MAC

Ár:   15 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. március 2.

Ár:   15 400 Ft
Kiszerelés:   13,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Három árnyalatot tartalmazó paletta ellenállhatatlanul krémes púder formulában.

2 változatban kapható: Flash + Awe és Get It Glowin'

MAC Hocus Focus Colourful Face Kit
Ár: 5000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: párszor használt, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+700 Ft)
schnau.adelle

2019. július 18.

A get lit árnyalatú paletta van meg nekem. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

A get lit árnyalatú paletta van meg nekem. Szeretem. :)

emeseee6

2019. április 19.

Tényleg hyper,real is és glow is :D Szuper termék,gyönyörű vizes-krómos futurisztikus csillogást ad :D A végtelenségig lehet fokozni,jól építhető;tartós. Mi kell még? Sötét szolis tónusaimra telitalálat a get it glowin. Ez a Mac termék megéri az árát (ami közel sem mindről mondható el)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

mellcsiii

2019. március 15.

Flash + Awe tulaj itt is. Egy hete vettem a douglasben, kihasználtam a 20%-os kedvezményüket. Amikor kipróbáltam az arcomon egyszerűen nem hittem a szememnek. Tökéletesen az a fajta highlighter, amit már egy ideje kerestem: azt a tipikus, mintha nedves lenne az arcod hatást lehet vele elérni - de persze túlzásba is lehet esni. Nem glitteres, simán csak fényes. Azóta nem bírok leszakadni róla, és van hogy simán alapozó nélkül is használom. Világos bőrhöz jól passzol a legvilágosabb árnyalat, én mostanában voltam párszor szolizni így a középső is megfelelő. A legutolsót bőrön még nem próbáltam, azt vettem észre, hogy hozzá még kicsit barnulni kell. Nekem így abszolút megérte, 3 minőségi highlighterem van 12000 ftért, de az eredeti árából kiindulva is darabja 5000-re jön ki, ami messze elmaradt egyébként a high end daraboktól, mégis hozza a minőségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Csillampor26

2019. január 20.

Csodálkozva olvasom mindenki egekig magasztaló véleményét erről a termékről, mivel nekem egyáltalán nem vált be. Amikor én vettem még egészen újdonságnak számított, teszter se volt még a boltban, így látatlanba kellett választanom az eladó segítségével. A Get it glowin’ jött velem, amit azóta is bánok. A Gold coasting árnyalat nagyon arany, számomra szinte használhatatlanul. Leginkább a Fenty arany színű highlighteréhez tudnám hasonlítani. Ez nagy akaraterővel még működésre bírható. A Get it glowin’ az egyetlen szín a palettában, ami megfelel az én bőrszínemnek, nem túl sötét vagy arany. Ami igazán haszontalan, az a Rosy cheer. Az eladó azt állította, hogy nyáron ha lebarnulok jó lesz. Ez? Nekem? Ugyan. Alapból világos a bőröm, de ez a highlighter egyenesen barna. A bronzosítóm világosabb ennél. Ráadásul írtózatosan meleg ez a szín, még bronzerre finoman rákenve is használhatatlan. Nem tudom miért volt jó az eladónak, hogy ezt választottam, nem a másikat, hiszen látta mennyire világos a bőröm. Nem szeretném kizárólag őt okolni, de úgy gondolom, hogy ha már ennyi pénzt otthagyok, akkor megérdemlem, hogy hozzáértő segítséget kapjak a választásban. Erről ennyit. A formulával se vagyok teljes mértékben elégedett, puhának puha, de rettenetesen porzik. Az arcra felkenve nekem kiemelte a pici egyeneltenségeimet, pedig igazán nincs belőlük sok. Felkenve arcon is láthatók a pici csillámdarabkák. Ami miatt alapból nem szoktam pontot levonni, az a csomagolás. Erről azonban nagyon csúnyán lekopott a felirat, annak ellenére, hogy nem igazán vittem magammal sehova. Nagyon szerettem volna továbbadni rajta, de ilyen kinézettel nem adnám oda jószívvel senkinek. Összességében óriási csalódás. A színek, és hogy velem mennyire nem passzolnak, az nem feltétlen a termék hibája. Egyszerűen csak dühít ez az egész helyzet mivel nagyon drága darabról van szó, főleg ahhoz, hogy az egész a kukában végezze. Nagyon megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Anheszenamon

2018. október 30.

Nekem is a Flash+Awe van meg. Egyszerűen IMÁDOM! Legszívesebben nem is használnám a többi highlighteremet, pedig azok között is vannak nagyon jók. Gyönyörűen pigmentált mindhárom szín, egyetlen ecsetvonással tündököl is az arcomon. Érdekes mert nekem pl a Real Techniques highlighter ecsettel nem igazán működik, egy olcsó Mayani design legyezőecsettel meg kiválóan. Mindegyik szín kihasználható, a legsötétebb is abszolút használható a normál árnyalatú bőrömre. Nem vagyok hófehér, de barna sem. Aki nem mániákus gyűjtő, az élete végéig el tud lenni ezzel a palettával. Nagyon jó befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

mirtillmajoros

2018. június 27.

