Lush

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit.nemes1028, Módosítva: 2017. december 19.

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez az organikus oliva olajból, szőlőlevél főzetből és friss mandarinléből készült tusfürdőnk a mediterrán térség melegével ajándékoz meg. Tested-lelked melegséggel, vidámsággal járja át, s olyan magabiztossá tehet, hogy még Te is dudorászni fogod Madeleine Peyroux hires dalát, a “Dance me to the end of love”-t (néhányan jobban kedveljük az eredeti Leonard Cohen dalt, de Mark Madeleine-ért van oda...)

KataMayaNagy

2019. május 26.

Nagyon kellemes, olajos tusi. Én olykor samponként is használom, iszonyat puha lesz a hajam tőle. Mintát próbált, majd beleszerettem, és megvettem a közepes kiszerelést. Nem kell sok belőle valóban, gazdaságos. Próbáljátok ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

dorkaww

2019. április 18.

Sajnos nagyon érzékeny szinte mindenre allergiás reakciót kiváltó bőröm van úgyhogy végső elkeseredésemben a Lushhoz fordultam. Milyen jól tettem. A westendes eladó lány nagyon kedvesen végig mutatott mindent ami számításba jöhetett, végül ennél maradtam. Az okok: olajos, ami tökéletes a sokszor kiszáradt viszkető bőrömre, kellemes érzetet hagy maga után, nagyon kevés elég belőle meg rettentően felhabzik és ami a legjobb hogy nem jött ki az allergiám tőle. Ha a kis kiszerelés elfogy, beruházok az egyel nagyobbra is fixen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

bdpstmassacre

2018. november 20.

Nekem fürdőshez túl olajos és az illata sem a legjobb (nem is rossz), de a sminkecseteim mosásához CSAK ezt vagyok hajlandó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

marinababa92

2017. december 28.

általában szappannal tusolok, furcsa volt egy folyékony tusfürdővel. az illata erős, mint minden lush terméké, tisztít, de engem szárított is. samponnal bevált egy mosómamis balzsammal használva, szép lett a hajam, viszont gyorsabban zsírosodott, mint más sampontól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

wasp

2017. december 6.

2017. 12. 06.
Ezt a tusfürdőt akkor is megveszem, ha az ég a földdel összeér, így mikor legutóbb bemasíroztam az üzletbe, hogy egy újabb flakonnal hazavigyek belőle, kissé meglepődtem, mikor láttam, hogy a múlté a jó kis összekeverős, selmyesenlágyanfolyós textúra. Mint az eladólány felvilágosított, mostantól csak öntartósító változatban lehet kapni. Megvettem hát, az illata ugyanolyan csodás, talán kissé kevésbé intenzív, a textúrája pedig kicsit viszkózusabb, átlagos, nem olyan folyós mint volt. Összerázni sem kell többé. Sajnálom a régit, de azért megtartom az újat ;)

2016. szeptember 8.
Mikor először tusoltam vele, arra gondoltam, úristen, hát ez inkább férfiaknak való, férfitusfürdőt vettem, most mi lesz. De, mint az a legtöbb Lushos cuccra igaz, az embernek el kell oszlatnia magán az illatot, hogy érezze, milyen is valójában. Az első benyomás nagyon maszkulin, aztán picit lágyabb lesz, fürdés utána rövid ideig nagyon kellemes illata volt a bőrömnek. Az illat végtére is meggyőzött. Ajánlott nagyon (tényleg nagyon) összerázni a flakon tartalmát használat előtt, mert az olaj kiválik állás közben. Eléggé folyós, folyósabb, mint a Dirty. Talán az állagokat úgy tudnám osztályozni a zseléstől a folyósig, hogy Beautiful < Dirty < Comforter/Olive Branch. Hajmosáshoz még nem próbáltam, de fogom, merthogy arra is jó és majd jövök updatelni.
Szóval egy folyósabb, fűszeres illatú tusfürdő, jól felhabzik, kevés kell belőle és az én bőrömet nem irritálta, nem szárította. Az illata hamar elillan, de ez engem nem zavar különösebben. Nekem tetszik, eleve az egyik kedvenc évszakom az ősz, és ennek a keleties-felmelegítős illata és a barackszíne is az őszre emlékeztet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

2017. 12. 06.

2016. szeptember 8.

svaradi6

2017. november 8.

Finom puha, ápolt tőle a bőröm, az illata is bejön nekem, szóval újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Finom puha, ápolt tőle a bőröm, az illata is bejön nekem, szóval újraveszem.

mafalda

2017. április 22.

Ajándékként kaptam, hát sajnos nem nyerte el a tetszésemet....Az illata olyan mint egy füstölővel megtöltött régi penészes szekrény egy dohos öreg vityillóba. De persze egész nap érzem magamon pechemre, így az egyetlen pozitívuma a tartóssága de ebben az esetben még inkább hátrány. Ráadásul iszonyat szárít, nekem hámlott tőle a bőröm pedig alapból sem túl száraz szóval nem szoktam magam agyontestápolózni de ha ezt használom muszáj. Ja az összetevői sem a legjobbak az áráról még nem is beszélve...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

PiciZsuzsa

2016. november 16.

Egy ajándékcsomag lakójaként volt szerencsém kipróbálni.Nagyon tetszett az illata, össze kell rázni használat elött és közben is ügyelni a mennyiségre, nehogy túl sok termék kerüljön a kezünkbe, mert nagyon folyik. Ez viszont nem negatív tulajdonság, csak én nem ehhez voltam hozzászokva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Izabel

2016. augusztus 3.

Én is ajándékba kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg. Az illata ugyanis nem az igazi, legalábbis számomra. Amikor gyerek voltam, a nagyszüleim gyógyszeres szekrényének volt ilyesmi illata. Az állaga okés, "Lush-os", de az illat miatt nem éppen gyakran nyúlok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

gumibogyo11

2016. augusztus 3.

Ajándékba kaptam de eleinte nem tudtam mihez kezdeni vele. Pont téli időszakra esett a kipróbálása így nagyon megszerettem az olajos textúráját, nem kellett testápolózni és az illata is tetszett. Párom is ezt használta, neki is bejött. Egyszer gondoltam, hogy megveszem, de az ára miatt kicsit lelombozódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice
Hidratálók: Propylene Glycol

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Színező anyag. (Piros)