MAC

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

MAC Paint Pot - Dream scene
Ár: 3000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: új, 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Maria2n

2019. december 16.

ÓRIÁSI CSALÓDÁS! Így csupa nagy betűkkel. Painterly árnyalatban vettem meg de rájöttem, hogy a “járt utat járatlanért el ne hagyd” mondás ez esetben IS igaz. Jól bevált Urban Decay szemhéjalapom mellé szerettem volna egy másik szuper terméket is, hogy esetleg felváltva használhassam, így esett a választásom erre az indokolatlanul agyonhypeolt termékre. Kb. 5 óra után csúnyán összeáll a szemsminkem a mélyítővonalban, pici ráncokban. Ennyi pénzért azt gondolom ez megengedhetetlen. Egyedüli pozitívuma, hogy a krémes állaga miatt könnyű vele dolgozni és a szemhéjat szépen egységesíti. De a funkcióját tekintve amiért én alapjáraton vettem sajnos elbukott. Nem újravevős. Csakis a jól bevált Urban Decay-hez nyúlok ezután a csalódás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

vivitrius

2019. december 10.

Első blikkre a Bare Study-t hoztam haza :) Mit mondjak, szerelem :) Egyelőre csak magában használom, mint szemhéjfesték, de lerobbanthatatlan :) Simán kibírja a 12-14 órát, nem kukacosodik, nem mászik el. Ecsettel és ujjal is működik. Bevallom, ajakecsettel tudom a legszebben felvinni. Színe csodás, natúr, de szépen csillog :) Terveim szerint bázisként is fogom alkalmazni, de idő hiányában még nem került rá sor. A következő szerintem a Painterly lesz, amit szeretnék megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, de elkövettem azt a hibát, hogy a Groundwork árnyalatot választottam. Nagyon szép, azonban barna árnyalat, és sötét szemhélypúderek alá kiváló, azonban a világosak alól átüt. Ez nem a termék hibája, erre nekem kellett volna gondolnom, a jövőben észben fogom tartani.Így is szeretem, van hogy szemhélyfestékként használom, és a tetejére kenek egy kis csillámot. Az egyetlen problémám vele, hogy sajnos elég hamar beszárad, és onnantól nagyon nehéz szépen eldolgozni a széleket, és nagyon edgy lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

mnikc

2019. június 13.

Painterly ikonikus arnyalatom van , egy eletre elegendo mennyiseg , teszi a dolgat egysegesit es jol tart rajta a smink ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

DodoSztmkls

2019. június 11.

Painterly árnyalatom van, mindenhez megy, néha csak úgy önmagában, egységesíti az összképet, jó kis alap. Sokat nem szabad belőle tenni, iszonyat lassan fogy!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

pdorka13

2019. május 3.

Soft Ochre árnyalat van meg nekem, picit sárgás tónusú, mintsem rózsaszínes. Ritkán nyúlok hozzá, csak akkor, ha szemhéjpúdert teszek fel véletlen, így már lassan 2,5 éve megvan, de semmi baja. Ügyesen kell vele bánni, mert baromi gyorsan megszárad a bőrön, tehát, ha egyszerre sokat veszek fel, akkor nem terül el szépen a szememen.
Sajnos az én nagyon olajos szemhéjammal nem tudott megküzdeni, így is néhány óra után már összegyűlve, csíkban áll a szemhéjamon a púder :( Ezért az árért én többet vártam, így csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

vyllam

2019. április 24.

Nagyon szeretem. Painterly árnyalatban használom már pár hete. Sokkal tartósabb vele a szemfesték. Nem ül bele a ráncokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

ArnholdEszter

2019. március 16.

Nekem nem jön be, nem tartósabb a szemhéjpúder. Sőt.. alapozóval talán tovább bírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

bakonyieszti86

2019. március 12.

A sokadik tégelyt használom, Painterly árnyalatban. Nagyon szép, tartós, krémes, hamar szàrad. Jó alap de önmagában is szép nude szint ad. Én az ujjammal pici ütögető mozdulatokkal szoktam felvinni a szemhéjamra. Nem olcsó, de nagyon szépen teszi a dolgàt és sokáig elég egy üveg. Nekem mindig ujravevős 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

krisztis

2019. február 18.

Painterly árnyalatban van meg, szeretem, nagyon jó az állaga és tartós rajta minden szemhéjfestékem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.