Flash+Awe tulajdonos vagyok én is.
Fix+-szal viszem fel. Drága volt, húztam rá a szám. Előző nap a NYXbe ajánlottak egy liquidet 6-ért... azt nem hoztam el, mert nem volt meggyőző és 6 ezer mégis csak 6 ezer...
Másnap bementem a MAC-be, kipróbáltam, meg sem kérdeztem mennyirét van, mert hónapok óta a tökéletes highlightert kerestem, és éreztem, hogy végre rátaláltam. Háromra is. Ha azt nézzük darabja 5 körül mozog mindjárt barátságosabb.
Szuper elegáns. Jól írták előttem, hogy intelligens. Sokáig gyűlöltem a highlightot, mert nálam általában csak arra volt jó hogy elrontsa az összképet, sose értettem mit szeretnek rajta.. hát ezt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Flash+Awe tulajdonos vagyok én is.

KovacsEszti

2018. május 27.

Fantasztikus paletta, a vilagos boromre nagyon jo valasztas volt a Flash&Awe.

Az elottem szolok jol leirtak, hogy a diszkret csillogastol az intenziv hatasig barmit el lehet vele erni es nagyon tartos.

Ami plusz volt nekem, hogy ez egy nagyon "intelligensen" csillogo darab, olyan finoman emeli ki a vonasaimat, ahogy azt mas highlighternel meg nem tapasztaltam.
Az arany szint inkabb a szemzugokba ajanlom, nagyon szep hatast lehet vele elerni, a masik ketto pedig batran mehet az arccsontokra, szemoldok ala...stb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Fantasztikus paletta, a vilagos boromre nagyon jo valasztas volt a Flash&Awe.

szannamari85

2018. április 23.

Sokáig próbáltam magam türtőztetni, mert van elég highlighterem, de amikor lehetőség adódott 10% kedvezménnyel megvásárolni akkor beadtam a derekam (Flash+Awe). Nem bántam meg, hogy megvettem, sőt... Világos arcbőrömön simán használható a bal oldali és a középső árnyalat, de szinte mindig keverek hozzájuk a jobb oldali árnyalatból is, amit önmagában nem tudok használni mert túl bronzos, de a másik kettővel imádom keverni (kicsit melegít a két világosabb árnyalaton és még gyönyörűbbek és természetesebbek a bőrön). Egyébként fantasztikus highlighter szerintem, gyönyörű és tartós a bőrön, lehet finoman is bánni vele, de könnyű túlzásba esni. Világos bőrű lányoknak szuperül kihasználható (én sosem vettem highlighter palettát, mert általában azok felét nem tudom kihasználni). Nem olcsó, de ha úgy vesszük rengeteg lehetőség rejlik benne, szuper a minősége, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Kmanci

2018. március 3.

Ez egy csoda. A Flas+Awe palettára beszéltek rá az eladó lányok, ez és a Soft&Gentle közt vacilláltam, de egyértelműen jól döntöttem. Mindhárom árnyalat csodás, és életem végéig használhatom a palettát, mert egy gyengéd ecset érintéssel is olyan intenzív eredményt lehet elérni, ami már-már zavarbaejtő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

svivko

2018. február 27.

Az első MAC highlightom, amit megvásároltam. Ezelőtt sokszor próbáltam, pl a híresneves soft&gentle-t, amit a zsírfénye miatt nem szerettem. Egyszerűen zsírosbőr hatást értem el vele magamon.
De ez a paletta megjelenésekor (feb.14-kor már fenn volt a webshopon) elbűvölt. Egy gyönyörű pezsgő vakító (Flash+awe), egy szolid blush-topper rózsás (Rosy glow), de még highlightként is viselhető, illetve egy rezes szín (Light of the party) van a Flash + Awe palettában. Mi kell ennél több egy highlight trio-ba?
Mindegyik szuper minőség, kevés fall out-tal, pont kellemesen krémes egy Zoeva Deluxe highlight ecsethez például, ennél merevebb, természetes szőrű ecseteknél már el tudom képzelni, hogy túl porózus lenne, így inkább puhább ecsetekkel ajánlom a használatát.
A színek, és fények 10+ óra után is gyönyörűen tartják magukat, fixáló spray-el és anélkül. Hóesésben, és könnyezésben is.

Nagyon megszerettem, alig várom, hogy ne csak a bronzosítós barnaságom dobhassam fel a light of the party-val, hanem napcsókolta bőrön is kipróbálhassam. (Nw 20-nál egyébként simán felviszem így télen is, de közelről vizslatva felfedezhető azért. :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate