Lush

Ár:   13950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2011. szeptember 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

A legnagyszerűbb hidratáló. Ha elutaztál egy pár napra, és otthon felejtetted a Shangri La-dat vagy légkondicionált szobában rekedtél, vagy egyszerűen csak kifogytál belőle, azonnal pótold! Nem azt akarjuk mondani, hogy az organikus, hidegen sajtolt olajok és antioxidáns tengerialgák felszívódása, és az ezzel keltett fiatalító hatás függőséget okozhat… inkább csak nagyon-nagyon megnyugtató.

tevagyegynagysarolta

2018. július 15.

Végigpróbáltam tényleg az összes Lush arckrémet, voltak nagyon jók (pl. a Celestial), de ez viszi a pálmát. Alapvető problémám, hogy T-vonalban iszonyatosan olajos a bőröm, míg máshol annyira száraz, hogy hámlik. Eleinte, mikor elkezdtem használni, a T-vonalam még jobban olajosodott, viszont egy idő után feltűnt, hogy nagyon egységes lett az arcom működése, egybefüggő lett a bőröm, plusz eltűntek a pattanások is. Egy hónapja használom a terméket, update-elek még egy hónap múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

alaina

2017. április 12.

Termékmintával kezdtem, de muszáj volt megvennem! Hihetetlenül sokáig kitart, nagyon kevés is elég belőle, hamar beszívódik és nagyon puha lesz tőle a bőr! Az illatával nem vagyok kibékülve, de nem vészes. Az ára is hagy némi kívánnivalót, de tényleg sokáig elég a mennyiség és tényleg jó hidratáló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

zskrisztina

2016. december 18.

Az abszolút kedvenc arckrémem! Az őszi-téli időszakra kerestem arckrémet, amikor a Lush-ban ebből illetve a Gorgeous-ból kaptam mintát, és teljesen megvettek ezzel a krémmel. Nagyon gazdag, de nem olajos krém, nappalra, smink alá is tökéletes, én minden reggel ezt használom és látványos a változás, a bőröm sokkal élettel telibb és hidratáltabb, simább. Ne féljetek vízhiányos vagy T-vonalban kissé zsírosabb bőrrel használni,mert abszolút kiegyenlíti és helyreállítja a bőrötöket:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 18.

kontrakcio

2014. január 24.

Az ára miatt első körben csak egy mintát kértem. A boltban azt mondták, hogy ez a legzsírosabb krémjük... nos, ez tényleg egy nagyon gazdag krém, de nem mondanám rossz értelemben zsírosnak. Nekem nagyon szépen beszívódott, jól hidratált, jó érzés volt használni. Az illata is kellemes, bár nem tudnám megmondani, hogy pontosan mire is hasonlít... Szóval a minta alapján bejött, a teljes kiszerelést még nem vettem meg, az ára miatt nem is biztos, hogy meg fogom, de ha mégis meglepem magam vele egyszer, akkor majd update-elek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

puckagi

2013. augusztus 25.

Először rendeltem az e-bay-ről mini kiszerelést, nagyon bevált, az illata az elején egy kicsit furcsa, vagy nekem inkább szokatlan volt, de a hatása az szuper. Beissza a bőröm, nem lesz ragacsos érzés utána. Nekem bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

kiprobaltam.hu

2012. március 4.

Kellemes összetevők, (ahhoz képest amit az én bőrömön nyújtott), túlpozícionált áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

horzso

2011. november 15.

Nagyon szeretem! Kellemes az illata, jót tesz a száraz bőrnek, nekem hamar beszívódik. Ha megfázom, az orr körüli területet kenegetem ezzel egész nap, és nem sebesedik ki. Kedvenc krémeim egyike. Két dolog, ami miatt már nem veszem: az ára húzós, és paraben van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 15.

loraren

2011. november 2.

Kár, hogy elsősorban nem hidtarál, hanem zsíroz. Így még az én száraz bőröm is csillogott tőle, ami nem kis teljesítmény. Az öregedés jelei ellen sem segít, dekoltázskrémnek használom, és alig várom, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 2.

morning_glory

2011. szeptember 25.

Kicsit zsíros, mint a Lush legtöbb arcápolója, ezért télen használtam, este. Sajnos engem nem hidratált eléggé (vagy az én bőrömnek nem olaj kell, hanem víz, nem tudom). Semmi extrát nem tapasztaltam, fiatalító hatása biztos nincs, egynek oké, de ahhoz képest meg NAGYON drága.
UPDATE: már a szav.idő lejárta előtt nagyon folyóssá és két komponensűvé vált, pedig nem tartottam melegben vagy tűző napon. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Lanolin

Nem szabályos INCI név. A Lushopédia szerint a "magyar víz királynője" leginkább rozmaring alkohols oldata, melyet azért használnak a Skin's Shangri La hidratáló krémben, mert segít kiegyenlíteni a bőrtónust.

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.