MAC

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,67 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: shatzy, az összetevőket feltöltötte: in0ra, Módosítva: 2020. július 17.

Kiszerelés:   0,67 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Pontos felvitelt biztosít, amellyel a a tusvonal húzása könnyű, gyors és határozott. A hegyes tusfejjel hibák nélkül tudunk tusvonalat húzni - vékonyat vagy vastagot - egy mozdulattal. A legpontosabb vonal eléréséhez használd az ecset hegyét, vastagabb vonal eléréséhez az oldalát. Nem kenődik el, nem mozdul el, meleg vízzel eltávolítható, egész nap tartós.

2 árnyalatban (ébenfekete, barna) kapható

in0ra

2020. július 16.

Ez az egyik kedvenc szemhéjtusom! Tartós, nem kenődik el, micellás vízzel mégis egyszerűen eltávolítható. Azért adok neki 4*-ot az 5* helyett, mert az ecset lehet picivel rövidebb, így a tusvonalat gyorsabban meg tudnám húzni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

vikini

2020. május 26.

Nagyon szeretem. Nem is értem, miért nincs itt több vélemény róla, nekem az egyetlen olyan tus, ami nem mozdul el.
Sírtam benne, edzettem, egész napot töltöttem a tűző napon, és nem mozdult.

Pigmentált és szép. Lehet, hogy van olcsóbb verzió, ami működik másoknak, de nekem megéri megvenni félévente (addig napi használat mellett nem is fogy el).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Sírtam benne, edzettem, egész napot töltöttem a tűző napon, és nem mozdult.

shatzy

2019. szeptember 19.

Az ecsetes vége miatt voltam ráizgulva, mivel hasonlított a régi L'Oreal tusra. Külföldről szereztem be, Amerikából egy kedves barátnőmön keresztül, mert itthon hiába kerestem. Picike! WTF? Lehet, hogy hozzá vagyok szokva az ARTDECO-hoz már túlzottan, de amikor kinyitottam mosolyogtam, hogy ok, de amilyen vékonyka, ezt egy hét alatt elhasználom, kizárt dolog, hogy ebben a kis műanyag vékony cuccban komolyabb mennyiség elfér. Igazam lett. Az ecsetes része dicséretet érdemel, precíz, szépen a pillák tövébe lehet vele dolgozni, de ha valaki preferálja a cicásabb oldalra kinyúló "winget", akkor készüljön fel a rajz órára, mert sokat kell töltögetni vele, és bizony gyorsan megadja magát, mert a kialakítása okán egyszerre kevés anyagot ad le. Ez is furcsa volt az Artcdeohoz képest, mert ott van benne, ilyen rázom és kattog cucc, itt semmi. A színe nem e legmélyebb fekete, jó, jó, de nem, akkor inkább maradok a KAT VON D-nél, és az ARTDECO-nál. Sajnálom azért. Lehet, hogy ha kifogy a zselés krémtust majd ezzel viszem fel :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.