Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   8300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cinoci, az összetevőket feltöltötte: Hamuka, Módosítva: 2014. május 12.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Fényvisszaverő hatású pirosító.

2.490.- Új! MAC Extra Dimension Blush
Ár: 2.490.- , Eladó: Quebeck
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta/foxpost
emeseee6

2019. január 14.

Faux sure! van meg. Egyelőre ismerkedünk. Én gyökér állandóan elfelejtem,hogy oké hogy a kezemmel kipróbálom a boltban,de ahogy odanyúlok és végighúzogatom az ujjam,nyilván több anyagot veszek fel,és sötétebb színt kapok,mint mikor ezt ecsettel csinálom. Így sikerült egy két fokkal világosabbat választanom ,mint amit akartam volna,a télen nyáron full leszolizott bőrömhöz. Persze lehet az is bennevan,hogy nem elég pigmentált a cucc. Próbálgatni fogom,mert amit a boltban láttam színt,imádtam. Egyelőre bíztató négyes,ha nem fog működni jövök lepontozni :D Jelen pillanatban inkább világos bőrűeknek ajánlanám,akiknek nem fáj az összeget kiadni,mert lehet hogy csalódás lesz a vége.

Na azóta rájöttem,nem a pigmentáltsággal van a gond,hanem hogy rossz színt választottam :D A cucc megér 4 csillagot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

CeCeDrake

2017. december 9.

Nos, 8300 Ft-ért vásároltam darabját, rögtön kettőt. 4g-osak.
Nem estem hasra tőlük.
(Esküszöm, hogy egy MR blush queen paletta, amiben van 8 szín és harmad ennyibe kerül, az jobb!)
Egyszerűen nincs WoW hatás, számomra pénzkidobás volt. Az egyik alig pigmentált, a másik meg nem is ad szép fényt. Számomra csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Nos, 8300 Ft-ért vásároltam darabját, rögtön kettőt. 4g-osak.
Nem estem hasra tőlük.

bobekecske

2015. augusztus 5.

Lehet, hogy a színek nem voltak az igaziak, de nem különösebben fogott meg ez a pirosító formula. Az egyiknél úgy éreztem, hogy még az én fehér bőrömön is túl natúr, pedig gyönyörű szín volt. A másikkal (terrakottásabb színű, pigmentáltabb) még próbálkozom, de valahogy mindig inkább más pirosítóért nyúlok.
Egyelőre ezek alapján az a tapasztalatom, hogy nagyon nem konzisztens a minőségük, nem igazán adnak szép fényt az arcbőrnek és a színek sem igazán kifinomultak...
Ellenben nagyon tetszettek ennek a verziónak a bronzerei (MAC Aphrodite’s Shell Extra Dimension Bronzer) és az Extra Dimension szemfestékeit a legjobb MAC szemfestékeknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

cinoci

2014. február 22.

A drága Párom lepett meg Valentin-napra ezzel a kis gyönyörűséggel (gondolta ennek jobban örülök majd, mint a csokinak)! Férfiként egyáltalán nem ért a kozmetikumokhoz, de az Arénában a lányok a Pleasure Model árnyalatot ajánlották neki, mondván, hogy ha sötét hajam és zöld szemem van, ez tökéletesen fog passzolni. Igazuk lett!!! A pirosító felülete dombornyomott, sokkal dekoratívabb, mint egy sima mezei pirosítóé, maga az árnyalat pedig egyszerűen meseszép: erős terrakotta szín, halvány gyöngyházfénnyel. A Real Techniques pirosítóecsetével viszem fel, így nem kell félnem, hogy túladagolom, teljesen természetes lesz a hatása. Roppant erősen pigmentált, vigyázni kell vele, csak puha ecsettel ajánlatos felvinni! Tartós, nem kopik a nap végére sem. Akkora adag, hogy szerintem évekig kitartana! Csillagos 5!!!!
Ja, és áldom a szerencsémet, hogy ilyen szuper Párom van!!:-))))))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Ja, és áldom a szerencsémet, hogy ilyen szuper Párom van!!:-))))))))

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!