Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"A színes és izgalmas Snowie David Bowie iránti hódolatunkat fejezi ki. Egyszerűen csak morzsold el a trendi kis hóembert a kádba zuhogó víz alatt, s az élénk, pikáns illatú grapefruit és neroli, no meg a rengeteg csillámló hab máris messzi kalandra hívja a képzeleted. Érezd magad úgy, mintha a világ egyik legnagyobb sztárja lennél! A rózsaolaj pompás illata kifinomultan virágos légkört teremt, amelyben a hétköznapi gondoknak semmi keresnivalójuk sincsen. A Snowie nagy szám, biztosan felkerül a te sikerlistádra is!"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsazsa

2017. augusztus 22.

Még most használtam el ezt a habfürdőt. Egyszerre a fele is elég, én csak finom, lágy habokat csináltam vele, de azok sokáig megmaradtak. Semmi extrát nem tud, sőt engem kicsit szárított is, de az illata! Az illata az valami csoda! Odáig voltam érte, pedig magamtól valószínűleg nem emeltem volna le a polcról, még jó, hogy megleptek vele ajándékba, kár lett volna kihagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Zöld)