MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. április 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós, különböző finisű és pigmentációjú szájfények. Képesek visszafogott vagy akár nagyon fényes, üvegszerű hatást is elérni. Jojoba olajat tartalmaz.

Ár: 2999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Ár: 6 000 , Eladó: ahdruhkfjkhdjdsd
Állapot: sose hasznalt, a doboza megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, Postan marado vagy Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cseniko

2019. január 27.

A szájfényeknek nagyon nehéz dolguk van, hogy kielégítsék az igényeket.😃 A parfümök után, de mindenképp dobogós helyen vannak, mint megosztó véleményeket produkáló alkotások. Az egyéni ízlésen túl fő probléma a “ne ragadjon, de legyen tartós és ne is szárítson” hármasa. Az összes szájfény ebben a 3D-s koordinátarendszerben egyensúlyoz, amin még a márka + design és ár + ml , vagy illat befolyásol.

Mindezek tükrében ez a MAC szájfény: ragad, de én ezt annyira nem bánom mert ez által legalább tartósabb. Nagyon eltaláltam a színt, egy Candy Box árnyalatot vettem, ami nálam szép természetes hatást ad, púderes-halvány rózsaszínes árnyalat, nem csillámos, nem vizes, hanem üveges csillogással.
Az illata elsőre vaníliás- púderes, de kiérzek belőle valamit, ami kis gondolkodas után leesett, hogy nem más mint a poloska szaga!!!😓
Design megfelelő, semmi különleges a csomagolás, egyszerű, de nagyszerű, ahogy az aplikátor is.

Egészen addig azt mondtam volna, hogy ár-érték arányban teljesen jó és az illat miatt levonok egy pontot és lazán 4 csillag, amíg meg nem fordítottam, hogy leolvassam az adatokat....A megdöbbentő számomra, hogy mindösszesen 3,1 ml!!!!

Az YSL szájfényeim(amiket ez előtt kommenteltem) tény és való, hogy majdnem dupla áron futnak, viszont 6 ml-esek, tökéletes illattal, applikátorral, lenyűgöző design-nal és ragadás mentes hosszú tartóssággal.
Innentől kezdve ez a szájfény csak 3,5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Innentől kezdve ez a szájfény csak 3,5 pont.

mattmania

2019. január 23.

Csodalatosan szép és szájfényekhez képest jó a tartossaga is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

Csodalatosan szép és szájfényekhez képest jó a tartossaga is :)

csill87

2019. január 18.

Kár, hogy 4 és fél csillagot nem lehet adni. Idén pár új színt kiadtak karácsonyi csomagolásban, az enyém az iced orchid lett, ami egy gyönörű, visszafogott mikrocsillamokkal teli valóban tükör fényű áttetszően rózsaszínes szépség! Biztos hogy el fogom használni, nagyon szépen mutat az ajkakon. Nekem kb 4 óra alatt szívódik be (mert érzem hogy hidratál amúgy) de a pici csillámok és az ápolt ajkak megmaradnak utána.
D amiért nem tökéletes.... Nekem a legnagyobb kedvencem eddig a Rimmel oh my gloss szájfénye volt, ami nagyon szépen hidratál szintén, ráadásul tartós és nem ragad. Az a helyzet, hogy ez a harmad annyiba kerülő drogériás cucc könnyedebb érzés a szájon, mint a Mac. Ez picit nehezebb valahogy. Hozzáteszem, hogy más drágább szájfényt még nem próbáltam, de szerintem megindultam a lejtőn e tekintetben is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Moncsika73

2018. július 5.

Jujj nagyin szeretem. Nekem a spite árnyalat van utazó méretben, mindig pep+ prime alappal használom. Nem ragad, nincs ragacsos érzés a számon. Ne vàrjunk nagy tartósságot, ez szájfény bizony gyakran javítani kell. Ettől függetlenül 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

mosolypotty

2018. március 16.

Szerettem volna egy nude árnyalatú szájfényt venni, hátha tartósabb viselet, mint a Mac Lustre Real Redhead-em. A Please Me árnyalatot választottam. Tartósabb picit, látványra is erősebb, hiszen üveges csillogása van. Viszont nem szeretem igazán. Ragacsos is, és ha pár nap egymás után ezt használom úgy szárítja a számat, hogy szinte hámlik. Kicsit csalódtam benne, ha nem leértékelve vettem volna, nagyon mérges lennék magamra, hogy miért nem egy rúzst választottam helyettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

SzL

2018. január 9.

A Lustrewhite árnyalat tulajdonosa vagyok. Nagyon szeretem, nagyon szép fehéres csillogású. Sokáig fénylik újra kenés nélkül is. Elsőnek picit ragad, de aztán az elmúlik. Nem szárítja a számat semennyire. Szerintem egy elég tartós szájfénynek mondható. Az ára valóban sok, bár én leértékelve vettem és így még azt mondom 1-1 alkalommal belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

doranna

2016. november 4.

Sajnos nagyon kiszárítja a szám :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Sajnos nagyon kiszárítja a szám :(

Teenwolf1990

2016. február 26.

Júj én ezt nagyon szeretem!Ket arnyalat van meg eddig,most szemet vetettem ujabb kettőre , az egyik Ariana Grande szájfénye lesz, az az árnyalat valami álom!Nincs megállás a Mac vonaton.Szajfenyhez kepest tartós,telt,es tenyleg szép fényesek.Az áruk viszont karcos,szerintem a márka éppen a felső határon van amit még szo szo elkérhetnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 26.

Captainblonde

2014. november 13.

Gyönyörű fénye van, tartós is, de ha túl sokat ken fel belőle az ember lánya, pórul járhat, mert összeáll egy csíkba a száj belső vonalán...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Szaszmancs

2014. július 7.

Nagy örömömre sikerült kedvező áron hozzájutni KM-en keresztül egy csillámos pink árnyalathoz, ami nagyon a szívemhez nőtt. Rengeteg szájfényem van, de egyik sem ez az árkategória, mindenesetre azt kell mondjam, hogy érezni rajta, hogy ez valami más. Habár a teljes árát nem szívesen csengetném ki érte továbbra sem, nagyon jó minőségűnek tartom, kár, hogy ilyen kevés van benne. Mondjuk a szájfényeim számát tekintve amúgy sem fogyna el hamar, de azért próbálok spórolni vele. A színe gyönyörű, a fedése is pont jó, a csillámok egyáltalán nem zavaróak vagy közönségesek, mint más termék esetében. Csodás vizes-zselés fénye van, tartóssága közepes, nem szárít, nagyon kellemes érzés viselni és az illata mennyei vaníliás-sütis. Imádat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.