Lux

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Bordeaux-i szőlőkivonatot és vadrózsa esszenciát tartalmaz. Különleges ragyogást és bársonyosan puha érzést kölcsönöz a bőrének.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vattacukor1990

2018. december 29.

Szuper tusfürdő volt ez is, de újra nem vettem, mert a rózsaszín nutri pearls testvére jobban tetszett. Ennek az illata annyira nem fogott meg, más szempontokból viszont megfelelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Erika80

2017. január 30.

Annyira finom, annyira romantikus illat, hogy az hihetetlen. A baba szőlős-rózsás tusfürdőjére hasonlít egy picit. Őt is szeretem nagyon. Kár, hogy nincs ilyen illat (sem termék) már. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

pumpkinhead

2015. április 10.

nagyon jó és tartós volt az illata, imádtam! kár, hogy már nem gyártják. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

nagyon jó és tartós volt az illata, imádtam! kár, hogy már nem gyártják. :(

Виктория

2014. augusztus 15.

Még gyerekkoromban (13) kaptunk ilyen tusikat, a húgom pont ezt. Hogy ennek milyen jó illata volt *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

jud678

2014. július 9.

szerettem ezeket a tusfürdőket, jó volt mindegyik, amit próbáltam (arany szín, rózsaszín és ez is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

Hoogie

2014. február 3.

Az egyik nagyon jó volt a tusfürdők közül! A baba rózsaszín színű azt hiszem! Kapni még valahol??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

jetroh

2013. december 15.

Gyönyörű ahogy kinéz,de semmi hatása nincs.Nem hidratél és még az illata sem a legjobb,sőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

onecrimsonnight

2013. április 3.

Nagyon szerettem az illatát, imádtam vele fürdeni. Csomagolása, színe is szép volt. Kár, hogy már nem lehet kapni, pedig régebben elhasználtam belőle pár flakonnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

BV

2013. február 22.

Én ajándékba kaptam még régebben. Első használatnál kicsípte a bőrömet :/ Majd fél év múlva megint elkezdetm használni és akkor már nem lett semmi baja a bőrömnek. Az illata nagyon tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

absinth

2013. február 7.

Olcsó és nagyon finom az illata, bár kicsit tömény. Ezen kívül semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Olcsó és nagyon finom az illata, bár kicsit tömény. Ezen kívül semmi extra.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid