MAC

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Ár: 3500 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: 2X próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 4.000 ft , Eladó: dalmini
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Sopron , fizetés: Fizetés banki utalással, foxposttal küldöm

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Candy21

2022. január 18.

Ez a termék egy óriási csalódás számomra egy nagyon szép rosé gold árnyalatban vásároltam meg. Gondoltam, hogy a rohanós mindennapokra szuper lesz csak felteszem elsatírozom és mehetek is. Hát ez a termék számomra inkább csak egy topper szín olyan mintha ragasztóba lennének csillámok szórva nincs egyenletes fedése lecsúszik a szemhéjről bele mászik a redőkbe írtó csúnyán tud kinézni. A tartósságával sem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

dalmini

2021. november 12.

Több árnyalat is van belőle, tartóssá teszi a por állagú szemhéjfestéket. Sokáig elég, és sokáig megőrzi kémességét. Önmagában is jól használható. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

Bygabika

2021. október 11.

Hat egyaltalan nem eri meg az arat. Nagyon hamar csomosodik es ami meg rosszabb, a ra felkent (maskepp tartos) szemhelyfestek is egy paca lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

pacsirszkyh

2021. szeptember 6.

a Painterly árnyalatot 8-10 éve újraveszem, imádom az illatát, állagát, sokáig elég és sokkal tartósabb tőle a szemhéjtusom. Az üvegcsék vége felé (főleg ha 1-1,5 év alatt fogy el) oxidálódásra hajlamos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Terkabarka

2021. április 22.

Update:
Elkövettem azt a hibát, hogy túl hamar mondtam véleményt. Home officeban jól viselkedett, rendes munkakörülmények között viszont már igencsak kopik, tegnap estére gyakorlatilag semmi sem maradt a szemhéjamon, a nem rejtett részeken sem :(
Így már nem igazán éri meg az árát, hiába kellemes használni és szép a színe/finishe.
-2 csillag és ha hosszabb távra tervezek, inkább maradok a Chanelnél...

2020. április 20.
Grundwork árnyalatban van meg. Ez egy nagyon szép, közép taupe barna árnyalat, arra jó, hogy egy szép halvány árnyékot fessünk vele. Alapnak is jó lehet, mert nem túl sötét, egy füstös festéshez pl tökéletes, de mostanában a "one and done" vonalat jobban szeretem, rejtett szemhéjhoz elég is annyi. Ez tényleg alap, mert - az én bőrszínemen legalábbis - alig látszik, igazi no make up hatást tudok vele elérni.Elvileg matt árnyalat, gyakorlatilag viszont van egy kis fénye, ami inkább bőrfényt eredményez, előny ez is, szépen beleolvad az ember bőrébe. Estére a legrejtettebb részekről azért eltűnik, de a legtöbb részen tökéletesen megmarad (ami nagy szám rejtett szemhéjnál).
Könnyű felvinni és satírozni (mondjuk ez a szín egyáltalán nem kirívó, így az sem tűnne fel, ha nem tökéletesen satírozom el), nem bántja a szememet, miközben mostanában - pár drágább termék kivételével - az összes por szemfesték kikezdi a szemem hosszútávon.
A Chanel Ombre Premiere mind tartósságban, mind színben jobb nála, de ez a Chanel érdeme, nem a paint pot hiányossága, mert ez is tökéletes termék.
Alapvetően nem rajongok a MAC termékekért, szerintem erősen túlhájpolt és túlárazott márka, de ez a termék simán megérdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 22.

Update:
-2 csillag és ha hosszabb távra tervezek, inkább maradok a Chanelnél...

2020. április 20.

ginanagy02

2021. április 6.

Barátnőmnek csípte a szemét felvitelkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Barátnőmnek csípte a szemét felvitelkor.

mis6lauren6

2021. február 15.

Napi szinten használom és imádom. Szépen elfedi az ereket. Önmagában is használom tökéletesen fent marad egésznap a szemen, jól lehet rá dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Mancsusz

2021. február 7.

