Lush

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: betty88k, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 20.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajformázók

"Ro szerette volna azt a bizonyos „épp most jöttem ki a tengerből” érzést és megjelenést a hajára varázsolni, szerette volna sok tengervízzel megajándékozni a hajat. Helen jónak tartotta az ötletet és egy könnyen használható termék formájában meg is valósította. Simon kiválasztotta hozzá azt az illatot, amelyet a Shine So Brighthoz is használunk. Ez az illat egy változata a Happy Happy Joy Joyban levő parfümnek, úgyhogy aki azt szeretné, hogy fürtjei a lehető legillatosabbak legyenek, jól teszi, ha mindhárom terméket egyszerre használja. A Sea Sprayt sokféleképpen lehet használni arra, hogy tartást és formát adjon a hajnak. Alkalmazható hajszárítás előtt, vagy a száraz hajra is, hogy előcsalogassuk a „tengeri hullámokat”. Fényt ad a hajnak és nagyszerű illata van."

zek

2020. június 28.

Az illatát imádom. Hullámos hajamra vettem, hogy óvjam a hullámokat, de sajnos erre nem vált be nekem. Olyan lett volna, mintha semmi nem történt volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

cheza

2019. április 20.

Elhasználtam az első flakont, és már meg is vettem a következőt, lassan már az zavar, ha nem fújhatom hajmosás után a hajamra. Először az illatát nem tartottam kifjezetten jónak, idővel viszont kezdtem hozzászokni, és most már inkább nagyon jó illatúnak tartom, bár nem egy klasszikus illat, inkább sós aromája van. A hatását tekintve nekem ez egy csoda, a gyorsan zsírosodó hajamnak megálljt parancsol, jobban kifésülhető a hajam, és egy picit meg is hullámosítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Nena

2018. augusztus 13.

Ha valaki kíváncsi, hogy mi az az illat, ami minden Lush üzletből dől, akkor neki mondom, hogy EZ! :D
Döbbenetesen erős az illata, ami engem egyébként a nagymamám polcáról suttyomban elcsent és megszimatolt 4711-re emlékeztet.
A hatásával meg vagyok elégedve, én ugyan a fejbőrre nem használom, inkább a hajam közepét-végét kenem be vele szárítás előtt. Tényleg jól formázható lesz a frizura és száradás után nem ragad, tapad. Használok előtte balzsamot, így nem tapasztaltam szárító hatást. Az illata utána már nem ennyire erőszakos, szóval elviselhető emberek között is a fejem. :D
Ajándékba kaptam, ennyi pénzért nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, de el fogom használni, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

boglarkab

2017. július 25.

Gyorsan zsírosodó, vékony szálú, kérlelhetetlenül szögegyenes hajam van. Utóbbi miatt hullámosító hatást nem vártam a spray-től, az én hajamat semmi sem képes tartósan, szemmel láthatóan hullámosítani, viszont:
- isteni a zsírosodó hajamra, egy nappal ki tudom tolni a hajmosást a használatával, én nem a hajamra fújom, hanem a Lush eladó tanácsára a tenyerembe fújok párat (4-5-ször), és a kezemmel oszlatom el a hajamon, fejbőrömön, jól bemasszírozva
- nagyon szeretem az illatát
- megdöbbentem, de tényleg dúsít, ami az én hajamnál kb lehetetlen
- tartja is a dússágát, rugalmasságát a hajam a következő mosásig
- abszolút nem száraz érzetű a loboncom, inkább selymes.

Mindenképp újravevős, nagyon jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

- nagyon szeretem az illatát
- megdöbbentem, de tényleg dúsít, ami az én hajamnál kb lehetetlen
- tartja is a dússágát, rugalmasságát a hajam a következő mosásig
- abszolút nem száraz érzetű a loboncom, inkább selymes.

Mindenképp újravevős, nagyon jó kis termék!

szilardz

2017. június 10.

Zsíros hajra kitűnő választás, a Big samponnal együtt használom. Úgy szoktam használni, mint ahogy a legtöbb tengerisós sprayt ajánlják: törölközőszáraz hajra felvinni és úgy megszárítani. Tényleg dúsítja a hajat és kitűnően formázhatóvá válik. Az ára ellenére is újra fogom venni, mert megéri, na meg az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

laszti

2017. június 5.

Zsírosodásra hajlamos, hullámos hajam van.A seanik sampon mellé használom, a szárító hatása kitolja egy nappal a hajmosást. Imádom, hogy a hullámos hajam fullhullámos lesz! Az illata megosztó, engem nem zavar. :) Nekem sokáig elég, mivel a hajam szerkezete miatt nem szükséges a sok fújkálás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

gumibogyo11

2016. november 27.

vagytam mar egy uj ( es viszonylag natur) hajformazora a dirty utan, ugyhogy erre esett a valasztasom. Mivel mar regota hasznalok lush termekeket ezt mindenfele szagproba nelkul vettem amolyan rohanas kozepette. Hat az illata meg is lepett, nagyon nem az en izlesem. Igazabol megbaratkoztam vele mert a hajon nem tul eros az illata es kicsit valtozik is. A hatasaval elegedett vagyok de az uvegbol hajra fujva nem az igazi, inkabb a kezembe nyomom es ugy viszem fel, sokkal jobban eloszlik es amugy se kell sok. Kicsit olyan mintha szaritana a hajam vagy legalabbis erzesre ugyhogy egy jo kondicionalo jol jon melle. A hatasaval amugy elegedett vagyok, szep dus a hajam tole es tenyleg megadja azt a strandhajas erzest, joval kevesebb ragaccsal, de azert probalgatas kerdese a mennyiseg. Osszessegen 4 leginkabb az illat es az uveg hasznalhatatlansaga miatt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

nobesz

2015. augusztus 7.

Szuper hajformazo, a rakoncatlan babahajaimat remekul kordaban tartja. Elotte erre mas termek csak ideig-oraig vt kepes. Az illata nekem az elejen furcsa volt, mara mar megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Ponyshop

2014. szeptember 7.

Nagyon vicces moszat-illata van. :) Amúgy nem sokban különbözik a hajhabtól, akár azt is használhatnék helyette. Kicsit ragad meg tincsekbe áll össze tőle a haj, de végül is pont ez a lényege.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Methylparaben i I ta I par 0 0