Luxure

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: isabelle007, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   eurós boltok, online

Chanel Gabrielle parfüm utánzat

Ár: 400 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

loju

2019. augusztus 12.

Szeretném ha rajtam is szappanos lenne az illat, de sajnos nem hozta ezt a vonalat! Valahogy nem passzol hozzám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Piko888

2018. július 10.

A Madamoiselle utánzatot többen is eredetinek hitték (és annyira beleszerettem, hogy az eredeti beszerzésén is gondolkodom), ezért gondoltam a "Gabrielle"-t is letesztelem. Ha tényleg ennyire hasonlít a Gabrielle-re akkor nem, nem, nem. Nagyon nem. Nem az én stílusom, nem az én korosztályom. Nekem biztosan nem áll jól. Elég alkoholosan nyit, leszáradáskor szolíd, de nekem túl szappanos. Valószínűleg továbbadom anyukámnak, rajta el tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Masnuci

2018. május 11.

Ennek a parfümnek az eredetijét nagyon szeretem. Nem a hagyományos Chanel vonalat képviseli, inkább egy fiatalosabb illat, és bár én az ütős régi nagyágyúk híve vagyok, ez a vonal mégis tetszik. Miután az ára meglehetősen húzós, próbálok valami olcsóbb alternatívát keresni, így érkeztem el ehhez a másolathoz. A Luxure kiváló másolatokat készít, ez is jól sikerült. Engem csak a kifújás utáni pár másodperc zavar picit. Az eredeti nem nyit ennyire erőteljesen, bár az se kutya. onnantól viszont egész szépen alakul. Természetesen a tartóssága kissé elmarad, na de kit zavar ez, 100 ml -ből bőven lehet újrafújni ha kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 11.

adrica

2018. április 25.

Mint utánzatot el kell ismerni! Jól hozza az eredeti illatot, tartós. Az már egy másik kérdés, hogy az eredeti sem az én vonalam. Bár van a személyiségemben ami hajlik efelé, de hordani, nem tudom, nem hordanám. Most még nem. Egy 20 év múlva talán. Szerintem még akkor sem. Attól függetlenül le a kalappal Luxure előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Vinike

2018. április 20.

A múlt héten érkezett Mon Guerlain és Angel Muse utánzat sikerén felbuzdulva megrendeltem ezt is, meg is érkezett ma. Friss, tiszta virágillat, megszólalásig hasonlít az eredetire. Tartósságára sem lehet panasz, főleg nem ilyen áron. :D Soha nem venném meg az eredetit, mert nekem ez a típusú illat csak hébe-hóba esik jól, akkor viszont nagyon. :D Erre pedig tökéletes megoldás. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

pomme

2018. március 12.

Az eredeti sokkal puhábban indít, de utána nagyon hasonlóak. Bőrön még nem teszteltem a Gabrielle-t, de gyanús, hogy ilyenre száradna, mint a Luxure: rajtam sajnos előjön valami illatjegy, ami az Allure-re emlékeztet. :( Sajnálom, mert nem szeretem az Allure-t, de ettől még ez a másolat nagyon jól sikerült. Szerintem tartósabb, mint a legtöbb Luxure. Aki szereti a Gabrielle-t (meg az Allure-t) annak nagyon jó vásár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

isabelle007

2018. február 25.

Rajtam 98%-ban megegyezik a Chanel Gabrielle-el. Köszönöm Luxure. Nagyon tartós rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Eugenol, Coumarin, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.