Lush

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit.nemes1028, Módosítva: 2017. december 19.

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez az organikus oliva olajból, szőlőlevél főzetből és friss mandarinléből készült tusfürdőnk a mediterrán térség melegével ajándékoz meg. Tested-lelked melegséggel, vidámsággal járja át, s olyan magabiztossá tehet, hogy még Te is dudorászni fogod Madeleine Peyroux hires dalát, a “Dance me to the end of love”-t (néhányan jobban kedveljük az eredeti Leonard Cohen dalt, de Mark Madeleine-ért van oda...)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Teokleia

2023. december 22.

Mintát kaptam belőle. Az illata izgalmas, számomra is kicsit maszkulin, de kellemesen nyárias, mediterrán. Gél állagú, kevés is elég belőle, jól felhabzik. Nem hiszem hogy megveszem a teljes kiszerelést, ezért az összetevő listáért ez az ár nem éri meg, de korrekt termék, valószínűleg nem bánt semmilyen bőrt és bőven tudja amit egy tusfürdőnek tudnia kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 22.

Dorine

2021. július 18.

Különleges illata, őszintén bajban lennék, ha nekem kellett volna meghatározni, hogy pontosan miből is készült. Kellemes vele a tusolás, az illat is megmarad a bőrön, de az összetevőkkel nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

nikiiabel

2021. április 13.

Ajándékba kaptam. Alapból imádom a narancssárga színt, azért is tetszett meg annyira.

Nekem nagyon tetszik az illata. Igen egy picit lehet hogy nem azaz édes nőies illata van, de szerintem nagyon kellemes.

Nagyon jól habzik, kicsit is elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Nagyon jól habzik, kicsit is elég belőle.

Lina14

2020. november 7.

Fűszeres, nem egy tipikus női illat. -nekem így ősszel kellemes volt, de nem igazan az én bőrömre van kitalálva, rajtam túl fűszeres és kicsit maszkulin. Ettől függetlenül az állaga és habja nagyon is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Andrea0826

2020. május 14.

Biztos, hogy ez egy női cucc? Már a flakonban sem tetszett, de a bőrömön konkrétan borotvahabszagú. Épp ezért az külön előnye, hogy fürdés után negyedórával már semmit sem lehet érezni. Mindezt elfogadnám egy olcsó sajátmárkás termék esetén, na de ez Lush!!! Elszomorodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 14.

KataMayaNagy

2019. május 26.

Nagyon kellemes, olajos tusi. Én olykor samponként is használom, iszonyat puha lesz a hajam tőle. Mintát próbált, majd beleszerettem, és megvettem a közepes kiszerelést. Nem kell sok belőle valóban, gazdaságos. Próbáljátok ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

dorkaww

2019. április 18.

Sajnos nagyon érzékeny szinte mindenre allergiás reakciót kiváltó bőröm van úgyhogy végső elkeseredésemben a Lushhoz fordultam. Milyen jól tettem. A westendes eladó lány nagyon kedvesen végig mutatott mindent ami számításba jöhetett, végül ennél maradtam. Az okok: olajos, ami tökéletes a sokszor kiszáradt viszkető bőrömre, kellemes érzetet hagy maga után, nagyon kevés elég belőle meg rettentően felhabzik és ami a legjobb hogy nem jött ki az allergiám tőle. Ha a kis kiszerelés elfogy, beruházok az egyel nagyobbra is fixen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

bdpstmassacre

2018. november 20.

Nekem fürdőshez túl olajos és az illata sem a legjobb (nem is rossz), de a sminkecseteim mosásához CSAK ezt vagyok hajlandó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

marinababa92

2017. december 28.

általában szappannal tusolok, furcsa volt egy folyékony tusfürdővel. az illata erős, mint minden lush terméké, tisztít, de engem szárított is. samponnal bevált egy mosómamis balzsammal használva, szép lett a hajam, viszont gyorsabban zsírosodott, mint más sampontól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

wasp

2017. december 6.

2017. 12. 06.
Ezt a tusfürdőt akkor is megveszem, ha az ég a földdel összeér, így mikor legutóbb bemasíroztam az üzletbe, hogy egy újabb flakonnal hazavigyek belőle, kissé meglepődtem, mikor láttam, hogy a múlté a jó kis összekeverős, selmyesenlágyanfolyós textúra. Mint az eladólány felvilágosított, mostantól csak öntartósító változatban lehet kapni. Megvettem hát, az illata ugyanolyan csodás, talán kissé kevésbé intenzív, a textúrája pedig kicsit viszkózusabb, átlagos, nem olyan folyós mint volt. Összerázni sem kell többé. Sajnálom a régit, de azért megtartom az újat ;)

2016. szeptember 8.
Mikor először tusoltam vele, arra gondoltam, úristen, hát ez inkább férfiaknak való, férfitusfürdőt vettem, most mi lesz. De, mint az a legtöbb Lushos cuccra igaz, az embernek el kell oszlatnia magán az illatot, hogy érezze, milyen is valójában. Az első benyomás nagyon maszkulin, aztán picit lágyabb lesz, fürdés utána rövid ideig nagyon kellemes illata volt a bőrömnek. Az illat végtére is meggyőzött. Ajánlott nagyon (tényleg nagyon) összerázni a flakon tartalmát használat előtt, mert az olaj kiválik állás közben. Eléggé folyós, folyósabb, mint a Dirty. Talán az állagokat úgy tudnám osztályozni a zseléstől a folyósig, hogy Beautiful < Dirty < Comforter/Olive Branch. Hajmosáshoz még nem próbáltam, de fogom, merthogy arra is jó és majd jövök updatelni.
Szóval egy folyósabb, fűszeres illatú tusfürdő, jól felhabzik, kevés kell belőle és az én bőrömet nem irritálta, nem szárította. Az illata hamar elillan, de ez engem nem zavar különösebben. Nekem tetszik, eleve az egyik kedvenc évszakom az ősz, és ennek a keleties-felmelegítős illata és a barackszíne is az őszre emlékeztet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

2017. 12. 06.

2016. szeptember 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice, Olea Europaea (Olive) Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0