MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. április 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós, különböző finisű és pigmentációjú szájfények. Képesek visszafogott vagy akár nagyon fényes, üvegszerű hatást is elérni. Jojoba olajat tartalmaz.

Ár: 2999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Ár: 6 000 , Eladó: ahdruhkfjkhdjdsd
Állapot: sose hasznalt, a doboza megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, Postan marado vagy Foxpost

Szaszmancs

2014. július 7.

Nagy örömömre sikerült kedvező áron hozzájutni KM-en keresztül egy csillámos pink árnyalathoz, ami nagyon a szívemhez nőtt. Rengeteg szájfényem van, de egyik sem ez az árkategória, mindenesetre azt kell mondjam, hogy érezni rajta, hogy ez valami más. Habár a teljes árát nem szívesen csengetném ki érte továbbra sem, nagyon jó minőségűnek tartom, kár, hogy ilyen kevés van benne. Mondjuk a szájfényeim számát tekintve amúgy sem fogyna el hamar, de azért próbálok spórolni vele. A színe gyönyörű, a fedése is pont jó, a csillámok egyáltalán nem zavaróak vagy közönségesek, mint más termék esetében. Csodás vizes-zselés fénye van, tartóssága közepes, nem szárít, nagyon kellemes érzés viselni és az illata mennyei vaníliás-sütis. Imádat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

despoina

2014. február 18.

Nagyon jó szájfény csak a Clinique tartós szájfényével tudja felvenni a versenyt, de a Mac-nak szebb a színpaletája. Nekem nagyon tetszett. Rossz pont hogy sokkal hamarabb elfogyott mint a Clinique.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

barbiiee11

2013. december 3.

Bár én kimondottan nem szeretem a szájfényeket (ahhoz képest, hogy tini koromban csak azt hordtam,, :) ), mégis azt mondom, hogy a sok risszrossz ízű szájfény közül ez az egy, aminek finom vanília illatta van és nincs rossz íze sem, szóval aki kedveli a szajfényeket, azok kimondottan szeretni fogják! Én kaptam ebból a fajtából ajándékba 2-t, mindkettőtől szivesen megválnék jutányos áron, a fennt említett okok miatt! Sose használtam őket, csak a kipróbálásig jutottak, utánna meg rögtön vissza a dobozba! Ha vki érdekel, akkor írjon a barbiiee11@gmail.com-ra! :)
Update: már csak 1 van meg, az árnyalata peach passion(wn) sample, baranck színű! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

zizitim

2013. március 21.

Tavaly limitált rúzs-szájfény-körömlakk kombók jelentek meg, amelyek közül az Impassioned árnyalatot vettem meg, ami egy korallos beütésű pinkes árnyalat. Nagyon erősen pigmentált, az én számat kicsit szárítja, de ez nálam kb. minden szájra való termék esetében igaz sajnos. Nagyon szeretem, de nem kihagyhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

dorottyaa

2012. december 15.

Az egyik karácsonyi face kit-et vettem meg még novemberben, abban volt egy barackos rúzs az "In a Heartbeat" és a színben hozzá passzoló szájfény a "Pure Flattery". Érdekes, mert a kettőt együtt szívesen fölteszem, nagyon szépen alkalmazkodik a rúzs színéhez (más barackos, korallos színekhez is), szépen csillog, viszont önmagában eszembe se jutna használni. Nem elég pigmentált, inkább csak a csillámok érvényesülnek benne. Aki önmagában szeretné használni, annak inkább a Plushglass-t ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

moncsi29

2012. május 22.

Ezt a fajtát nem szeretem.Borzasztóan ragad,és egy idő után megül a száj szélén.Van ennek a márkának jobb szájfénye is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

makeupuniverse

2012. április 25.

Használhatatlanul ragad, hiába a sokféle szín. Drogéria színvonal, hasonlítani sem lehet a felsőkategóriás (pl. C. Dior) szájfényekhez.
Megvettem, EGYSZER SEM használtam, úgy dobtam ki. Felkentem, de idegesített a nejlon bevonat a számon, pár percen belül letöröltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

kiprobaltam.hu

2012. március 4.

viva glam VI árnyalatot imádtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

viva glam VI árnyalatot imádtam

natasha

2012. február 24.

hm...hát nem vagyok lehengerelve.lehet csak az árnyalat miatt, nem tudom....Orange descence árnyalatban van meg,narancsos, ha sokat kenek a számra akkor ilyen téglaszínű...nem tetszik:s azt hittem gyönyörű üvegszerű halványbarackos lesz, de ehelyett vmi ezüstös gyöngyházfényüt kaptam. a tartóssága ugyanolyan mint a többi szájfénynek. még próbálkozok egy másik árnyalattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

morning_glory

2012. február 9.

Abszolút egyetértek bogyo28-cal, én is pont arra gondoltam az első használat után, amit ő írt: hogy mennyivel jobb minőségű ez a termék, mint bármelyik drogériás szájfény. Kellemes illata van, tartós, hidratál és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.