Lush

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Édesen melengető, kifinomult vaníliaillat. A vaníla abszolút, a tonka és egy csipetnyi jázmin megnyugtató, karamellás parfümöt alkot. A Vanillary hosszan tartó melegsége olyan érzés, melynek nehéz ellenállni.

Veronika8614

2019. május 31.

Nagyon finom illat, kicsit fas vanilia, ahogy kiprobaltam a tesztert, eltelt egy kis ido, es amikor megcsapott az illat, tudtam, hogy kell nekem. Igazabol nekem nagyon bejonnek a Lush illatai, vissza kell fognom magam, hogy ne vegyem meg majdnem mindet, persze szilard valtozatban, a fujosak nekem tul tomenyek.
Nalam lassan fogynak, fel eves a szavatossagi idejuk a tegelyen, hat az eselytelen :D de nem erzem rajtuk, hogy tonkrementek volna, ugyanolyan az illatuk, ugyhogy nem dobom ki oket.
Nekem jobban tetszett a regi allaga, amikor meg vanilia darabok voltak benne, de az illatot szerencsere ugyanolyannak erzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

VickyV

2019. április 9.

Nekem ebből a kis tégelyes verzió van (nem tudom, van-e más is). Annyira különleges. Nem nevezném parfümnek, mert szerintem ezt más csak közvetlen testközelből érzi a bőrön, de van ebben a vaníliában valami nagyon rendhagyó és extra. Mindenképp "emlékcsináló" illat, más, korábban próbálthoz nem tudnám hasonlítani. Szeretem a Lush termékeit, mert nem 12 egy tucat dolgokat gyártanak, és nem tömködik tele a termékeket káros anyagokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

poisonvert

2019. március 5.

Már a Lush-rajongásom kezdetétől fogva érdekeltek a parfümjei, azonban mivel nem Budapesten lakom így csak rendelés alapján tudtam akármelyikhez is hozzájutni. Pedig úgy eléggé zsákbamacska, főleg, ha majdnem tízezer forintot költesz rá... Egy szilárd parfümre esett a választásom; a Vanillary-ra. Abszolút nem kedvelem az illatát, de valamiért éreztem, hogy ő kell nekem.
Nos, ha eddig nem szeretted a vaníliát, ez a szilárd parfüm akkor is el fog csábítani. Nem tolakodó, körbevesz a hidegben, mint egy jó meleg takaró, olyan érzés, mintha otthon lennél. Nekem ez a parfüm biztonságot és magabiztosságot is jelent. Igaz, hogy az illata nem túl tartós - de hát szilárd parfüm, mit is várjunk tőle -, viszont táskába beledobós jellegénél fogva naponta többször is újra lehet kenni. Nem tömény vanília, nem émelyítőn édes, hanem fűszeres. Ha olyan kedve van, akkor kelleme kókuszillatot áraszt magából, és akár naponta több különböző illatjegyet is érezhetsz magadon, ahogyan kibontakozik a parfüm.
Imádom. A borús, esős napokon, amikor a takaró alól sincsen kedvem kidugni a fejemet csak rá vágyom! Kár, hogy már nem gyártják belőle a parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Eugenol, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Cinnamal, Coumarin, Linalool, Farnesol, Benzyl Cinnamate, Benzyl Benzoate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.