Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Greenheart, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2014. december 26.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

77 ásványi összetevővel, amelyek ápolják az ajkakat.

Kiszerelés: 3,8 g

12 színben kapható

MAC Lipmix "Black"
Ár: 1800 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Deák téren vagy előre utalás esetén postázom. (+posta ktg.)
MAC Frost Lisptick mini
Ár: 2000 Ft (+ pk.) , Eladó: selmeczireka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: Budapesten személyes átadás-átvétel megoldott (preferált helyszínek: Allee környéke, Kálvin tér, Westend környéke, Móricz Zsigmond körtér környéke) vagy postán maradóként küldöm, a pk. a vevőt terheli
ZANNAH

2018. február 7.

Nekem tökéletes .színe csodás,krémes ,Elegant Accent árnyalata van meg ,akciós termékként vettem ,de hát ez mindegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

rea3

2016. március 11.

Jaj már messziről kiabált hozzám, ahogy beléptem a MAC-be: „Helló, tudom hogy engem keresel„ -és nem is tudtam ott hagyni, szerintem mindig is ezt a színt kerestem, nincs is értelme más rúzsok után néznem, hiszen rátaláltam, de aki sminkmániás, tudja hogy nem lehet leállni, még akkor sem, ha meg van az igazi. Szóval a Dreaminess árnyalatban vettem meg, ami egy csodálatos rózsaszín, számomra ő a tökéletes árnyalat. Krémes, siklik, csodásan pigmentált, gyönyörű finish, nincs neonhatás, nem szárít, és imádom a mágneses záródását is, de egyáltalán nem tartós és ez az egyetlenegy szépséghibája, ami persze ilyen drága rúzsnál már elég dühítő. Viszont nem tudok 5* alá menni, mert annyira szépséges, amit az ajkaimmal tesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 11.

Carnageous

2016. február 21.

So good árnyaltatban van még, egy gyönyörű sötét rózsaszín, ami egész nap bírja a strapát. A legtartósabb rúzsom mind közül pedig vannak rúzsaim az Envy szériából, sima mac rúzsokból sőt még egy Bobbi brownom is, de mindet veri. Enni inni lehet vele, egy egész vasárnapi ebédet is kibír, miközben gyönyörűen kopik és alig veszt a színéből. Egyáltalán nem szárít, sőt még ápol is. Nagyon elégedett vagyok vele, én ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 21.

umpalumpa

2015. szeptember 2.

Egy Posh Tone tulaja lettem. Nude, vagy hasonlo stilusu ruzst szerettem volna. Hosszasan probalgattam kulonbozo markak ruzsait, volt egy mellenyulasos vasarlasom is kozben. Aztan ennel kotottem ki. Jo kremes, hidratal, de a tartossagaval egyaltalan nem vagyok elegedett. Mindenfele igenybevetel nelkul sem marad fent 1 oran at. A szine tetszik, visszajelzest meg nem kaptam, h jol all-e, mert elesben nem teszteltem.
Az Astor ruzscerkammal sztem tobbre megyek. Elso Mac beszerzesem, de lehet az uccso is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

anettlajo

2015. május 10.

Egyszeruen imadom!!! Nagyon jol kenheto, kremes, jo az illata, tartos es szep szinekben kaphato. Picit sajnos szaraz a szam, ezert kell ala ajakapolo.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Greenheart

2014. november 23.

Menthetetlen MAC rúzs függőként hétvégén az utam ismét egy üzletbe vezetett. Télre szerettem volna egy olyan rúzst, amit minden nap bátran viselhetek, minden alkalomra megállja a helyét, és nem viseli meg az ajkaimat. Pont ezért esett a választásom a Mineralize rúzsokra, ezek közül is az ALL OUT GORGEOUS színre (sötét, bordósvörös, enyhe krémes fénnyel). Tökéletesen passzol a borongósabb időkre, fehérebb bőrtípushoz is, akár munkahelyre, akár egy délutáni kávéhoz vagy egy esti szórakozáshoz. Nagyon jó választásnak bizonyult, elfedi a kisebb hibákat egy kiszáradt szájon, enyhén ápolja is őket, egyenletesen kopik, közepesen tartós (a matte rúzsokhoz képest könnyebben kopik, ám még így is szépen helytáll evés-ivásnál).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Malate, Trioctyldodecyl Citrate, Caprylic / Capric Triglyceride, Lanolin Oil, Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Squalane, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Cholesterol, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Cholesterol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol
Színezékek: Barium Sulfate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 42090, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Red 28 Lake / CI 45410, Red 30 / CI 73360, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Squalane eo 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!