MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. április 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós, különböző finisű és pigmentációjú szájfények. Képesek visszafogott vagy akár nagyon fényes, üvegszerű hatást is elérni. Jojoba olajat tartalmaz.

Ár: 2999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
MAC Lipglass Szájfény - COUNTNG STARS árnyalat
Ár: 4000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 1-szer swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Fehereszti

2021. július 7.

Tényleg fantasztikus! A love child árnyalat van meg, ez egy gyönyörű és különleges lilás szín aranyszerű csillámokkal. Legszebb szájfényem jelenleg, imádom. Nagyon tartós, a finishe álomszép. Viszont szerintem picit drága és nagyon kicsit zavar a ragacsossága is, ezért a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

RuzsnyomNiki

2021. február 21.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. A legfényesebb, legpigmentáltabb és legtartósabb szájfényem. Pedig próbáltam Fenty, Huda, Colourpop, NYX szájfényeket, csak hogy említsek párat a sokak által kedvelt márkák közül. Tény, hogy ragad, így nem fogja mindenki szeretni, de nekem ezzel semmi bajom. Pláne hogy cserébe szuper tartósság, extra csillogás és fény társul hozzá. 2 árnyalatom van eddig, de biztos hogy veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

orchidea8627

2020. augusztus 23.

2012. október 29: Színtől eltérően némelyik jobban ragad, de ilyen hihetetlenül pigmentált és fényes szájfényekkel ritkán lehet találkozni.
Ez a mértékű ragacsosság nem zavar, cserébe tartós és sokáig fényes.

2020. augusztus 23: Azóta is a legfényesebb és legtartósabb szájfények közé tartozik. Akit nem zavar a ragacsossága annak remek darab. A mini kiszerelés egyébként jobban megéri, 2.4 g van benne, a jelenlegi, megújított teljes méretű verzió pedig össz-vissz 3.1 g (nem 4.8 g mint fent az adatlapon).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Ez a mértékű ragacsosság nem zavar, cserébe tartós és sokáig fényes.

scorpionqueen

2020. július 23.

Néhány színben beszereztem nyár előtt, de összességében az a véleményem ezekről is, mint úgy általánosságban a márkáról: drogériás minőség, nem drogériás színekkel - ez utóbbi miatt veszek időről időre néhány terméket mégis a MAC-től, mert a színválaszték még mindig óriási. Némelyik túl nehéz, túl sűrű textúrával rendelkezik, felhordáskor nem tudok egybefüggően húzni a végeredményen sem, annyira kemény, csak apró, kis mozdulatokkal lehet felhordani, de ez a probléma nem áll fenn mindegyik színnél. A végeredmény változó szintén, van, amelyik nagyon gyenge, van, amelyik szebb, de az a helyzet, hogy minden más sokkal szebb és jobb a kollekciómban jelenleg, a MAC-ek a mezőny végén kullognak.
Kivitel: a legrosszabb szájfény kivitelezés. Hatszor kell belemártanom az applikátort a tubusba, mire végzek (néha többször), mert annyira kevés festéket vesz fel egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

maow

2020. március 28.

Sokáig úgy voltam vele, hogy én nem adok ki több pénzt szájfényre, mert úgy gondoltam, nincs nagy különbség szájfény és szájfény között, meg természetüknél fogva nem túl tartósak, és ha állandóan újra kell kenegetni őket, akkor felesleges drágát venni. Aztán kipróbáltam a Lipglasst, és onnantól kezdve kizárólag ezeket használom, a többit leselejteztem. Eredetileg 2 árnyalatban volt meg: Candy Box és Soar. Az előbbi egy halvány rózsaszín, ez sajnos nem állt annyira jól, illetve mivel világos volt, applikálásnál kicsit hajlamos volt csíkozódni, úgyhogy továbbadtam rajta. Na de a Soar, az maga az álom! A gyönyörű sötétebb nude színe, a tükörfénye, hogy nincs benne csillám, és a tartóssága (ez a legtartósabb szájfény, amit valaha kipróbáltam). Még a sminkelésért amúgy nem rajongó barátnőm is megkérdezte, hogy mi van az ajkaimon. Már a fél tubust elhasználtam, gondoltam, lassan újra kellene vásárolni, erre megtudtam (több MAC üzletből is megerősítették), hogy ezt az árnyalatot kivonták a forgalomból! Épp ésszel fel nem foghatom, hogy most, amikor a szájfények reneszánszát éljük, ráadásul a Soar az egyik bestseller árnyalat, mi a fenéért nem gyártják többé. Azt a fél tubust úgy őrizgetem, mint Gollam a gyűrűt. Sajnos a többi árnyalat annyira nem tetszik, várok, hátha lesz egy új árnyalat, ami átveheti Soar helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

claudia.nyilas

2020. március 21.

