MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2013. október 19.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

rata.sum

2013. március 29.

Nyáron használom. Sajnos hajlamos a bőrömön poros hatást kelteni, de ecsettel eldolgozva már jobb a helyzet. A fedése elég gyenge, problémás bőrre kevés lesz. Szerettem volna kipróbálni egy ásványi por alapozót a sok folyékony után, ezért vettem. Nem rossz, de nem is ájultam be tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

Julinka

2011. október 13.

Négy napja használom,szerintem nyáron jobban fogom szeretni,ezért a négy csillag.:-)Alapvetően pont azt nyújtja,amiért vettem.Könnyű,áttetsző fedés,nem is látszik a bőrömön,csak az,hogy egyenletesebb a felszíne.Könnyű felvitel,nekem bejött a szivacskorong,sőt ajándékba is kaptam párat az üzletben.:-)Nagyon féltem,hogy macerás lesz és "ezerfelé repül" hajnalban,amikor alig élek,de nagyon egyszerű és könnyű a felvitele.Alapvetően szép a bőröm,de ha bőrhibát szeretnék eltüntetni,nem ezt használnám.Inkább gyors sminkhez,a bőr még egyenletesebbé tételéhez jó szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 13.

lolly05tmua

2011. július 12.

A tökéletes alapozó. Hogy miért: könnyű kezelni, szép bőrtónus kiegyenlítő hatása van, amely építhető így maximum közepes fedést is biztosít, 15ös fényvédőfaktor van benne, nem tartalmaz illatanyagot és a legérzékenyebb bőrre is kiváló.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 12.

cressida

2011. május 14.

Sajnos nekem a legvilágosabb árnyalat is sötét volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 14.

Sajnos nekem a legvilágosabb árnyalat is sötét volt. :(

Erzsi73

2011. április 29.

Három napja vásároltam ,közepes fedés, finom apró szemcséjű ásványi pór púder alapozó .
A szivacsos aplikátor amit a csomagolásban hozzá adnak nem a legjobb ezt használva vastagon maszkszerűen fedte be a bőröm,de Kabuki ecsettel már természetesnek hatot a végeredmény.Érzékeny ,zsíros bőrömön nem jöttek elő pattanások a használatát követően ,talán ha a bőrhibákat jobban takarná számora ideális lenne de így tovább "vadászok" hasonló alapozóra .De akinek tiszta a bőre (pattanás helyek és pigment foltok nélkül) annak 5 csillagos termék lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 29.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Squalane eo 1 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.