KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorottyaa, Módosítva: 2018. március 7.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Egyéb

Tisztítja, fertőtleníti és kondicionálja az ecset rostjait, ezáltal meghosszabbítva az ecsetek élettartamát. Az ecsettisztító kényelmes használata után az ecseteknek friss és tiszta illata lesz, emellett hamarabb is száradnak meg.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Makk Zsuzsó

2018. május 26.

Hát ez valami isteni! Egy szempillantás alatt tökéletesen kitisztítja az ecseteket, szinte kiszippantja belőlük a festékmaradványokat. Eddig én is csak a por állagú termékek haszálata után nyúltam érte, alapozót általában blenderrel dolgozok el.
Pár csepp egy papírtörlőre, néhány mozdulat és makulátlanul tiszta az ecset, a száradással sem kell várni, azonnal használható utána. A nagymosások így szerencsére megritkultak.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 1.

Nem azért jó, mert MAC, hanem azért, ahogyan teszi a dolgát és még a lelkünkre is jól hat...
Mivel az ecseteken sok múlik a smink elkészítésekor, arra sem árt figyelni, hogy gondosan ápoljuk, tisztítsuk őket.
Ha már nem keveset áldoztunk a minőségi ecsetek megvásárlására, akkor érdemes beruházni egy ecsetmosásra direkt kifejlesztett tisztítószerre is, szerintem. Arról nem is beszélve, hogy az ecsetek az esetleges fertőzéseket is szépen elősegíthetik, ha nem tisztítjuk őket.
Én is a hétköznapi SOS tisztításhoz alkalmazom ezt a folyadékot, papírtörlőre csepegtetve azonnal elbánik a por alakú festékekkel. Hétvégén meg a hagyományos sampon+olívaolaj kombóval nézek a dolgok mélyére.
3 db folyékony alapozós ecsetet használok, amit kétnaponta cserélek, ők még a gyakori csere mellett is a legmakacsabb módon képesek magukban tartani az alapozót. Lehet, hogy ez a szer elboldogulna velük is, de ahogyan whitemerci is írta, én is jobban bízom esetükben a heti "mélytisztításban".
Ezzel a takarékos megoldással jelentősen optimalizálhatjuk is az ecsettisztító árát, sokáig elegendő lesz a 235 ml.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 1.

majzsola

2018. március 26.

Ha minőségi ecseteid vannak, akkor kötelező darab! Egyszerű vele kitisztítani az ecseteket, és utána hamar megszáradnak. Nagyon jó ára van, újravevős.

majzsola
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Ayase

2018. február 1.

Elsőre kicsit sokalltam az árát, de minden pénzt megér. Tisztítja, fertőtleníti az ecseteket, nagyon könnyen és gyorsan lehet vele "dolgozni". Egy kis tálkába szoktam kiönteni belőle és megforgatom benne az ecseteket, majd egy papírtörlőn/szalvétán/zsepin körkörös mozdulatokkal "kiszedem" a folyadékot (az eladócsajszi is ezt javasolta). Ez a módszer tökéletes a szemre való ecsetek tisztításához. Gyorsan meg is száradnak és újra lehet használni őket. Az arcra való ecsetekhez egy kicsit hígítani szoktam és úgy is tökéletesen működik. Elég lassan fogy ahhoz, hogy megérje újravenni.

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

whitemerci

2018. január 23.

Ezt az ecsettisztítót is elsősorban szemre való, és por állagú termékekkel bepiszkolt ecsetek gyorstisztításához találom a legmegfelelőbbnek, arra remekül működik. A tömöttebb, dúsabb szőrrel rendelkező, főleg alapozó ecsetekhez kifejezetten sok kell belőle, és azt is többször ismételni, de néha akkor sem tudja makulátlanul kimosni. Mivel elég drága, ezért nekem egyáltalán nem érné meg a teljes ecsetkészletemet csak ezzel mosni, de két nagy, alapos tisztítás között, a hirtelen csakazértisezazecset kell gyors tisztogatására tökéletes, és megnyugtatja a lelkemet, hogy fertőtlenít is némileg :).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

Kokapu

2018. január 15.

Borzasztóan zavar, ha nem tiszták az ecseteim, ezért minden használat után ezzel tisztítom őket (és időnként a nagymosás). Kb. úgy néz ki, hogy reggel (vagy ha megyek valahová) sminkelek, este pedig egy háztartási papírtörlő, és ezzel az ecsettisztító segítségével megtisztítom őket, és másnap lehet újra használni. Nekem a legmakacsabb, legsötétebb színeket is kiveszi a fehér ecsetekből. Nagyon szeretem, ha elfogy, újra veszem.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

denesdorina23

2017. december 10.

Hatásos, eddig ez az egyetlen olyan ecset tisztitó, amelytől az ecseteim visszakapták eredeti formájukat!

denesdorina23
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 10.

pokmalac

2017. július 31.

Nagyon jo ecsettisztito
Szivacsot is mostam mar vele:) tobb eves ecseteimnek semmi baja tőle.nem olcso de tenyleg kimeletes

pokmalac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Nagyon jo ecsettisztito

napraforgo23

2017. március 17.

Magamnak valószínűleg nem vettem volna meg, de kaptam egyet ajándékba, és azóta nagyon szeretem. Egyszerűbb és rövidebb időt vesz igénybe az ecsetek tisztítása, hiszen sokkal hamarabb megszáradnak az ecsetek, mint a samponos nagymosáskor. Ezért ha hirtelen van szükségem pl. szemsmink készítésekor ecsettisztításra, mert elfogytak a tiszta ecsetek és új színt szeretnék felvinni, külön jól jön. Minusz egy csillag, mert sajnos nekem kicsit túlfolyik használat közben, nem tökéletes a kupakja.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Madi

2016. október 24.

A Mac ecseteimhez használom úgy, ahogy a hátulján írja. Kis vattakorongra egy pár csepp (lehet azóta kupakot cseréltek, de nekem nem folyik szanaszét, tudom óvatosan adagolni), ecsettel addig dörzsölöm, amíg a hab tiszta nem lesz, kis öblítés, formázás és pikpakk megszárad. Nekem tökéletesen tiszták és puhák lesznek és visszaállnak az eredeti formájukra. Örökké venni fogom.

Update: Mac szivacsokhoz és újabban a Beauty Blenderemhez is ezt használom, egyáltalán nem bántja, pedig minden nap kimosom vele.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Emulgeálószerek: Sodium Trideceth Sulfate, Hexylene Glycol, Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Disodium Lauroamphodiacetate, Sodium Trideceth Sulfate, Hexylene Glycol, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Triclosan

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Színezék. Lilás piros.