MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: miko02, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

2015 márciusi limitált kiadás

Árnyalatok:

• Free As A Butterfly - aranyló nude (lustre)
  • Royal Ball - pink (lustre)

ndorisz1996

2018. február 10.

A Royal Ball árnyalatot szereztem be belőle. Nagyon szép színe van, jól fed, tartós és nagyon jó illata van. Nem is beszélve a külsejéről, nagyon hercegnős .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

ancsyka88

2016. június 27.

Royal ball árnyalatban van meg. A kedvenc rúzsom, de tényleg, pedig van egy pár. Gyönyörű rózsaszín, van fénye, hidratál (de legalábbis nem szárít). Semmihez nem tudom hasonlítani, annyira jó viselni. Megéri az árát.

Hamarosan el fog fogyni, szóval aki tud dupe-ot, az kérem irja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Hamarosan el fog fogyni, szóval aki tud dupe-ot, az kérem irja meg.

laanyka

2015. június 23.

Nekem a royal ball árnyalat van meg..szép a színe, jó a csomagolása, de kicsit sápaszt ezért csak egy kis napozás/szolizás után merem felkenni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

miko02

2015. április 14.

Rettentően vágytam ezekre a rúzsokra!!! :-) Sajnos a "Royal Ball"-ról lemaradtam (de még nem adom fel, hátha... :-) ), így a "Free As A Butterfly"-t hoztam haza. Nem bántam meg. Mivel Lustre finish-ű, ezért nem ez a legtartósabb, legintenzívebb rúzs a világon, de biztos vagyok benne, hogy az egyik legszebb. :-) Sejtelmes, arany fénye van, tökéletesen passzol az ajkak színéhez. Olyan, mintha a szádból áradna a sejtelmés fény. Egy igazi "nőies szett" remek kiegészítője lehet. Bármelyik évszakban felkenném, de talán a tavasz lesz az az időszak, amikor gyakrabban eszembe fog jutni.
Sajnálom, hogy limitáltak, nagyon kell vigyázni rájuk!! :-)

Update: Végül is sikerült szert tennem egy "Royal Ball"-ra is. Hát... amennyire sóvárogtam utána, körülbelül akkora csalódás is. A dobozában gyönyörű, fátyolos-rózsaszínes áranyalat, de felkenve valami rémálom. Az ajkakat elfehéríti, már-már beteges színt ad nekik. Nemhogy nem kölcsönöz elegáns, nőies megjelenést, de már-már közönséges hatást kelt több rétegben.
Maradok a "Free As A Butterfly"-nál. Ahhoz képest, hogy az volt a kevésbé népszerű a kettő közül, szerintem sokkal-sokkal jobban járt az, akinek arra esett a választása.Csak amiatt nem vonok csillagot, mert azt tényleg igazán szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Sajnálom, hogy limitáltak, nagyon kell vigyázni rájuk!! :-)

GlamourAndStyle

2015. március 16.

Rég villanyozott fel már úgy MAC limitált kollekció, mint ez a mesebeli Hamupipőkés, engem már a gyönyörű hercegnős, pasztell csomagolással megvettek kilóra, hát még amikor megláttam a színeket végképp nyálcsorgatós lett a történet. Megszállott rúzsimádóként persze, hogy először azokat támadtam le, így lett a Royal Ball nevű szépség a kiválasztottam, ami az itteni leírással ellentétben egyáltalán nem pink, hanem egy gyönyörű rózsaszín fényű, selymes nude árnyalat. Az ilyen visszafogott, babás színekért most amúgy is rajongok, a pink és vérvörös dömpingem után.
Lustre finish lévén nem annyira tartós rúzsról beszélünk, de aki ismeri a Mac rúzsokat, az ezen nem fog meglepődni. Azért nem kell megijedni, nem tűnik el rögtön, ahogy felkenem, de ha lerobbanthatatlan szín után kutattok, ne erre essen a választás. Na és akkor a szín: ahogy fentebb is írtam egy krémes állagú, selymes tónusú, kissé barackos-rózsaszínes, világos nude árnyalatról van szó. Nem erős szín, így több réteg után sem fogunk tőle úgy kinézni mintha belecsókoltunk volna egy mignon-ba, inkább lágyan, fátyolosan vonja be az ajkakat, de mégsem olyan mintha csak egy ajakbalzsamot kentünk volna fel. Tavaszra tényleg tökéletes választás, de én nyáron is el tudom képzelni a még nem túl lebarnult bőrhöz, télen pedig a fagyos "jégkirálynő" sminkekhez. Gyönyörű, visszafogott, kifinomult és nőies szín, ha van még a boltokban, csapjatok le rá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2