MAC

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,67 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: shatzy, az összetevőket feltöltötte: in0ra, Módosítva: 2020. július 17.

Kiszerelés:   0,67 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Pontos felvitelt biztosít, amellyel a a tusvonal húzása könnyű, gyors és határozott. A hegyes tusfejjel hibák nélkül tudunk tusvonalat húzni - vékonyat vagy vastagot - egy mozdulattal. A legpontosabb vonal eléréséhez használd az ecset hegyét, vastagabb vonal eléréséhez az oldalát. Nem kenődik el, nem mozdul el, meleg vízzel eltávolítható, egész nap tartós.

2 árnyalatban (ébenfekete, barna) kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szgt_rebeka

2024. április 12.

Csalódás!
Egyetlen pozitívum, hogy nagyon könnyű vele dolgozni.
Számomra színszegény és napközbe egyre jobban fakul és kopik.
Ha hozzáérek véletlen már ott sincs…
(Lovely Pump it up sárga-fekete szemhéjtusa veri ezt is, csak azt használom, pedig több márkával próbálkoztam már.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 12.

Csalódás!
Egyetlen pozitívum, hogy nagyon könnyű vele dolgozni.
Számomra színszegény és napközbe egyre jobban fakul és kopik.
Ha hozzáérek véletlen már ott sincs…

Katulin

2023. december 20.

Nem vagyok tőle elájulva, nekem elmaszatolódik már pár óra után, sokat rontva ezzel a megjelenésemen. Csak akkor használom, ha tudom, hogy 2-3 órán belül hazaérek, különben egész nap a szemem körüli részt kell törölgetnek és igazgatnom. A szín viszont szép, a használata pedig egyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 20.

Egykettoharom

2020. december 27.

Szép és precíz tusvonalat tudok vele húzni, elég tartós is. Szeretem, de el nem vagyok ájulva tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

in0ra

2020. július 16.

Ez az egyik kedvenc szemhéjtusom! Tartós, nem kenődik el, micellás vízzel mégis egyszerűen eltávolítható. Azért adok neki 4*-ot az 5* helyett, mert az ecset lehet picivel rövidebb, így a tusvonalat gyorsabban meg tudnám húzni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

vikini

2020. május 26.

Nagyon szeretem. Nem is értem, miért nincs itt több vélemény róla, nekem az egyetlen olyan tus, ami nem mozdul el.
Sírtam benne, edzettem, egész napot töltöttem a tűző napon, és nem mozdult.

Pigmentált és szép. Lehet, hogy van olcsóbb verzió, ami működik másoknak, de nekem megéri megvenni félévente (addig napi használat mellett nem is fogy el).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Sírtam benne, edzettem, egész napot töltöttem a tűző napon, és nem mozdult.

shatzy

2019. szeptember 19.

Az ecsetes vége miatt voltam ráizgulva, mivel hasonlított a régi L'Oreal tusra. Külföldről szereztem be, Amerikából egy kedves barátnőmön keresztül, mert itthon hiába kerestem. Picike! WTF? Lehet, hogy hozzá vagyok szokva az ARTDECO-hoz már túlzottan, de amikor kinyitottam mosolyogtam, hogy ok, de amilyen vékonyka, ezt egy hét alatt elhasználom, kizárt dolog, hogy ebben a kis műanyag vékony cuccban komolyabb mennyiség elfér. Igazam lett. Az ecsetes része dicséretet érdemel, precíz, szépen a pillák tövébe lehet vele dolgozni, de ha valaki preferálja a cicásabb oldalra kinyúló "winget", akkor készüljön fel a rajz órára, mert sokat kell töltögetni vele, és bizony gyorsan megadja magát, mert a kialakítása okán egyszerre kevés anyagot ad le. Ez is furcsa volt az Artcdeohoz képest, mert ott van benne, ilyen rázom és kattog cucc, itt semmi. A színe nem e legmélyebb fekete, jó, jó, de nem, akkor inkább maradok a KAT VON D-nél, és az ARTDECO-nál. Sajnálom azért. Lehet, hogy ha kifogy a zselés krémtust majd ezzel viszem fel :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.