MAC

Ár:   4900 Ft és 9700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 ml és 12 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: jesuisparisienne, Módosítva: 2022. április 21.

Ár:   4900 Ft és 9700 Ft
Kiszerelés:   8 ml és 12 ml
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Ez a soha nem látott, fokozatosan építhető, csomómentes formula lehetőséget ad a tetszés szerinti felvitelre a természetestől egészen a gravitációt meghazudtoló hosszúságig és dúsításig.

2 féle kefemérettel kapható

5000 Ft MAC Stack Mascara
Ár: 5000 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: 2-3x használt, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+915 Ft) vagy Foxpost (+1199 Ft)
MAC Stack Mascara Micro brush
Ár: 7500.- , Eladó: Mango76
Állapot: Új , bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp.XV.ker Zugló/Egressy tér, foxpost +1200.-

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szvera

2022. június 21.

Bevállalós voltam, egyből esküvőn próbáltam ki, nálam bevált, nem kenődött, a helyén maradt. Lemosáskor valóban nehezebb dolgom volt, de nem vészes. Csak a mini változatot vettem meg, szerintem túlárazott termék. Egész szèp pillákat csinál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Eszter a panda

2022. június 5.

Sajnos én se tudok pozitívabban nyilatkozni, mint az előttem szólók. Iszonyatosan maszatolódik, kenődik. Nekem nemcsak a szemem alatt jelenik meg pár óra viselet után, hanem a szemöldököm alá is felkenődik, ahol hozzáér a szempillám a bőrömhöz. És amilyen peches vagyok, én a teljes kiszerelést vettem meg, nem tesztelésre kaptam, vagy ajándékba. 😓 A normál keféjű változat meg.
Amiért két csillag, hogy tényleg szép pillákat csinál, csak hát nem tart valami sokáig…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 5.

fridaylover

2022. június 3.

Szerintem a szép szempilla nem olyan, mint amilyet ez eredményez. :(
Ritka, de hosszú pillám van, tényleg az égig ér tőle, de egyszerűen nem esztétikus, ráadásul kócos. A maszatolást többen megírták előttem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 3.

Szerintem a szép szempilla nem olyan, mint amilyet ez eredményez. :(

lena76

2022. június 2.

Én is tesztelésre kaptam, köszönöm!
Olvasva a korábbi véleményeket, óvatos voltam. Először olyankor próbáltam, amikor kontrollálni tudom, ha pandásodna, és nem volt olyan hőség, pár óra telt el, semmi problémám nem volt, nem értettem, mi a baj. Aztán ahogy felbátorodtam és nagyobb lett a hőség is, sajnos nekem is be kellett látnom, hogy bizony maszatolódik. Kár érte, mert valóban szép pillákat lehet vele készíteni, én két rétegben használom, bár kell hozzá rutin, hogy ne csomósítsa össze a pillákat. Összességében hűvösebb időben, rövidebb programra tényleg szuper, de most inkább félretettem és visszatérek az olcsóbb Douglas sajátmárkás jól bevált és megbízható spirálomhoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 2.

Én is tesztelésre kaptam, köszönöm!

anita

2022. május 30.

Felültem a hypera és nagyon boldog voltam, hogy megszereztem a 8ml-s de normál fejes kiszerelést. A kezdeti örömön túl egyéb pozitívumot nem tudok felhozni. Nagyon híg a festék, lehúzni nem nagyon lehet, így rengeteg anyag kerül a pillákra az első időszakban amíg nem kezd el "be"száradni. Ezt áthidalva át kell menjek egy tiszta spirállal is, hogy ne folyjon bele a szemembe :/ Ezáltal a rétegezéssel kár is próbálkozni, mert tragikus eredménye lesz. Felmaszatol a szemhéjra nagyon-nagyon rövid időn belül, ugyanakkor lemosáskor makacs és dupla-tripla tisztítást igényel, mert csak pandás lesz. Furi a szaga is, de lehet ez tipikus mac. Nekem alapból hosszú és dús szempillám van, de ez a cucc kifejezetten csak rontani tudott rajta. Elég nagy csalódás. A csomagolása menő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 30.

Tuszy

2022. május 27.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Nekem teljesen bevált, egy réteg bőven elég belőle. Ha sokat kenek fel, csak akkor maszatolódik. Nem csomósodik, szép szempillákat lehet vele varázsolni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 27.

muzli

2022. május 25.

UPDATE
Annyira akartam, hogy jó legyen, de nem. Maszatolódik alul is és felül is.
Lemosni is egy kicsit nehezen tudom, olyan panda vagyok tőle, hogy kacag a család.
Még egyszer köszönöm a tesztelés lehetőségét és el is fogom használni, de nem venném meg. Sajnálom, pedig gyönyörűséges.

Tesztelésre kaptam a terméket.
A csomagolása tökéletes, a márkához méltó. A színe gyönyörű fekete. Nekem 3-4 réteg kell, hogy megfelelő végeredményt érjek el vele, azonban vigyázni kell mert minél több réteg, annál vastagabbnak, csomósabbnak látszanak a pillák.
Jól kezelhető, remek termék, ajánlom és köszönöm a lehetőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 25.

UPDATE
Annyira akartam, hogy jó legyen, de nem. Maszatolódik alul is és felül is.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Jól kezelhető, remek termék, ajánlom és köszönöm a lehetőséget.

Izar

2022. május 24.

