KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: betty88k, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 20.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajformázók

"Ro szerette volna azt a bizonyos „épp most jöttem ki a tengerből” érzést és megjelenést a hajára varázsolni, szerette volna sok tengervízzel megajándékozni a hajat. Helen jónak tartotta az ötletet és egy könnyen használható termék formájában meg is valósította. Simon kiválasztotta hozzá azt az illatot, amelyet a Shine So Brighthoz is használunk. Ez az illat egy változata a Happy Happy Joy Joyban levő parfümnek, úgyhogy aki azt szeretné, hogy fürtjei a lehető legillatosabbak legyenek, jól teszi, ha mindhárom terméket egyszerre használja. A Sea Sprayt sokféleképpen lehet használni arra, hogy tartást és formát adjon a hajnak. Alkalmazható hajszárítás előtt, vagy a száraz hajra is, hogy előcsalogassuk a „tengeri hullámokat”. Fényt ad a hajnak és nagyszerű illata van."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

boglarkab

2017. július 25.

Gyorsan zsírosodó, vékony szálú, kérlelhetetlenül szögegyenes hajam van. Utóbbi miatt hullámosító hatást nem vártam a spray-től, az én hajamat semmi sem képes tartósan, szemmel láthatóan hullámosítani, viszont:
- isteni a zsírosodó hajamra, egy nappal ki tudom tolni a hajmosást a használatával, én nem a hajamra fújom, hanem a Lush eladó tanácsára a tenyerembe fújok párat (4-5-ször), és a kezemmel oszlatom el a hajamon, fejbőrömön, jól bemasszírozva
- nagyon szeretem az illatát
- megdöbbentem, de tényleg dúsít, ami az én hajamnál kb lehetetlen
- tartja is a dússágát, rugalmasságát a hajam a következő mosásig
- abszolút nem száraz érzetű a loboncom, inkább selymes.

Mindenképp újravevős, nagyon jó kis termék!

boglarkab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

- nagyon szeretem az illatát
- megdöbbentem, de tényleg dúsít, ami az én hajamnál kb lehetetlen
- tartja is a dússágát, rugalmasságát a hajam a következő mosásig
- abszolút nem száraz érzetű a loboncom, inkább selymes.

Mindenképp újravevős, nagyon jó kis termék!

szilardz

2017. június 10.

Zsíros hajra kitűnő választás, a Big samponnal együtt használom. Úgy szoktam használni, mint ahogy a legtöbb tengerisós sprayt ajánlják: törölközőszáraz hajra felvinni és úgy megszárítani. Tényleg dúsítja a hajat és kitűnően formázhatóvá válik. Az ára ellenére is újra fogom venni, mert megéri, na meg az illata is nagyon kellemes.

szilardz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

laszti

2017. június 5.

Zsírosodásra hajlamos, hullámos hajam van.A seanik sampon mellé használom, a szárító hatása kitolja egy nappal a hajmosást. Imádom, hogy a hullámos hajam fullhullámos lesz! Az illata megosztó, engem nem zavar. :) Nekem sokáig elég, mivel a hajam szerkezete miatt nem szükséges a sok fújkálás.

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

gumibogyo11

2016. november 27.

vagytam mar egy uj ( es viszonylag natur) hajformazora a dirty utan, ugyhogy erre esett a valasztasom. Mivel mar regota hasznalok lush termekeket ezt mindenfele szagproba nelkul vettem amolyan rohanas kozepette. Hat az illata meg is lepett, nagyon nem az en izlesem. Igazabol megbaratkoztam vele mert a hajon nem tul eros az illata es kicsit valtozik is. A hatasaval elegedett vagyok de az uvegbol hajra fujva nem az igazi, inkabb a kezembe nyomom es ugy viszem fel, sokkal jobban eloszlik es amugy se kell sok. Kicsit olyan mintha szaritana a hajam vagy legalabbis erzesre ugyhogy egy jo kondicionalo jol jon melle. A hatasaval amugy elegedett vagyok, szep dus a hajam tole es tenyleg megadja azt a strandhajas erzest, joval kevesebb ragaccsal, de azert probalgatas kerdese a mennyiseg. Osszessegen 4 leginkabb az illat es az uveg hasznalhatatlansaga miatt

gumibogyo11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

nobesz

2015. augusztus 7.

Szuper hajformazo, a rakoncatlan babahajaimat remekul kordaban tartja. Elotte erre mas termek csak ideig-oraig vt kepes. Az illata nekem az elejen furcsa volt, mara mar megszoktam.

nobesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Ponyshop

2014. szeptember 7.

Nagyon vicces moszat-illata van. :) Amúgy nem sokban különbözik a hajhabtól, akár azt is használhatnék helyette. Kicsit ragad meg tincsekbe áll össze tőle a haj, de végül is pont ez a lényege.

Ponyshop
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

PVP 0 0

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.