz a Handy Gurugu nevű kézkrémet) és az első! használat után eltűnt a bőrhámlás és elképesztően puhák lettek a kezeim. Örök kedvenc lesz úgy érzem:) Drágának tűnik elsőre, de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

tiffanyriti

2019. január 27.

Édes, cukros, tömény kókuszillat. nekem nem tolakodó és használat után, sokat lágyul az illata. én kellemesnek találom, utána még hosszan érződik az illata, szeretem megszagolgatni a kezem:-). remekül radíroz, kevés is elég belőle, selymes és puha utána a kezem. nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

hevero12

2019. január 2.

Nagyon szeretem! Az illata nem annyira tetszik, kicsit fura, bár lehet a kókuszt is érezni benne, de azért nem egy PF mururu bronzer illata.
Hatásában viszonylag tartós, vagyis kb. egésznap érzem a hatását, ami jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Hatásában viszonylag tartós, vagyis kb. egésznap érzem a hatását, ami jó :)

Sundiboszi

2018. december 29.

Vegyétek, vigyétek! :D Imádom, pihe puha lesz tőle a kezem, az illata is nagyon bejön és végre egy kézre való termék aminek a használata után nem kell semmivel várnom, nem áll meg a bőrömön, mégis elég erősen hidratál. Nem olcsó, de sokáig elég! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Lanie

2018. október 21.

Fantasztikus érzés volt a bőrön, pedig csak egy kevéske mintát kaptam belőle kipróbálásra. Azt kell hogy mondjam... meg fogom rendelni nagyobb mennyiségben is, egészen fantasztikus helyre repít ez a termék testileg lelkileg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Nena

2018. augusztus 23.

Egyet tudok érteni az előttem szólókkal: krémes, olajos, pont jó szemcseméretű massza, végre nem túltolt illattal. Kellemes kis wellness a nap végén. Az én kezeim amúgy is hajlamosak a kiszáradásra, a köröm melletti részek pedig a szálkásodásra, és a kisgyerek melletti napi 100 kézmosás sem segít neki.
Ha ezt használom, az éjjeli kézkrémem is jobban beszívódik.
Szuper termék és hiába tűnik első (második) pillantásra felesleges úri huncutságnak, nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Ha ezt használom, az éjjeli kézkrémem is jobban beszívódik.

tevagyegynagysarolta

2018. július 15.

Kézre is nagyon szuper, de én arra használtam, hogy szőrtelenítés után elkerüljem a szőrbenövéseket, és fantasztikusan bevált. Minden második zuhanyzásnál egy kis adaggal leradíroztam az adott területet, és puha lett a bőröm, plusz nem lettem tele piros pöttyökkel. Aki eddig csak kézre használta, az próbálja ki testradírként is, mert nagyon fasza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

zsagi

2018. június 26.

Csodálatos az illata, mint egy sütemény :) Én nem csak kézre, testre is használtam. Szépen radíroz, gyengéd, nem irritálja a bőrt, nem szárít, ami az én érzékeny, vízhiányos, sokszor száraz bőrömnél nem utolsó szempont. Egyetlen probléma vele, hogy túl gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Bubucim

2018. május 25.

Soha nem hittem volna, hogy van különbség a testradír és a kézradír között. De bizony van, és nem is kicsi. Enyhén olajos érzetet hagy maga után, de csak éppen annyit, hogy hidratálja a kezet, nem tocsog az olajban. Az illata mesés, a kezem tökéletesen hidratált lesz a használata után. Rendszeresen használom, de szerencsére nem fogy gyorsan. A fürdőszoba állandó lakója lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

kovacsanna91

2018. május 1.

Nagyon jó, csak ajánlani tudom! Szuper puha kezeket varázsol és az illata is isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.