MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. április 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós, különböző finisű és pigmentációjú szájfények. Képesek visszafogott vagy akár nagyon fényes, üvegszerű hatást is elérni. Jojoba olajat tartalmaz.

Ár: 4500 Ft , Eladó: trstimea
Állapot: teljesen új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 4000 , Eladó: bfruzsina
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalással vagy személyes átvétellel

maow

2020. március 28.

Sokáig úgy voltam vele, hogy én nem adok ki több pénzt szájfényre, mert úgy gondoltam, nincs nagy különbség szájfény és szájfény között, meg természetüknél fogva nem túl tartósak, és ha állandóan újra kell kenegetni őket, akkor felesleges drágát venni. Aztán kipróbáltam a Lipglasst, és onnantól kezdve kizárólag ezeket használom, a többit leselejteztem. Eredetileg 2 árnyalatban volt meg: Candy Box és Soar. Az előbbi egy halvány rózsaszín, ez sajnos nem állt annyira jól, illetve mivel világos volt, applikálásnál kicsit hajlamos volt csíkozódni, úgyhogy továbbadtam rajta. Na de a Soar, az maga az álom! A gyönyörű sötétebb nude színe, a tükörfénye, hogy nincs benne csillám, és a tartóssága (ez a legtartósabb szájfény, amit valaha kipróbáltam). Még a sminkelésért amúgy nem rajongó barátnőm is megkérdezte, hogy mi van az ajkaimon. Már a fél tubust elhasználtam, gondoltam, lassan újra kellene vásárolni, erre megtudtam (több MAC üzletből is megerősítették), hogy ezt az árnyalatot kivonták a forgalomból! Épp ésszel fel nem foghatom, hogy most, amikor a szájfények reneszánszát éljük, ráadásul a Soar az egyik bestseller árnyalat, mi a fenéért nem gyártják többé. Azt a fél tubust úgy őrizgetem, mint Gollam a gyűrűt. Sajnos a többi árnyalat annyira nem tetszik, várok, hátha lesz egy új árnyalat, ami átveheti Soar helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

claudia.nyilas

2020. március 21.

Limitált színben van meg, Holiday Miracle a neve. Ez egy nude kissé barnásba hajló szín, arany csillámokkal. Nagyon sokáig megmarad, és rúzsra felkenve is szuperul mutat. Engem meglepett, hogy milyen jó is lehet egy szájfény, régről nincsenek jó emlékeim, de ez elég jó. De a rúzsokat jobban szeretem, érzetre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

Anthaval

2019. december 20.

Még csak kipróbáltam és egy rövid ideig volt az ajkaimon, de nem tudom magam visszatartani, maximum később szerkesztem a hozzászólást. A "Starring You" család "Young Star" árnyalatára esett a választásom. Azért erre a kis szolid gyönyörűségre, mert a szememet általában elég erősen szoktam sminkelni, így a számra pont elég egy nude rúzs, vagy halvány színű szájfény. Számomra egyébként egyelőre nagyon nyerő, csodás a színe, picit tényleg ragad, de ez legyen a legnagyobb problémája. A karácsonyi csomagolásért pedig plusz pont jár, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

topsminkotti

2019. július 29.

Szerintem a szájfények között a jobbak közé tartozik. A színek intenzívek, és szájfényhez képest tartós. Azért adok csak 4 csillagot, mert a Mac plushglass, szerintem még jobb:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

Lulufej

2019. március 20.

Nekem a Candy Box árnyalat van meg kis kiszerelésben. Egyébként borzasztóan utálom a szájfényeket, mert ragad, lenyalom azonnal, néha kifejezetten zavar, hogy annyira természetellenesen csillog...stb. De persze gondoltam kipróbálom a MAC-et, mert kíváncsi voltam, hogy egy magasabb kategóriájú szájfény tud-e valami pluszt adni. Azt nem mondom, hogy mindennap ezt viselem és szájfény rajongó lettem, de szívesen kapom elő olykor. Kifejezetten tetszik ebben a termékben, hogy a kezdeti ragadósság elmúlik, s bár érzem, hogy a számon van, inkább olyan mintha valami balzsam lenne. Magához képest tartós: egy adag csirkepörkölt után mondjuk már nem várom tőle, hogy a helyén maradjon, de könnyű étkezéseket, ivást kibír. Illetve, amikor már a színe megkopott, akkor is érzem, hogy hidratálja az ajkaimat és nem szárít.
Lehet, hogy ki fogok más színeket is próbálni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Lehet, hogy ki fogok más színeket is próbálni belőle.

