Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: szaniki, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Dörzsöl és puhít egyben. Gyümölcsös illatú, melyben mandula és cseresznye keveredik - leginkább a klasszikus angol finomságra, a nyári gyümölcspudingra emlékeztet. Van benne: egész cseresznyeszemek, bőrradírozó mandulabél, sőt frissítő citrom is.

betty88k

2013. április 12.

Tavaly szülinapomra a Strawberry Picnic ajándékcsomagba kaptam egy ilyet, de csak most szedtem elő. Nagyon finom illata van, viszont a radírozó szemcsék benne nálam nem finoman dörzsölnek, hanem nagyon karcolnak, így elég óvatosan kell használni. De amúgy magamtól biztos nem vennék ilyet, inkább tusfürdő párti vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

mankaa

2012. július 20.

Az illata isteni, valóban töményen belengi a fürdőszobát. Használata kellemes, de hihetetlen gyorsan szétolvad, sőt, a nagyobb darabok kipotyognak belőle. Ha az árát nézem, akkor extra drága ahhoz, hogy így menjen pocsékba, ha az élményt, amit ad, akkor rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.

kiskozmi

2012. február 19.

Még csak most ismerkedek a LUSH termékekkel,és mivel láttam,hogy kifutó termék és le van akciózva,hát bevásároltam belőle.Mindenhol pozitív véleményeket láttam,és egyáltalán nem csalódtam benne.Mikor megszaglásztam,semmi különöset nem éreztem,de zuhanyozás után kellemes púderes illatú volt a bőröm.Nem is jöttem rá rögtön honnan jön az a finom illat. :) Ráadás,hogy pluszban még szépen is radíroz és nem szárítja a bőrömet.A Vanilla Dee-lite-tal mennyei illatfelhőt alkotnak!Lehet hogy gyorsan rendelek még! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Roni27

2012. február 18.

Nem volt 20 deka, amit vettem és majdnem 3000Ft-ot fizettem érte, ezért eléggé drágállom... Az illata tényleg jó, de azon kívül semmi extrát nem vettem észre benne, nem is venném újra. Az enyémben bőven vannak radírozó szemcsék, ezért nem túl kellemes vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

natasha

2012. február 7.

iszonyatos illat van a fürdőszobában tőle!persze jó értelemben!csak úgy ott van a szappantartóban és olyan mint valami füstölő:D nem szárít, bár kicsit viszketek tőle,de utána puha a bőr!én a radírozást nem érzem valószínű kicsit kopni kell még neki! illata fantasztikus nem kétség testápolómon is átüt, de azok a mocskos összetevők...:( igazán kár egy LUSH-tól:( azért 5öst mégiscsak adok neki mert a végeredmény puhaság! nem pedig szárazság mint a Manna szappanoknál! ez van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

horzso

2011. november 15.

Kedvenc szappanom, radírozza a bőrt, puhítja, ápolja. Isteni az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 15.

Kedvenc szappanom, radírozza a bőrt, puhítja, ápolja. Isteni az illata.

zsazsa

2011. szeptember 5.

Nagyon jó illata van!!! :) És ez az illat sokáig megmarad a bőröm! Imádom! Radíroz is kicsit, tehát tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

noxibaba

2011. március 16.

Igazi puding illat. Édes, még nekem is, pedig imádom az édes illatokat, de fürdéskor elviselhető. Radírozó szemcsék vannak benne. Nem durvák, de hatásosak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Glycerin

A illatos ruta (más néven buku) nevű dél-afrikai cserje leveléből kivont illóolaj, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Az afrikai őslakosok eredetileg a rovarok távoltartására használták a növényt, és gyógyhatást is tulajdonítanak neki. A Wikipédia információi alapján az illatos ruta levele fertőtlenítőszer - ez a tulajdonsága a dioszfenolnak köszönhető.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)