MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. április 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós, különböző finisű és pigmentációjú szájfények. Képesek visszafogott vagy akár nagyon fényes, üvegszerű hatást is elérni. Jojoba olajat tartalmaz.

Ár: 2999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Ár: 6 000 , Eladó: ahdruhkfjkhdjdsd
Állapot: sose hasznalt, a doboza megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, Postan marado vagy Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

annamarialado

2011. november 28.

SZUPER:):):)EZ életem legjobb szájfénye amivel találkoztam JÓ döntés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 28.

SZUPER:):):)EZ életem legjobb szájfénye amivel találkoztam JÓ döntés volt.

knifeofdreams

2011. november 27.

Az egyik legjobb szájfény, amit valaha használtam. Véletlenül találtam rá rúzsvadászat közben, és végül emellett a termék mellett döntöttem, amit abszolút nem bántam meg. A Russian Red nevű vörös árnyalatot vettem meg, ami egy fantasztikus, intenzív vörös szín, egyszerűen gyönyörű, nincs sem rózsaszínes, sem narancsos beütése, klasszikus vörös vizes hatással, és szerencsére csillámok nélkül. Engem általában szokott zavarni, ha egy szájfény túlságosan ragacsos, és persze ez is ragad valamennyire, de nekem egyáltalán nem volt idegesítő, nem ragadt bele a hajam vagy ilyesmi.

A tartóssága szerintem szájfények között kiemelkedő, bár természetesen nem olyan tartós, mint egy rúzs, de ez a szín engem mindenért kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.