Update (2022-05-24): Sajnos le kell vegyek két csillagot mert tényleg irtózatosan kenődik. Vasárnap reggel 7:30 körül tettem fel, és egy másfél órás autóút és piacozás végén úgy néztem ki mint egy pandamaci, persze ezt csak otthon láttam, szóval a piacon is így mászkálhattam végig... Irtó dühös voltam, és okés, tudom, zsíros a bőröm meg minden, viszont a szemem alatti bőr sosem fénylik át, mert ott nem zsíros, és le is púdereztem előtte. Ráadásul ez rekord idő, ilyen gyors elkenődést semmilyen más spirál sem produkált nálam eddig. Csak azért két csillag még egy helyett, mert ha valakinek véletlenül nem maszatol, akkor viszont szép pillákat lehet vele csinálni.

(A Micro kefés van meg.)

Először mondom a problémámat: voltak már MAC spiráljaim, nem szerettem őket, mert folyton elmaszatolódtak, és sajnos itt is ugyanez a helyzet. Emiatt legfeljebb itthoni sminkeléshez vállalom be. (Itthonról dolgozom, de imádok reggel sminkelni, szóval arra jó lesz. Ha be kell mennem az irodába, akkor csak vízálló spirál jöhet szóba, most pl: a Helena Rubinstein Feline Black Waterproof. Scorpionqueen, ha ott vagy valahol, köszönöm a tippet! :heart:) Hozzáteszem, nekem nagyon zsíros bőröm van, szóval simán elképzelhető, hogy aki nem tocsog ennyire, annak beválik.

Ami tetszik: a lehúzókája valami zseniális, legalábbi a kis minta tubusé. Minden extra festéket leszed, így a kefén nem lesz semmilyen extra anyag, nincsenek rajta festékcsomók.
Maga a kefe szilikonnak tűnik, ami nekem annyira nem szokott működni (a hagyományosat szeretem), de ez meglepően jól teljesít és nem csomósítja össze a pilláim. (Valszeg amiatt is, hogy a lehúzó rész olyan jól működik.)
Színre nem tudok mit mondani: fekete, amilyennek lennie kell, jól néz ki, ennyi. :smiley:
Nekem elég természetes hatást sikerül elérnem vele, de tudni kell, hogy én a spirálokat csak egy rétegben viszem fel. Vagy én vagyok béna, vagy nem tudom, de sosem értettem, hogyan lehet szempillaspirálból több réteget felvinni, nekem attól olyan a szemem, mint valami horrorfilm-béli játékbabának.
Dúsítani nem nagyon dúsít (pedig jó lenne), hosszítani sem annyira (mondjuk az nem is kell), de megint csak az van, hogy több rétegben lehet, hogy mindezt jobban csinálná. Szerintem egy elég természetes hatású cucc, de nekem pont így jó, szóval nincs róla rossz véleményem, eddig ez a legjobban sikerült MAC spirál amit próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 24.

(A Micro kefés van meg.)

ErdelyiDiana

2022. május 20.

2 pontot vonok le, mert egy, minimum 2 spirálom hozza ezt a "soha nem látott pillákat" plusz hogy a hipe miatt megvettem azonnal (vehettem volna mást inkább a mac-től). :)
Semmi extra számomra, illetve helyesbítek extra lenne ha nem létezne a clarins wonder perfect mascara 4d és a maybelline skyhigh szempillaspirálom. 2 napig játszottam azzal, hogy az egyikre mac-et kentem a másikra az említett valamelyikét! Nulla különbség (sőt inkább a másik kettő mert azok nekem picit dúsítanak is).Természetesen a saját adottságú szempillámról beszélek: ) akinek a fent említett másik 2 spirál hozza több rétegben a wow hatást ahogy nekem, erre a mac-re max mini verzióban adjon ki pénzt kíváncsiság végett. (Vagy kérje ajándékba) :)
A márkát egyébként nagyon szeretem rúzsokban verhetetlen (szinte). Biztosan van, akinek nagyon hatásos lesz nem vonom kétségbe. Nekem olcsóbb verzióban is meg volt ez a hatás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 20.

Sz.Anita79

2022. május 18.

A kisebb kiszerelést vettem meg mert az extreme dimensionnal befürödtem és tartottam tőle, hogy ez is tocsogni fog a kefén. Azt nagyon megbántam és egy régebbi spirálom keféjével húzom le annak a keféjéről a festéket, csak úgy lehet használni...
Ennek az új spirálnak baromi jó a keféje és jó a lehúzója is! A kefe szépen elválaszt és szinte pillanatok alatt megvan a spirálozás, nem kell szüttyögni vele! Ezért már megadnám az 5*-ot, DE a festéke maszatolódik. Méghozzá olyannyira, mint valami olcsó drogériásé. Állandóan ellenőriznem kell és sajnos egész nap ezt kell törölgetnem. Szörnyű!! Ezért adnék 1*-ot. Este maradéktalanul lemosható, az 5* lenne. Sajnos 3*-nál többet nem adok a maszatolódás miatt de a keféje mindent megér.
Újravenni nem fogom, hanem ennek a keféjét használom majd a többi spirálhoz ha ez kifogyott...

Update:
Sajnos kritikán aluli ahogy maszatolódik ebben a melegben. Állandóan törölgetnem kell! Borzasztó! Ma egy másik sipált használtam reggel és egész nap nyúlkáltam a szememhez megszokásból. Délután jutott eszembe, hogy azért nem maszatos a szemhéjam, mert nem ezt kentem reggel. Annyira beidegződött a törölgetés, hogy már állandóan csinálom.😒😒😒
Levonok még 1 csillagot mert elfogadhatatlan egy ilyen márka drága spiráljától ez a rossz minőség.
A keféje továbbra is csúcsszuper, a tartalmán javítsanak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 18.

Update:
A keféje továbbra is csúcsszuper, a tartalmán javítsanak!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Pantethine

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

PVP 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.