Best of Beauty 2019

M-Lady

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Őszibarack-magolajat tartalmazó összetétel asimogatóan lágy bőrért. A mangó és a barack illatú, ápoló hatású, és gazdag összetételű borotvagélt kimondottan a női finom és érzékeny testrészekborotválásának különleges igényei szerint fejlesztették ki. Élje át az őszibarack és a mangó gyümölcsös kombinációjának friss illatát. A magolaj vitaminokban és ásványi olajokban gazdag, és ismert kímélő, ápoló tulajdonsága is.

Kiszerelés: 150 ml

mujerconfused

2019. február 16.

Már újabb a csomagolás és az összetevők is változtak néhány ponton. A zselének fantasztikusan barackos illata van, jól felhabzik, könnyű vele a borotválkozás + az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

lovecreams

2017. június 27.

Nekem is hab van belőle, ennek sokkal szebb az összetevő listája, mint ami itt van, parabén sincsen benne, viszont glicerin igen! Nagyon jó barackos illata van, kevés is elég belőle, viszont a színe miatt picit nehéz lemosni, és alapvetően elég sűrű hab jön ki belőle, amit nehezebb eloszlatni. Ennek ellenére ár-érték arányban jó termék, ha a Müllerben járok venni fogok még:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

legallybrunette

2017. június 16.

Habom van belőle, a gélt nem szeretem. Sajnos nem kaptam az alapváltozatot, ezért vettem ezt.
Végzi a feladatát, de nehezen lehet lemosni a mosdóról, és ez a barackos színe miatt zavaró. Szerintem gyümölcsillat és szín egy borotvahabba felesleges dolog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

Lana93

2015. augusztus 8.

Ugyanarról a polcról vettem le és egyszer borotvahab lett, máskor meg borotvagél, de nem zavar, mindkettő nagyon jó. Sokadik alkalommal vettem újra, nagyon szeretem. Az illata is tökéletes és meg is marad a lábamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Bonnieoo7

2015. február 5.

Ez a borotvahab sem volt rossz, de ennek meg az erős illatát tartom feleslegesnek, ill. az enyhén narancsos színe sem indokolt. Ezek felesleges adalékanyagok, amik csak " húzzák - nyúzzák" a bőrt. Továbbra is a sensitive változat a nyerő nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Ljudmilla

2014. május 15.

Jó az illata, teszi a dolgát és olcsó. Ennyi :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Jó az illata, teszi a dolgát és olcsó. Ennyi :)

OneDa

2014. március 26.

Nagyon szeretem az illatát, sokáig elég, és nagyon könnyen eloszlatható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Nagyon szeretem az illatát, sokáig elég, és nagyon könnyen eloszlatható.

hedgehog

2013. november 8.

Sajnos nem egészen pontos ez a "krém", mert a képen ez egy borotvahab (jól látszik, hogy keskenyített az üvege), de a leírás szerint borotvagél. Én a borotvahabot vettem meg, arról tudok írni.
454 Ft volt 150 ml, ami egy 100-assal jobb áron volt, mint a gél. Az illatnál erősen hangsúlyos a barack, a mangó sajnos csak zárójelben van benne. Inkább barackos pezz cukorkára hasonlít az illata. A színe világos barack. Nagyon jól siklik tőle a borotva. Sokáig megmarad a habja és nem vettem észre, hogy jobban szárítana mint más habok, (de úgyis testápolózni kell borotválkozás után). Nem a kézre, hanem a lábra tapad, könnyen eloszlatható.Kevés is elég belőle, biztos sokáig elég lesz. Ne szépítsük az összetevői borzalmasak, de szerencsére csak nagyon rövid ideig kell magunkon hagyni. Ezért és a túl kevés mangó hatásáért -1 csillag. De érdemes a Baleás habokkal egy szinten kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Roni27

2013. szeptember 7.

Talán a cseresznyés változat nekem jobban bejött, de ennek is nagyon jó az illata. Teszi, amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

cintia995

2013. május 31.

Nyárias/tavaszias illata van. Nem szárítja a bőrt, nagyon megkönnyíti a borotválkozást. Ezt és a Baleás társait szoktam váltogatni, kb egy szinten vannak. Kb 500 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 31.

Emolliensek: Palmitic Acid, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Palmitic Acid, Laureth-23, Triethanolamine, Laureth-4, Poloxamer 407, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Laureth-23, Triethanolamine, Laureth-4, Poloxamer 407
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Citronellol
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Ci 45430, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.