Lush

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   45g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2021. november 2.

Kiszerelés:   45g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

"Páratlanul gazdag és rajong a szőkékért – a Sugar Daddy-O igazi egyéniség, érdemes megismerkedned vele.

Néhány simítás a szép kis lila szilárd hajkondicionálóval, és a  világosabb árnyalatú haj elegáns lesz, és ne félj, nem kap rezes árnyalatot.

Tele van pompás lenmagfőzettel, amely mellé felsorakozik a tápláló extraszűz kókuszolaj és az argánolaj is.

A mámorítóan virágos illat, melyben az ibolyalevél-kivonat keveredik a rózsával és a bergamottal, egész nap megmarad a hajon. Kevés is elég belőle, ezért egyszerűen csak simíts végig a tömbbel nedves hajadon, majd öblítsd le."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BOrsiii

2021. június 30.

Az illata szerintem fantasztikus, igazi lush illata van, ami a hajón is egész sokáig megmarad. Nekem erősen zsírosodó hajam van, eléggé elnehezítette. Sokáig elég, talán egy évig is használtam. Az új fajtának is adok egy új esélyt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Pityirpatyang

2021. február 12.

Nagyon furcsa volt, hogy a szilikonos balzsamokkal ellentétben nem éreztem a hajmosáskor a hajamon, így kicsit bizonytalan is voltam, hogy megfelelő mennyiséget vittem-e fel, jól eloszlattam stb. Fésüléskor viszont egyből érzem a változást, csodát tesz a száraz, szőkített hajammal!

UPDATE: Most fogyott el, már csak ilyen apró maradványok vannak belőle. Nem tettem a hajamra sokat, általában felcsavartam és átkentem vele a hajam felét kb, mert a félhosszú babahajaim az őrületbe kergettek. Nagyon szerettem, egyedül a illata miatt gondlkodom csak, hogy újra rendeljem-e. Nem csípem az erős illatú termékeket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Adora

2020. november 24.

Nagyon reméltem, hogy beválik, szerettem volna csomagolásmentes alternatívát. Igazából komoly gondom nincs vele, a felvitele picivel macerásabb, mint a tubusos társaié, de évek óta szilárd sampont használok, úgyhogy ez nem zavar. A hatása sem rossz, egyszer egy sietős hajmosáskor kihagytam, érezhetően sokkal nehezebb volt kifésülnöm a hajamat, mint amikor használom. Azért csak négy csillag, mert sokkal jobb kondicionálóm is volt már, ezzel mindig van egy pici hiányérzetem. Kíváncsi vagyok, az új verziója milyen...
Kétségtelen viszont, hogy nagyon sokáig elég, így az árát szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Kétségtelen viszont, hogy nagyon sokáig elég, így az árát szerintem megéri.

beautyguru99

2020. november 23.

Nagyon szeretem. Állagra más mint a tubusos hajkondicionálók, de kiöblítéskor és kifésüléskor is már érződik a szuper hatása. Bónuszként pedig az illata is isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Neira87

2020. április 23.

Nem a legélesebb kés a fiókban, maradjunk ennyiben. Vékony szálú, száraz hajam van (kivéve a töve, az gyorsan zsírosodik). Ez a balzsam nekem kevés volt, nem hidratált eléggé, a hamvasítást közepes eredménnyel hozta. Kerestem másik Lush terméket helyette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

nyuszita

2020. február 5.

Háááát, nekem sajnos nem lett a kedvencem. Az illata tetszett, de a hatása semmi extra. Ami szimpartikus, hogy nem keletkezett utána műanyaghulladék, de az én hajamra sajnos kevés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

zsanman

2019. november 4.

Szeretem az ibolyás illatát, ápolja is szépen a hajam. Először furcsa volt, hogy nem habzik, nem érezni úgy a hajon, mintha nem is került volna rá semmi, de leöblítésnél a selymes haj igencsak árulkodó, hogy bőven elég volt. A szőke hajat is szépen ápolja, nincs sárgulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

slytherclaw

2019. szeptember 8.

Nekem ez csodaszer. Pár évvel ezelőtt használtam már, akkor kevésnek éreztem, de azóta beiktattam az R&B-t a hajápolási rutinomba, úgyhogy most tökéletes.
Idén utazás előtt vettem meg, mert két hétre mentem és sosem tudom rendesen kiszámítani, hogy mennyi balzsamot vigyek magammal. A két hétben majdnem minden nap hajat mostam, de alig hiányzott belőle egy kicsi a végére. Szállítása és tárolása teljesen problémamentes, engem már ezzel megvett.
Úgy használom, hogy egy darabig forgatom a kezemben nedvesen, mint egy szappant, és a keletkezett fehér krémet kenem a hajamra. Így mindig pontosan érzem, hogy hova és mennyi jutott.
Barna a hajam, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, hogy a színt hogyan befolyásolja, de az illatát imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

A samponjával ellentétben nagyon nem jött be, nem éri meg az árát, nem táplál, igazából olyan mintha egy szappant kennék a hajamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

harmonia93

2019. május 6.

A hajam alsó 5-10 centije még egy 2 évvel ezelőtti nagy szőkítés utolsó maradványa, amit ugyan visszafestetek a természetes hajszínemhez közel állóra, de ahogy kopik, hajlamos zöldülni. Ezért gondoltam, hogy a lila balzsam jó ötlet lesz. Egyelőre nem használom még annyi ideje, hogy meg tudjam állapítani, mennyire segít az elszíneződés elkerülésében, de az illata nagyon tetszik, és kellően puha lesz tőle a hajam (bár nagyon más érzés, mint a szilikonnal telenyomott balzsamoktól, azt az érzést senki ne várja).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Szintetikus színező anyag. (Lila)