Lush

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Scara, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 24.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"A napsütés elűzi a felhőket, és ha azt szeretnéd, hogy a szép idő sokáig tartson, válaszd a Sunny Day-t.

Nem kell aggódva figyelned, mikor fordul borúsra frizurád állapota, ez az antisztatikus, ibolyaillatú spray viharos gyorsasággal rendbehozza a hajad.

Olyan hatásos összetevők vannak benne, mint a méz és a friss citromlé, melyek megszüntetik a hajszálak elektrosztatikus töltését, így a hajszálak hosszú ideig simák és fényesek maradnak."

gumibogyo11

2020. augusztus 8.

Ha szereted a Daddy-o-t es a sugar daddy-o-t akkor ezt is imadni fogod. Mivel azok illata hamar elevul én ezt fújogatom a hajamra. Nekem nem száll a hajam, de azt vettem észre hogy nagyon szép fényt kap ettől a cucctol. Viszont kicsit olyan, mintha ettől gubancolódna kicsit a vége, ahol még ombrezva van a hajam ezert csak 4es. Mindenesetre szuper kis cucc, sajnalom, hogy meg fog szünni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

saladhunter

2017. február 22.

A hatása nagyon jó. Nem lesz szállós elektromos hajam. Az illata vagy is a szaga hát azt meg kell szokni :D az eszméletlen erős virágos virágporos illata van. A hatása miatt bármikor újravenném, a szagát megpróbálom figyelmen kívül hagyni. Nekem a téli korpámra is jó hatással volt. Elmúlott! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Scara

2016. november 18.

Update: 2016 Nov.18.
A fűtési szezonban elviselhetetlenül száll a hajam minden fésülködés alkalmával és a világon nincs annyi hajlakk, amivel hatni tudnék rá.
Így történt, hogy tegnap délután újravettem ezt a terméket, mert a hatása verhetetlen.
Most úgy használom, hogy hajszárítás után a hajkefére fújok belőle és úgy fésülöm át vele a hajam. Ezzel a módszerrel kevésbé érződik az illata a hajamon (ami továbbra is nagyon tömény!!!).

Update: 2015 dec.3.
Egy hónap elteltével nagyon zavarni kezdett az erős, mindent elnyomó illata. Viszont ez az egyetlen olyan termék, amit megakadályozza hogy szálljon és formázhatatlan legyen a hajam, így nem tudtam elhagyni a hajápolási rutinomból.
Annyival előrébb jutottam, hogy hajmosás-szárítás után 2-3 fújásnyit teszek nem túl közelről a hajamra. Ezzel a módszerrel nem marad a hajamban sokáig az illata és formázható/fésülhető.

Ha valaki tud alternatívát erre a célra, várom! :)

2015. nov.
Pár napja használom és imádom! :) Hajszárítás előtt 2-3 fújás bőven elég, hogy hidratált és könnyen kifésülhető legyen a hajam, elnehezülés és zsírosítás nélkül. Figyelem! Az illata miatt tessék tesztelni előbb, mert hajmosástól hajmosásig nagyon intenzíven érezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Update: 2016 Nov.18.

Update: 2015 dec.3.

Ha valaki tud alternatívát erre a célra, várom! :)

2015. nov.

Piczky

2016. május 7.

Nem sok mindent csinál sajnos, de az illata miatt nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Nem sok mindent csinál sajnos, de az illata miatt nagyon szeretem.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Honey

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.