KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ár: 3200 ft , Eladó: balazskrisztii
Állapot: kb 3/4-ig, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, előre utalás esetén postázok
Vivito Vivace Color Szemhéjfestékek
Ár: 1500 Ft/db vagy 2700 Ft/2db , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)

csicsi86

2018. december 11.

Jó, de nem kimagasló. 8 óra után összegyülik a szemhéj redőiben. Még úgy is, hogy nem rétegezve kenem fel.

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

blue_violet

2018. december 2.

Hát mondanám, hogy ilyet egy olcsóbb termék is tud, de sajnos ez nem így van :D Tartós és nem ül bele a ráncokba/redőkbe!!! Azt hittem ilyen nem létezik, de ezek szerint igen. A bare studyt használom jelenleg. Ecsettel minimális kell belőle. Arra vigyázzatok nagyon, hogy jól rá legyen csavarja a teteje, különben beszárad!

Sokan panaszkodnak arra, hogy nem lehet összedolgozni más szemhéjpúderrel. Én ezt cáfolnám, legalábbis a bare studyt árnyaltam egy sötétebb lila színnel (Revolution paletta), és teljesen jól működött, így a fedő szín is tartósabb maradt persze.

blue_violet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Katia88

2018. november 19.

Használtam már Urban Decayt, Milanit, Artdecot, Essencet, és az Alverdéset még isőszámításunk előtt, de nekem ez a kedvenc mivel ad egy kis szint a szemhejnak. Ára nem a legkedvezőbb, de lassan fogy. Sminkem lerobbanthatatlan utána.
UPDATE: sajnos egy húzósabb nappal, már nem bír el. Urban Decay-re vissza kell majd térnem.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

skin

2018. november 18.

Egy Groundwork tulajdonosa vagyok itt vásároltam, töredékáron . Az igazi No makeup makeup szószerint .Krémes ,ujjbeggyel is szépen felvihető. Egy kis spirál egy gondolatnyi tusvonal és indulhat a nap. A 10 perces smink egyik alappillére nálam. Ja és egész nap tart stabilan,este olyan mint reggel. Szeretem, megéri az árát .

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Kemibianka

2018. augusztus 22.

Ezt a termeket nagyon szeretem a Mac-nek. Mar sok marka bazisat probaltam, de ez a legjobb. Megtapad benne a por, nem kenodik el, tartos.

Kemibianka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

mokkalany

2018. július 29.

A barnásszürke szemfestékek állnak nekem a legjobban, de sokat próbálkoztam különféle márkájú matt verziókkal, mire a Tailor Greyt megtaláltam ebből. Nagyon szeretem, könnyű felvinni ujjal is, nem kell annyit pepecselni, mint a szemhéjpúderekkel. Azért szemhéjalap nélkül nem lenne annyira tartós, de nekem filléres primerrel is működik. Még a lilás Stormy Pink árnyalat vált be nagyon. Érdemes utánakérdezni a boltokban, mert egy csomó árnyalatot meg fognak szüntetni. Én betáraztam.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Botiadi

2018. július 21.

Ez volt életem első szem primere, és én nagyon szerettem és szeretem azóta is. A painterly és a soft ochre árnyalatok a legjobbak, tartós nagyon jó bázis. Nekem ezek a színek kevésbé száradtak ki és sokáig használhatóak maradtak. Egyszer kísérleteztem egy fehéres csillámosabb verzióval, bare study néven érehető el. Ez is szép nagyon de mivel ritkábban használtam alkalmi sminkekhez úgy beszáradt a tégelybe hogy használhatatlan lett, még fix+al sem lehetett újra használhatóvá tenni. De ettől eltekintve továbbra is a sminkestáskám része marad a paint pot, csak a natúr színekben.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

Mancsoska

2018. július 12.

A Painterly árnyalatban vettem meg, ezt tűnt a legkihasználhatóbbnak az összes közül. Arra használom, hogy felerősítse az adott szemhéjpúder színét, néha pedig csak magában kenem fel. Mivel használok alá szemhéjalapot is, nem tudom, hogy melyiknek köszönhetően, de a szemsminkem mindig nagyon sokáig tart, nem ül bele a kis ráncokba, pedig mono szemhéjam van.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Moncsika73

2018. július 5.

A painterly árnyalt van meg. Nagyon szépen tartja magát rajta a szemhéjpúder, e kopik meg, nem gyűlik össze a szemredőben. A hibája sajnos nagyon gyorsan kiszàrad, bár mióta láttam az instán, hogy keverünk bele pár csepp olajat én spec rózsaoljat tettem bele, az állaga tökéletes, és nem rontott a minőségén. Igy már mindenképpen újra vevős

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

madri

2018. május 8.

Nekem nagyon nagyon bevált. Az Art Deco szemhéj-alapját próbáltam korábban, azt is nagyon szerettem, de ez sokkal jobb annál. Nagyon jól kenhető, krémes, és tényleg lerobbanthatatlan utána a szemfesték.

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.