Lush

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Hawaii tamanu és monoi, tiszta kókusztej, friss kiwi, illipe vaj és a vanilla mountain illata.

erynis

2016. október 29.

Engem kellően hidratál, bár hál' istennek, nincs túl száraz bőröm. Emellett szeretem, hogy gyorsan felszívódik. Az illata is tetszik, de kicsit sok, parfümöt nem érdemes mellé használni. Az ára miatt nem ez lesz az állandó testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Lorna

2016. augusztus 3.

Nincs kedvem nagyon lehúzni, de egy időben rengeteget jártam parfümériákba, hogy megtaláljam a "legtökéletesebb vanília illatot", és ennek a szomorú következménye, hogy elég vanília sznob lettem, és gyorsan megítélem a vanília illatokat, hogy tetszik-e vagy sem. Kis mintám volt anno, és az illata nekem csak olyan kis ó, oké, elmegy volt, amiért nem érte meg nagyobbra befektetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

tzs

2015. október 18.

Nekem is a kedvencem volt, még egy kicsi van belőle, beosztom.
Nem hidratál erősen, de hacsak nincsenek már viszkető, piros, száraz foltok a bőrömön, akkor ez a testápoló azért elég. Nyáron sem sok, télen sem kevés. Az egyetlen testápoló, ami után tényleg fel tudok öltözni és nem marad utána ragacsos vagy filmszerű érzés, mégis hidratál.
Az illata... semmi más nincs, amire ezt mondanám, de ha nem lenne ilyen jó a hatása, akkor is megvettem volna pusztán az illatáért. Ez az én "parfümöm".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Nekem is a kedvencem volt, még egy kicsi van belőle, beosztom.

dessy

2015. június 13.

A kedvenc testápolóm!Szerintem az egyik legjobb a lusban ő! ( formulae known as és a sesame suntan lotion még nagyon jó illatú)
Igaz az egyik legdrágább is , mert 6 ezer! De én imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Igaz az egyik legdrágább is , mert 6 ezer! De én imádom.

leila0803

2015. március 27.

Lush... hű önmagához... igazi hercegnőillat. :)

Update: allergiat okozott. Nem vagyok biztos benne hogy miatta jott ki al allergiam, de nem is zarom ki. Ha beigazolodik hogy o a ludas, akkor -100 csillag....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 27.

Lush... hű önmagához... igazi hercegnőillat. :)

aliz1105

2015. március 25.

Nekem sajnos annyira nem tetszik. Szàmomra olyan a szaga mint a tejes asszonynak, tehènszag :/ Olyan szágon lesz tőle, mint ha egész nap tehenet fejtem volna. Szeretem a lush cuccait, mert sok jó van közölük, de ezeket a fura szagokat, illatokat mellőzhetnèk vègre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Vitelotte

2014. augusztus 22.

Egyik kedvenc Lush termékem! Mielőtt kifogyott, hónapokig tartogattam az utolsó pár cseppet hogy mindig megszagolhassam ha a kezem ügyébe kerül, a testápolóim közül ezt a depis napjaimra tartogattam vigaszkenceként :D Kellőképp folyékony, mégsem kelt vizes érzést mintha semmi haszna nem lenne. Az illata valami drága francia sütire emlékeztet, tutira betárazok majd még belőle!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Candush

2014. július 1.

Az illata csodálatos és nagyon-nagyon sokáig megmarad. Hidratáló hatása is jó, bár azt kevesebb ideig érzem, mint az illatát!
Eléggé drágának tartom, többnyire emiatt nem veszem meg ( legutóbbit ajándékba kaptam. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

barkuska

2014. február 19.

Imádom az illatát, a hatását, mindent. :) Nem, az árát talán annyira mégsem.. :D Ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Tytto

2013. június 2.

Nem bírom elviselni magamon azokat a testápolókat, amiket ha felkenek még sokáig tapadok tőle, kiráz a hideg, mikor ilyenre kell felvennem a ruhát. Ez a testápoló nagyon könnyed, hidratál, mégsem hagy réteget maga után, ez nagy előnye. Nagyon szeretem az illatát is, ha használom, akkor ez a parfümöm és le van a gond az "elnyomja a parfümöm" problémával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil
Hidratálók: Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!