Cseniko

2019. január 27.

A szájfényeknek nagyon nehéz dolguk van, hogy kielégítsék az igényeket.😃 A parfümök után, de mindenképp dobogós helyen vannak, mint megosztó véleményeket produkáló alkotások. Az egyéni ízlésen túl fő probléma a “ne ragadjon, de legyen tartós és ne is szárítson” hármasa. Az összes szájfény ebben a 3D-s koordinátarendszerben egyensúlyoz, amin még a márka + design és ár + ml , vagy illat befolyásol.

Mindezek tükrében ez a MAC szájfény: ragad, de én ezt annyira nem bánom mert ez által legalább tartósabb. Nagyon eltaláltam a színt, egy Candy Box árnyalatot vettem, ami nálam szép természetes hatást ad, púderes-halvány rózsaszínes árnyalat, nem csillámos, nem vizes, hanem üveges csillogással.
Az illata elsőre vaníliás- púderes, de kiérzek belőle valamit, ami kis gondolkodas után leesett, hogy nem más mint a poloska szaga!!!😓
Design megfelelő, semmi különleges a csomagolás, egyszerű, de nagyszerű, ahogy az aplikátor is.

Egészen addig azt mondtam volna, hogy ár-érték arányban teljesen jó és az illat miatt levonok egy pontot és lazán 4 csillag, amíg meg nem fordítottam, hogy leolvassam az adatokat....A megdöbbentő számomra, hogy mindösszesen 3,1 ml!!!!

Az YSL szájfényeim(amiket ez előtt kommenteltem) tény és való, hogy majdnem dupla áron futnak, viszont 6 ml-esek, tökéletes illattal, applikátorral, lenyűgöző design-nal és ragadás mentes hosszú tartóssággal.
Innentől kezdve ez a szájfény csak 3,5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Innentől kezdve ez a szájfény csak 3,5 pont.

mattmania

2019. január 23.

Csodalatosan szép és szájfényekhez képest jó a tartossaga is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

Csodalatosan szép és szájfényekhez képest jó a tartossaga is :)

csill87

2019. január 18.

Kár, hogy 4 és fél csillagot nem lehet adni. Idén pár új színt kiadtak karácsonyi csomagolásban, az enyém az iced orchid lett, ami egy gyönörű, visszafogott mikrocsillamokkal teli valóban tükör fényű áttetszően rózsaszínes szépség! Biztos hogy el fogom használni, nagyon szépen mutat az ajkakon. Nekem kb 4 óra alatt szívódik be (mert érzem hogy hidratál amúgy) de a pici csillámok és az ápolt ajkak megmaradnak utána.
D amiért nem tökéletes.... Nekem a legnagyobb kedvencem eddig a Rimmel oh my gloss szájfénye volt, ami nagyon szépen hidratál szintén, ráadásul tartós és nem ragad. Az a helyzet, hogy ez a harmad annyiba kerülő drogériás cucc könnyedebb érzés a szájon, mint a Mac. Ez picit nehezebb valahogy. Hozzáteszem, hogy más drágább szájfényt még nem próbáltam, de szerintem megindultam a lejtőn e tekintetben is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Moncsika73

2018. július 5.

Jujj nagyin szeretem. Nekem a spite árnyalat van utazó méretben, mindig pep+ prime alappal használom. Nem ragad, nincs ragacsos érzés a számon. Ne vàrjunk nagy tartósságot, ez szájfény bizony gyakran javítani kell. Ettől függetlenül 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

mosolypotty

2018. március 16.

Szerettem volna egy nude árnyalatú szájfényt venni, hátha tartósabb viselet, mint a Mac Lustre Real Redhead-em. A Please Me árnyalatot választottam. Tartósabb picit, látványra is erősebb, hiszen üveges csillogása van. Viszont nem szeretem igazán. Ragacsos is, és ha pár nap egymás után ezt használom úgy szárítja a számat, hogy szinte hámlik. Kicsit csalódtam benne, ha nem leértékelve vettem volna, nagyon mérges lennék magamra, hogy miért nem egy rúzst választottam helyettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.