MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

A MAC őszi Art Of Powder elnevezésű limitált kollekciójának egyik tagja.

morning_glory

2011. november 21.

Ó de egyetértek az előttem szólóval! Pedig ha a mintázat tovább maradna, nemcsak felületi cucc lenne, én használnám. Az "igazi" highlightereket nem szeretem, úgyhogy gondoltam, ezt pont nekem találták ki. És tényleg, de úgy tűnik, korai volt az öröm, az arany hamar le fog kopni, marad egy sima púder. Ami mondjuk még mindig nem rossz, de nem ezért vettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 21.

UnVraiAnge

2011. szeptember 28.

Egy újabb látványra elbűvölő púder, amiből azonnal kiábrándultam, amint elkezdtem használni. Az alapszín egy finom, babás rózsaszín, amit némi arany patakocskával illetve pink és lila pöttyökkel díszítettek. Sajnos azonban az utóbbi kis extra mintázat, csak a púder felületén található és így szép lassan elhalványul, majd tovatűnik. A textúrája jó és szinte azonnal egybeolvad a bőrrel, de valahogy mégsem az igazi. Eredetileg highlighterként kellene funkcionálnia, de csak nagyon enyhe fényt ad, de szerintem ahhoz meg túl sok, hogy egész arcra használjuk. Az egész olyan zsiráfos nekem, szép-szép, de haza ne vigyük. Legalábbis ilyen drágán szerintem ne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 28.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diisostearyl Malate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diisostearyl Malate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Red 27 / CI 45410A , Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Piros színezék.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.