MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2014. január 4.

Kiszerelés:   2,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ásványi szemhéjpúder, mely vizesen és szárazon is használható.

topsminkotti

2019. augusztus 5.

Ez a termék egy jó példa arra, hogy a Mac a kora előtt járt, amikor ezt a nagyon csillogó szemhéjpúdert kihozta. Még egyáltalán nem voltak ilyenek a piacon, azóta viszont már talán jobb formulák is vannak a kategóriában.
Tény és való, nem könnyű vele dolgozni. Bázis használata kötelező. Akkor lesz a legszebb a csillogása, ha nedvesen kerül a szemre (ez a megoldás arra típusra is, amikor fekete alapban vannak a színes csillámok), viszont a nedves ecsetet nem jó a tégelybe "mártani" mert bekövesedhet. Tehát ki szoktam kaparni óvatosan egy kicsit belőle és Mac Fix+-szal benedvesített ecsettel (legjobb a kicsi lapos #239-es) fellapogatom. És még így is potyog le egy kicsi (tehát korrektor/alapozó csak utána jöhet). Viszont brutálisan látványos. Én nagyon szeretem azt a típust, amiben fekete alapban vannak kék vagy zöld vagy lila csillámok. A másik nagy előnye, hogy ha egyszer sikerült felapplikálni, akkor jöhet bármilyen éjszakába hajló buli, ez bírni fogja. Valóban megtapad, (akkor már) nem potyog, a színek pedig ugyanolyan élénkek maradnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

relaj

2017. január 9.

Az egyik legintenzívebb csillogással rendelkező szemhéjpúder, de nagyon nehéz dolgozni vele. Akármilyen profi ecsettel is viszem fel, mindig lepereg a szemem alá, újra kell alapozni és korrektorozni, szóval kicsit macerás. De a hatása meggyőző és tartós, csak legyen türelmünk felvinni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

nagyheni92

2016. április 14.

Bár ne vettem volna meg! Számomra egy kidobott pénz volt az ablakon. Én a blue flamet vettem meg. Nagyon nehezen lehet felvenni, semennyire sem csillog és egy fekete pacaként látszódik a szemem. A kék egyáltalán nem látszik! Nagyon potyon sminkfelvételekor. Egyáltalan nem is használom már. Ennyi pénzért egyilyenért.... Ki vagyok tőle akadva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

shutterfly

2016. január 12.

Az első sminktermékem a mac-től, és nem csalódtam :) A twilight falls árnyalatot használom, gyönyörű és tartós is. És pont annyira csillog, amennyire kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

andrea91

2015. december 29.

Nem szeretem. Mire elérem a kívánt színintenzitást, annyi potyog a szemem alá, hogy már ossze se lehet takarítani nyom nélkül, meg egyébként is, a hátam közepére kívánom ezt a plusz lépést a sminkelésnél. Vannak meg más égetett szemhéjpúdereim, van ami egy álom (kb ötödáron), van ami porol, de ennyire egyiket sem körülményes használni. Hiába a szép színek, és tenyleg igazan gyönyörűek vannak, én már úgy vagyok vele hogy kösz nem, nem akarok ennyit szenvedni vele, pláne ilyen áron. Annyira idegesít ez hogy teljes utálattal nézek rájuk, nem érdekel már semmilyen jó tulajdonság, hiába ha sosem nyúlok érte... ez nekem így egy csillag. Hát nem igaz már hogy egy catrice mg tudja oldani hogy kezelhető legyen a festék 800-900 Ft-rt, a mac pedig 6-7 ezerért nem... Mondjuk minek is törnék magukat ha az ember lánya így is képes reggel ott toporogni hogy megszerezze a limitált színt... Úgy erzem a mac már régóta nem törekszik arra hogy jobb legyen.. Utálom utálom utálom
Ui,: ha lehet még fokozni... Nem igazán szeretnek am együttműködni más termékekkel, nem azt mondom hogy lehetetlen osszekombinálni valamivel, de ezerszer szenvedősebb mint bármelyik két-három különböző termék esetén.
Meg aztan hajlamos is az ember lánya nem letezo dolgokba kapaszkodni lélekben, hogy igazolja magának a vásárlást, nem egyszeru belátni a 6-7 ezer forintos szemhéjfestékről hogy kb semmire nem jó. Igazabol nekem is regota érik mar ez a velemeny es őszintén szólva felszabaditó is kicsit vegre kimondani:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

VVioletta

2015. október 12.

Nekem egy meseszép királykék/fekete árnyalat (Blue Flame) van meg. Ez a kedvenc szemhéjporom, de csak alkalmanként használom, mert nagy körültekintést igényel a felvitele (porzás miatt). Gyönyörűen pigmentált, különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

drzoerose

2015. május 17.

nagyon jól kombinálhatóak
remekül kihasználhatóak,akár vizeseka,kár szárazon
kicsit valóban trükközni kell velük,hogy ne leszen kispanda belőlünk a végére,de megéri,mert gyönyörűen színjátszóak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

nagyon jól kombinálhatóak
remekül kihasználhatóak,akár vizeseka,kár szárazon

vonkavilmos

2015. május 14.

Fix+-ot fújok először az ecsetre, úgy viszem fel a szemhéjamra, hogy elég pigmentált legyen. Először a szemsminket készítem el, csak utána az alapozást, mert sajnos tényleg potyog. Hogyha ezek a problémák nem léteznének imádnivalóak lennének ezek a kis "ékszerek", de így annyira macerás a használatuk, hogy egyszerűen nincs kedvem őket elővenni, pedig tényleg gyönyörűek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

andeve

2015. április 21.

imádom a MAC termékeit! ez az első szemhéjpúderem tőlük, egy lilás árnyalat van meg, gyönyörű színe van, több árnyalatot is ki bírok vele "ecsetelni". igaz, alkalmanként használom, mert hétköznap általában nem szoktam csillogni, főleg nem lilás-kékben :) így nagyon-nagyon sokáig elég lesz, ezért, a minőségért és színárnyalatért a borsos árától eltekintek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

mariib

2014. november 10.

Ez az első MAC termékem, és bevallom őszintén, nekem elég nagy csalódás. Lehet, hogy a rúzsok inkább a márka erősségei, de azért ilyen árkategóriában elvárnám, hogy a többi termékük is többet tudjon a drogériás felhozatalnál.
Ez a szemhéjpúder nagyon porzik, emiatt nehéz felvinni szépen, és a pigmentáltsága sem kiemelkedő. Szemhájalappal ugyan tartós, de ugyanezt a hatást egy sima Bourjois szemhéjpúder is hozza, lényegesen olcsóbban.
A színei viszont valóban nagyon szépek (én a Pink Cluster-t vettem meg), és nagyon csalogató a csini csomagolása, de sajnos nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Yeast Extract, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.