Lush

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. július 25.

Kiszerelés:   5g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Egyszerű, gyönyörű és gyengéd szempillaspirál, melyet még a legérzékenyebb szemű nők is nyugodtan használhatnak. Csak egyetlen tartósítószer van benne (míg a boltokban kapható szempillaspirálok általában 4-et, 6-ot is tartalmaznak), így nem irritálja a szemet. Fő összetevője a búzafű, ami tele van vitaminokkal és ásványi anyagokkal, s ennek köszönhetően hatásosan kondicionálja és táplálja a szempillákat. A japán- és a karnaubaviasz a helyén tartja a színanyagot, így a festék akkor sem kenődik el az arcodon, ha elkap az eső vagy edzőterembe mész. Drámai hatás érhető el vele, remekül kihangsúlyozza a szemeket. Azok számára is tökéletes, akiknek érzékeny a szemük és kedves, természetes külsőre vágynak.

ancsi97

2018. január 3.

Nagyon megijedtem amikor elolvastam a kritikákat(főleg,hogy elötte vettem meg) de sajnos mindegyiknek van alapja. Előnyben részesitem a vegán,natur termékeket de ennél a terméknél nem éri meg.
Miután az ember felkeni kicsit ilyen vizes a hatása,baromi lassan szárad,de úgy ahogy szép. Aztán az ember ásit vagy kacag egy jót ,kigördül egy könnycsepp onnantól vége. Maszatolódik,nehéz korrigálni és mászik az egész.
Tényleg borzalmas termék :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Tényleg borzalmas termék :(

elly

2016. április 3.

A boltban ha kérünk, kapunk hozzá hosszú fejű spirált is, de egy idő után a rövidet is meglehet szokni. Nagyon lassan szárad meg, ha türelmetlenek vagyunk így könnyen elmaszalódhat. De egyébként szépen fed és jól néz ki, csak tényleg lassan szárad..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 3.

Nessy

2016. január 9.

Nekem hosszú szempilláim vannak és egyre jobban féltem őket, szeretném ha még sok évig szépek maradnának, ezért vettem meg ezt a szempillaspirált. Fura a csomagolása, de teljesen használható, hétköznapi darab. Az én pilláimon képes látványos eredményt létrehozni, szépen kinyitja a tekintetet. Könnyen maszatolódik, vigyázni kell vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

bobekecske

2014. március 19.

Cuki csomagolás de a nagyon rövid spirálrudat elég nehézkes használni. Kicsit megszínezi a szempillákat, nagyon természetes hatást ad. Nekem kicsit kenődik, tényleg sokkal vizesebb állagú a festék, a kefére pedig nem rakódik sok, így ha valaki nagyon félne a csomós pilláktól, talán neki beválna.
Nekem - világos szempilláim ellenére - túl minimális a hatása. Talán ha nagyon érzékeny lenne a szemem, akkor megérné számomra az árát, de nekem kevés spirál irritálja a szemem.
Nem szeretném nagyon lehúzni, mert lehet egyszerűen nem én vagyok a célcsoportja a terméknek, de ha érzékeny is lenne a szemem, akkor is picit többet várnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Camilla_B

2013. március 17.

A kiszerelése rájöttem, hogy egyáltalán nem praktikus (bár előre is gondolkodhattam volna). Nagyon vizes nekem az állaga a szempillámon és gyorsan lejön, elmaszatolódik, egyáltalán nincs szemfesték hatása rajtam. Mostmár végleg megfogalmazódott bennem az a tény, hogy lehet itt bio-ról, meg természetesről, meg mindeg ilyen PR fogásról beszélni, de ami jó, abban vannak "anyagok". Egy biológus ismerősöm mondta, aki laborban dolgozik, hogy kb. 500 év intenzív folyamatos használat kellene ahhoz, hogy egy parabén vagy egyéb károsnak mondott (mondvacsinált) összetevő tényleg problémát okozzon, szóval nyugodtan használjak bármit, mert ezek csak PR fogások.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 17.

gothmarypoppins

2013. január 8.

A szempillám olyan tőle, mintha vizes lenne, és kicsit sötétebb lesz a vége. Tipikusan azoknak való, akik a természetes külsőt kedvelik. Nincsenek benne hosszabbító szálkák, elvileg kontaktlencséhez is jó, gyakorlatilag az olajos állaga miatt nem vagyok biztos benne. Tüsszentést követő enyhe könnyezésre lejön és pandamaciszemet csinál, a lekent részeket le lehet törölni, egyszerű lemosni, és nem bántja a szemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Emolliensek: Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0