Luxure

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dandy, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. június 12.

Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ladri

2017. december 3.

Rajtam nagyon tartós, viszont csatlakozom az előttem szólóhoz: először nekem is más volt, mint most. Több, mint féléve megvan, és azt hittem, tavaszi-nyári illat. Először olyan semleges volt, semmihez nem tudom hasonlítani, de a csomagolása alapján többet vártam. Most, hidegebb időben egészen más. Sokkal jobban tetszik, és mintha élne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

Erika80

2017. augusztus 30.

2017.július 15.Nagyon erőteljes illat. Illik az illathoz a flitteres, bulizós csomagolás. Nekem rumos, enyhén füstös, karakteres illat. Nem az én stílusom, de nem is akarom lehúzni túlságosan.

Update: Érdekes, hogy csupán párszor tettem magamra, mégis mennyit változott a véleményem. Én magam is csodálkozom. Most már nem érzem olyan füstös, erős illatnak. Édes, olyan igazi bulis, csajos illat. Vagány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Doll66

2017. április 29.

Én elajándékoztam, brutál erős, még fújni sem kell, már érződik a locsolókölnis "illat".A Luxure most átesett a ló másik oldalára, szerintem az igazi sokkal elegánsabb, és nem ennyire erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 29.

Autumn35

2017. február 25.

Én is megvettem az édes illata miatt:))).Rajtam nagyon tartós 5-6 óra aminek örülök.Olvastam az eredeti illatról a véleményeket és tudom ,hogy a luxure jó másolatokat gyárt:)Kifújáskor nem alkoholos rögtön kivehető a grapefruit és az ananász a többi jegynek még nem sikerült rajtam kibontakoznia.:(Kicsit egysíkúnak érzem.:(Még nem a kabalám de próbálkozunk.A tartóssága és az édessége miatt 4 csillag.:)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Flami

2016. november 16.

Harmatgyenge. Rajtam fél órát bír, de még sokat is mondtam. Mérges vagyok, mert kidobtam rá a pénzt és a lakásillatosító gyűjteményem már megint szaporodott egy újabb darabbal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 16.

Alkoholok: Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol, Isoeugenol, Anise Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Amaranth
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.