Luxure

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Leoka, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. március 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   eurós boltok, online

Erika80

2020. március 21.

Előrebocsátom, hogy az Empire-t még nem volt szerencsém kipróbálni, de a leírása és összetevői alapján úgy gondoltam, hogy ez tetszhet nekem így most vele ismerkedem. Háát, igazából nem pont erre számítottam. Úgy véltem, hogy kicsit könnyedebb illat ennél. Ettől függetlenül nem rossz, de oly nagyon (egyelőre) nem is fogott meg. Első szippantásra számomra egy kókuszos, édes -de még épp nem gej-, bogyós gyümis, konyakos egyvelegű aroma mutatkozik meg. Már-már súrolja a mandulás illat határát. Érdekes, az eredetijében van szilva, amit sokan nem vélnek felfedezni az illatában és a felsorolásban sem jól tüntették fel, mert nem ringló szilva van benne, hanem mirabella szilva, ami ugyebár a potyóka szilva. Annak nem az a jellegzetes szilva illata van.
Szóval az összetevők alapján nem gondolnám, de illatolva én úgy vélem, egy kissé trópusinak mondható illatkavalkáddal van dolgunk. Nem az a tipikus trópusi zamat, de egy picit azért mégis hasonlít rá a kókuszos édessége miatt. Nem rossz kis illat, bár én személy szerint nem feltétlen a melegebb tavaszi napokon viselném, sokkal inkább ősszel és télen, vagy amikor hűvös idők járnak.
Ennek a verziónak a tartósságával sajnos valóban vannak gondok. Az előttem említett 2-3 óra intervallum nálam is beigazolódott. Ez idő letelte után már nagyon-nagyon bőrközelivé válik és szinte el is tűnik. Pedig az ilyen édesebb jellegű illatok általában tartósak.
Nos, mivel számomra nem vált óriási élménnyé ez az illat, de rossznak sem mondhatom, így számomra 4 csillagos lenne, de mivel a tartóssága csapnivaló, úgy gondolom összességében 3 csillaggal jutalmazom.
Azért majd kipróbálom melegebb időben is, hogy muzsikál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

Azért majd kipróbálom melegebb időben is, hogy muzsikál.

Leoka

2020. február 6.

Nagy örömmel fogadtam az alternatívát, úgy vásároltam meg, hogy az eredetit akkor még nem ismertem.
Luxure viszonylag jó minőségű másolatokat készít, de azt érzem ez lenne az egyik kivétel.
Amikor kifújtam nagyon alkoholosnak ható volt... betudtam a konyaknak. Rajtam ezen kívül semmi sem maradt belőle, semmi gyümölcs, semmi virág...Gyengén muzsikált minden szempontból.
Azon parfümök egyike, amelynek 1 napig voltam csak tulajdonosa. Valakin biztos működik, de sajnos semmit sem találtam ebben az illatban, amit értékelhetnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Szanszi

2020. január 19.

Nem rossz kis utánzat, az eredetit nagyon szeretem! Ez egy kicsit lebutított, finomabb változata, hétköznapi rohangálós illat. Az eredeti illat kb az első fél órában fedezhető fel, utána finom púderessé válik. Tartóssága 2-3 óra az én bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Amaranth
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol