Lush

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   45g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 29.

Kiszerelés:   45g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

"Páratlanul gazdag és rajong a szőkékért – a Sugar Daddy-O igazi egyéniség, érdemes megismerkedned vele.

Néhány simítás a szép kis lila szilárd hajkondicionálóval, és a  világosabb árnyalatú haj elegáns lesz, és ne félj, nem kap rezes árnyalatot.

Tele van pompás lenmagfőzettel, amely mellé felsorakozik a tápláló extraszűz kókuszolaj és az argánolaj is.

A mámorítóan virágos illat, melyben az ibolyalevél-kivonat keveredik a rózsával és a bergamottal, egész nap megmarad a hajon. Kevés is elég belőle, ezért egyszerűen csak simíts végig a tömbbel nedves hajadon, majd öblítsd le."

slytherclaw

2019. szeptember 8.

Nekem ez csodaszer. Pár évvel ezelőtt használtam már, akkor kevésnek éreztem, de azóta beiktattam az R&B-t a hajápolási rutinomba, úgyhogy most tökéletes.
Idén utazás előtt vettem meg, mert két hétre mentem és sosem tudom rendesen kiszámítani, hogy mennyi balzsamot vigyek magammal. A két hétben majdnem minden nap hajat mostam, de alig hiányzott belőle egy kicsi a végére. Szállítása és tárolása teljesen problémamentes, engem már ezzel megvett.
Úgy használom, hogy egy darabig forgatom a kezemben nedvesen, mint egy szappant, és a keletkezett fehér krémet kenem a hajamra. Így mindig pontosan érzem, hogy hova és mennyi jutott.
Barna a hajam, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, hogy a színt hogyan befolyásolja, de az illatát imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

A samponjával ellentétben nagyon nem jött be, nem éri meg az árát, nem táplál, igazából olyan mintha egy szappant kennék a hajamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

nyuszita

2019. augusztus 1.

Háááát, nekem sajnos nem lett a kedvencem. Az illata tetszett, de a hatása semmi extra. Ami szimpartikus, hogy keletkezett utána műanyag, de az én hajamra sajnos kevés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

harmonia93

2019. május 6.

A hajam alsó 5-10 centije még egy 2 évvel ezelőtti nagy szőkítés utolsó maradványa, amit ugyan visszafestetek a természetes hajszínemhez közel állóra, de ahogy kopik, hajlamos zöldülni. Ezért gondoltam, hogy a lila balzsam jó ötlet lesz. Egyelőre nem használom még annyi ideje, hogy meg tudjam állapítani, mennyire segít az elszíneződés elkerülésében, de az illata nagyon tetszik, és kellően puha lesz tőle a hajam (bár nagyon más érzés, mint a szilikonnal telenyomott balzsamoktól, azt az érzést senki ne várja).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

poisonvert

2019. március 15.

A szintén Lush-os American Cream-et szerettem volna kiváltani valami nála olcsóbb és tartósabb hajkondicionálóra. A Sugar Daddy'o-ra az itteni pozitív vélemények miatt esett a választásom, noha nem vagyok szőke és elvileg ez a hajkondicionáló kimondottan szőkék számára szól.
Nos, az első használatkor rettegtem tőle, hogy vajon mi lesz, ha nem hidratál eléggé vagy összeragad tőle a hajam. Egyáltalán mégis mennyit kenjek rá, hogy jó legyen?
Minden félelmem alaptalan volt. Csak úgy érzésből húztam végig párszor a hajamon és már a leöblítésekor éreztem, hogy a hajvégeim sokkal puhábbak. Hajszárítás után nem volt meg az a megszokott "puha és fényes a hajam" érzés, azonban rá fél órára mintha a hajam lecsillapodott volna; kisimult és csak úgy ragyogott. A hajkondicionálótól nekem vizesen sem ragadt össze vagy lett nehezen fésülhető.
Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, és ha hasonlóan sokáig tart, mint a szilárd samponkorongok (legalább fél év), akkor ár-érték arányban simán lever minden más terméket ezen a területen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Bedo169

2019. március 13.

Finom illatú, környezettudatos és nagyon sokáig elég, Hidratáló hatása nem túl nagy, de valóban puhává teszi a hajat. A sampon jobban bejött. A kezelése nem egyszerü, nekem a hajon végighúzva semmit se csinált. Ezért egy Lush-os dobozban tartom, és forróvizet engedek bele hajmosáskor, ami kicsit feloldja, és azt öntöm a hajamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Ahrimanoori

2019. március 7.

Nem fűztem hozzá sok reményt, mikor megvettem. Egészen az első hajmosásig. A samponom is Lush (Godiva), ugyanakkor szereztem be őket. Szóval megmondtam a hajam :) Sampon véleményem szerint semmi extra, jól tisztít, az illata valóban brutál, de hála istennek rajtam nem olyan tartós. Aztán érkezett ez a kis csoda :) Fenékig érő göndör hajam van, valószínűleg nincs olyan termék, amit én még ne próbáltam volna annak érdekében, hogy gond nélkül ki tudjam fésülni mosás után. Azt pedig végképp nem gondoltam volna, hogy egy lila, szappanra emlékeztető kis tömb lesz a nyertes. Négy mozdulat, és a hajam “gubanc mentes” volt. Én meg csak álltam a fürdőszobában és néztem ezt a valamit, ami ezek szerint a hajamnak a minden :) Jár az öt pont, nekem minden szempontból az igazi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Atally

2019. február 2.

Az illata nagyon kellemes, ibolyához tudnám hasonlítani. Használat után több órán keresztül érzem a hajamon az illatát, előfordult, hogy még másnap este is. Nagyon puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Lassan fogy, úgyhogy nagyon megéri az árát. Mikor beledörzsölöm a hajamba nem érzni a hatását, de mikor elkezdem lemosni, rögtön puhább tapintású lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

dorottya96

2019. január 13.

Na ez a lush termék nekem nagyon bevàlt! Puhává és könnyűvé teszi a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Na ez a lush termék nekem nagyon bevàlt! Puhává és könnyűvé teszi a hajam

Bellaaa1999

2018. december 29.

Nem rossz termék, olyan óriási dolgot azért nem művel a hajjal, de az illata nagyon jó, és picit talán tényleg puhább lesz tőle a hajam. Vigyázni kell, nem szabad túl sokat felvinni belőle, meglátszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Szintetikus színező anyag. (Lila)