Limitált színben van meg, Holiday Miracle a neve. Ez egy nude kissé barnásba hajló szín, arany csillámokkal. Nagyon sokáig megmarad, és rúzsra felkenve is szuperul mutat. Engem meglepett, hogy milyen jó is lehet egy szájfény, régről nincsenek jó emlékeim, de ez elég jó. De a rúzsokat jobban szeretem, érzetre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

Anthaval

2019. december 20.

Még csak kipróbáltam és egy rövid ideig volt az ajkaimon, de nem tudom magam visszatartani, maximum később szerkesztem a hozzászólást. A "Starring You" család "Young Star" árnyalatára esett a választásom. Azért erre a kis szolid gyönyörűségre, mert a szememet általában elég erősen szoktam sminkelni, így a számra pont elég egy nude rúzs, vagy halvány színű szájfény. Számomra egyébként egyelőre nagyon nyerő, csodás a színe, picit tényleg ragad, de ez legyen a legnagyobb problémája. A karácsonyi csomagolásért pedig plusz pont jár, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

topsminkotti

2019. július 29.

Szerintem a szájfények között a jobbak közé tartozik. A színek intenzívek, és szájfényhez képest tartós. Azért adok csak 4 csillagot, mert a Mac plushglass, szerintem még jobb:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

Lulufej

2019. március 20.

Nekem a Candy Box árnyalat van meg kis kiszerelésben. Egyébként borzasztóan utálom a szájfényeket, mert ragad, lenyalom azonnal, néha kifejezetten zavar, hogy annyira természetellenesen csillog...stb. De persze gondoltam kipróbálom a MAC-et, mert kíváncsi voltam, hogy egy magasabb kategóriájú szájfény tud-e valami pluszt adni. Azt nem mondom, hogy mindennap ezt viselem és szájfény rajongó lettem, de szívesen kapom elő olykor. Kifejezetten tetszik ebben a termékben, hogy a kezdeti ragadósság elmúlik, s bár érzem, hogy a számon van, inkább olyan mintha valami balzsam lenne. Magához képest tartós: egy adag csirkepörkölt után mondjuk már nem várom tőle, hogy a helyén maradjon, de könnyű étkezéseket, ivást kibír. Illetve, amikor már a színe megkopott, akkor is érzem, hogy hidratálja az ajkaimat és nem szárít.
Lehet, hogy ki fogok más színeket is próbálni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Lehet, hogy ki fogok más színeket is próbálni belőle.

Cseniko

2019. január 27.

A szájfényeknek nagyon nehéz dolguk van, hogy kielégítsék az igényeket.😃 A parfümök után, de mindenképp dobogós helyen vannak, mint megosztó véleményeket produkáló alkotások. Az egyéni ízlésen túl fő probléma a “ne ragadjon, de legyen tartós és ne is szárítson” hármasa. Az összes szájfény ebben a 3D-s koordinátarendszerben egyensúlyoz, amin még a márka + design és ár + ml , vagy illat befolyásol.

Mindezek tükrében ez a MAC szájfény: ragad, de én ezt annyira nem bánom mert ez által legalább tartósabb. Nagyon eltaláltam a színt, egy Candy Box árnyalatot vettem, ami nálam szép természetes hatást ad, púderes-halvány rózsaszínes árnyalat, nem csillámos, nem vizes, hanem üveges csillogással.
Az illata elsőre vaníliás- púderes, de kiérzek belőle valamit, ami kis gondolkodas után leesett, hogy nem más mint a poloska szaga!!!😓
Design megfelelő, semmi különleges a csomagolás, egyszerű, de nagyszerű, ahogy az aplikátor is.

Egészen addig azt mondtam volna, hogy ár-érték arányban teljesen jó és az illat miatt levonok egy pontot és lazán 4 csillag, amíg meg nem fordítottam, hogy leolvassam az adatokat....A megdöbbentő számomra, hogy mindösszesen 3,1 ml!!!!

Az YSL szájfényeim(amiket ez előtt kommenteltem) tény és való, hogy majdnem dupla áron futnak, viszont 6 ml-esek, tökéletes illattal, applikátorral, lenyűgöző design-nal és ragadás mentes hosszú tartóssággal.
Innentől kezdve ez a szájfény csak 3,5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Innentől kezdve ez a szájfény csak 3,5 pont.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.