Hatalmas kedvenc. Rejtett szemhéjam van, gyorsan olajosodik és a textúrája sem a legszebb. Soft Ochre számomra a tökéletes szín, ez van a tulajdonomban. Bázisként használom. Ha van rajtam szemhéjpúder, ha nincs, mindig használom amikor sminkelek. Akkor is szoktam lágyan fixálni, ha kerül még rá szemhéjfesték. Sok bázist próbáltam már, de ez vált be a legjobban. Beton keményre köt nagyon gyorsan, de ettől függetlenül olyan, mintha semmi nem lenne rajtam. Ezzel a legtartósabb a sminkem, de a rejtett szemhájam miatt rajtam tényleg semmilyen termék esetén sem lehet teljesen megakadályozni a csúszkálást, idővel sajnos összegyűlni. Nagyon sokáig elég, pedig szinte minden nap használom. Szóval régóta bontva van, ezzel szemben viszont még mindig nem kezdett el jelentősen száradni. Már van utánpótlásom is belőle. Mindig viszonteladótól vettem és csak most látom, hogy vannak színes verziók is ebből a termékből, így azokból is tervezek beszerezni párat. Nagyon tudom ajánlani, szerintem megéri, én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

lenizsu

2021. január 14.

Bare Study árnyalatban vásároltam meg. Szép a szemhéjon, önmagában is akár egész nap fent marad. Ugyanazt a színt kapom vissza a szememen, amit a tégelyben látok. Tartósabbá és élénkebbé teszi a szemfestéket, ha teszek rá. Jó kézbe venni, mert elegáns a csomagolása, megfelelő a súlya, érződik, hogy minőségi darab, gondosan megtervezett formával, dizájnnal. Viszonylag sok terméket kapunk. Ujjal és szintetikus ecsettel is szépen felvihető és eldolgozható a szemhéjon. Nem tudok belekötni. Tény, hogy tökéletesen teszi a dolgát a szemhéjamon. Valami mégis hiányzott nekem ebből a termékből. Sokáig gondolkodtam, hogy mi az. Majd rájöttem, hogy akkora a hype ekörül a termék körül és olyan sokszor láttam nagyon erősen megvilágított fényben, hogy azt gondoltam, az a valóság a termékről, amit ott látok. Az életben azonban nincsenek effektek, sőt beállított fények sincsenek. Tagadhatatlanul nagyon jó termékről van szó. Minden szó igaz, ami a leírásban szerepel róla. Mégis kicsit csalódott vagyok, mert a videókban beállított csillogást vártam, és amiről ismét bebizonyosodott, hogy csak a virtuális világban létezik. De ez az értékelés a termékről szól, nem az effektekről. A termék 100%-ban hozza azt, amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

Natalie

2020. december 27.

Nem rossz termék,de túlárazott és bizony jóval kedvezőbb márkák is utolérik lassan hatásban. Jól elhasználtam a felét,plusz pont,hogy nem változott állagra,nem lett száraz,mint anno az Artdeco tégelyese. A színek élénkségén javít,de szerintem minden fedést adó termék megteszi. Ha őszinte akarok lenni,akkor bevallom,hogy szerettem ezt a terméket és megfordult a fejemben,hogy újra fogom venni ha elfogy. UD,Nyx és sokféle primer mellett ezért nyúltam a legtöbbet,de történt valami. A loreál kijött az Age Perfect cuccokkal,és én megvettem egy tégelyes festéket,aztán még pár másik színből is. Az megtartotta az öregedő szemhéjamon a nyári kánikulában is a festéket rendszeresen. Nekem nem foltos,eres a bőröm ott,így nem színkiegyenlítésre van szükségem,hanem a festékek megtartsára,és hogy ne álljon össze csíkokban. Emellett,hogy ne szárítsa ki ott a bőrt. A Loreál lenyomta nekem ebben a MACet,arra amire nekem van szükségem mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 27.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.