M. Micallef

Ár:   18 000 Ft és 35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: mikkamakka75, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. május 24.

Ár:   18 000 Ft és 35 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml

Jean-Claude Astier 2008-as alkotása.

Illatjegyek: málna, barack, rózsa, pézsma, fás jegyek, ylang-ylang, benzoin

Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 5ml, új és bontatlan , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Keresek pici mintát! M. Micallef Royal Muska EDP
Ár: megegyezés szerint vagy csere , Eladó: Melani79
Állapot: új vagy használt, Helyszín: --, fizetés: sima elsőbbségi

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

andy79

2020. július 23.

Talán megbocsájtják a Parfümök Istenei... de kidobtam.
Nagyon szép illat, fűszeres, fenséges, és puha és nagyon szép... 2 évvel ezelőtt vásároltam az egyik luxusparfümériából. Rendelés volt, egy csoda nyári illat mellé dobtam be 5 ml kiszerelést a virtuális kosárba. MINDENT elnyom a környezetében. Buborékos csomagba tettem, alaposan lezárva, és egy sötét dobozba. Hogy majd nagyon ritkán fújok, mert szép illat, de tömeget lehetne oszlatni a mindent elnyomó tömény ylang-ylang és pézsma fűszerességével.
Egyszer fújtam - én balga- csuklóra és HETEKIG megült az illat.
Mindent átjár örökre otthagyva a lenyomatát, és MINDENEN áttolakodik még az ezer rétegbe csomagolt, hét pecséttel lezárt sötét dobozból is, mintha egy indiai füstölő boltban lennék... (ráadásul kislány koromból egy idős, nappal is vörös rúzsos, és vastag bolyhos, buklé kosztümöt hordó napközis tanár"néni"-re emlékeztet :) De parfümán lévén, sutba dobtam az előítéletem és ettől elvonatkoztattam :) )
Hétvégén rendezgettem a parfümös komódot. Forgattam-forgattam a kezemben, 2 évig viaskodtam a bensőmmel és próbálkoztam néha vele -mégis csak egy Micallef alkotás - de annyira bántóan mindent elnyomó és önálló életet élő parfüm és ha egyszer kifújod, hetekig-hónapokig más illatnak esélye sem lesz... hogy egy határozott mozdulattal becsomagoltam szépen és levittem a kuka tetejére.
Szentségtörés parfümöt kidobni, de valahogy megkönnyebbültem :)
Mindettől függetlenül adom az 5 csillagot, mert tényleg szép illat amúgy, igazi, indiai éjszakát idéző fülledt, fűszeres, és nem a parfüm hibája, hogy számomra elviselhetetlen :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Talán megbocsájtják a Parfümök Istenei... de kidobtam.
Egyszer fújtam - én balga- csuklóra és HETEKIG megült az illat.
Szentségtörés parfümöt kidobni, de valahogy megkönnyebbültem :)

Chirmook

2020. január 30.

Ez a Micallef legnépszerűbb illata, meglepő, hogy itt még senki nem kommentálta. Előrebocsátom, hogy kb 60-70 parfümöm van, a niche vonalról, mind súlyos, karakteres alkotások-ezeket szeretem. Amikor 1 hónap múlva, 2 mosás után is a ruhán érzem... amikor szabadban 10 méterről odakiált a haverina, hogy kin van ez az eszméletlen finom illat? Na, ilyeneket gyűjtök. Ezért is lepett meg, amikor ez a szégyenlős kis csoda belopta magát a szívembe. Semmi nem lóg ki, egy édesebb tisztaságillat átlagos tartóssággal és szillázzsak, de néha csak ez kell. Amikor chill can, vagy be kell nenni az oviba szülőire. Nagyon visszafogott és szerethető illat, amikor nem kell középpontba lenni...de jelen kell lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool, Isoeugenol, Eugenol, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)