MAC

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ár: 5000 , Eladó: Kata91
Állapot: 1szer használt , Helyszín: Zirc, fizetés: Előre utalással

mis6lauren6

2021. február 15.

Napi szinten használom és imádom. Szépen elfedi az ereket. Önmagában is használom tökéletesen fent marad egésznap a szemen, jól lehet rá dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Mancsusz

2021. február 7.

Hatalmas kedvenc. Rejtett szemhéjam van, gyorsan olajosodik és a textúrája sem a legszebb. Soft Ochre számomra a tökéletes szín, ez van a tulajdonomban. Bázisként használom. Ha van rajtam szemhéjpúder, ha nincs, mindig használom amikor sminkelek. Akkor is szoktam lágyan fixálni, ha kerül még rá szemhéjfesték. Sok bázist próbáltam már, de ez vált be a legjobban. Beton keményre köt nagyon gyorsan, de ettől függetlenül olyan, mintha semmi nem lenne rajtam. Ezzel a legtartósabb a sminkem, de a rejtett szemhájam miatt rajtam tényleg semmilyen termék esetén sem lehet teljesen megakadályozni a csúszkálást, idővel sajnos összegyűlni. Nagyon sokáig elég, pedig szinte minden nap használom. Szóval régóta bontva van, ezzel szemben viszont még mindig nem kezdett el jelentősen száradni. Már van utánpótlásom is belőle. Mindig viszonteladótól vettem és csak most látom, hogy vannak színes verziók is ebből a termékből, így azokból is tervezek beszerezni párat. Nagyon tudom ajánlani, szerintem megéri, én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

lenizsu

2021. január 14.

Bare Study árnyalatban vásároltam meg. Szép a szemhéjon, önmagában is akár egész nap fent marad. Ugyanazt a színt kapom vissza a szememen, amit a tégelyben látok. Tartósabbá és élénkebbé teszi a szemfestéket, ha teszek rá. Jó kézbe venni, mert elegáns a csomagolása, megfelelő a súlya, érződik, hogy minőségi darab, gondosan megtervezett formával, dizájnnal. Viszonylag sok terméket kapunk. Ujjal és szintetikus ecsettel is szépen felvihető és eldolgozható a szemhéjon. Nem tudok belekötni. Tény, hogy tökéletesen teszi a dolgát a szemhéjamon. Valami mégis hiányzott nekem ebből a termékből. Sokáig gondolkodtam, hogy mi az. Majd rájöttem, hogy akkora a hype ekörül a termék körül és olyan sokszor láttam nagyon erősen megvilágított fényben, hogy azt gondoltam, az a valóság a termékről, amit ott látok. Az életben azonban nincsenek effektek, sőt beállított fények sincsenek. Tagadhatatlanul nagyon jó termékről van szó. Minden szó igaz, ami a leírásban szerepel róla. Mégis kicsit csalódott vagyok, mert a videókban beállított csillogást vártam, és amiről ismét bebizonyosodott, hogy csak a virtuális világban létezik. De ez az értékelés a termékről szól, nem az effektekről. A termék 100%-ban hozza azt, amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

Natalie

2020. december 27.

Nem rossz termék,de túlárazott és bizony jóval kedvezőbb márkák is utolérik lassan hatásban. Jól elhasználtam a felét,plusz pont,hogy nem változott állagra,nem lett száraz,mint anno az Artdeco tégelyese. A színek élénkségén javít,de szerintem minden fedést adó termék megteszi. Ha őszinte akarok lenni,akkor bevallom,hogy szerettem ezt a terméket és megfordult a fejemben,hogy újra fogom venni ha elfogy. UD,Nyx és sokféle primer mellett ezért nyúltam a legtöbbet,de történt valami. A loreál kijött az Age Perfect cuccokkal,és én megvettem egy tégelyes festéket,aztán még pár másik színből is. Az megtartotta az öregedő szemhéjamon a nyári kánikulában is a festéket rendszeresen. Nekem nem foltos,eres a bőröm ott,így nem színkiegyenlítésre van szükségem,hanem a festékek megtartsára,és hogy ne álljon össze csíkokban. Emellett,hogy ne szárítsa ki ott a bőrt. A Loreál lenyomta nekem ebben a MACet,arra amire nekem van szükségem mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Egykettoharom

2020. december 27.

Painterly árnyalatot használom, smink alá és néha önmagában is. Szép, de el nem vagyok ájulva tőle. Használom, használom, de remélem, hogy nem szárad be, és örökké elég lesz, mert újra nem venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Missy023

2020. október 14.

(Painterly árnyalat) Nem rossz termék, viszonylag tartós marad vele a szemhéjfesték, de nap végére azért a mélyítővonalban összegyűlik egy kisebb mennyiség. Az Artdeco szemhéjalapozója ilyen szempontból nálam jobban bevált, az viszont fél és 1 év között megkeményedik és használhatatlan lesz. Egyelőre más magasabb árkategóriájú szemhéjalapozó terméket még nem próbáltam, szóval eddig ez a legelfogadhatóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

bugeyes

2020. szeptember 14.

Azt hiszem, hogy hálás leszek egy életre, hogy nem költöttem rá pénzt. Alkalomra kaptam kölcsön, Groundwork árnyalatban, ami önmagában nagyon tetszik és a mennyiség is rengeteg. Viszont ilyen árú termék tartsa már a szemfestéket 2 óránál tovább, könyörgöm 🙏🏼 Volt már rajtam baromi melegben alkalmi smink és esküszöm, hogy egy mezei korrektor jobb szemfesték alapot képezett. Ez úgy olvadt és állt össze a szemhéjamon, hogy “öröm” volt nézni... Ennél még 1-2 drogériás hasonló elven működő termék is megbízhatóbb és tartósabb. Kizárólag azért adok 2*-ot, mert az árnyalat szép és nem kellett érte fizetnem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

mlexa

2020. július 30.

Painterly árnyalatban vettem meg a Glamour napok alkalmával. Sokat gondolkodtam rajta, mivel a The balm alapommal is teljesen elégedett voltam. De mindig bennem volt az érzés, hogy hát annyira dicsérik, ki kellene próbálni ezt is... Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem! Hihetetlenül krémes, könnyű felkenni, és a színeket pár mozdulattal el lehet rajta dolgozni! Kevés kell belőle, szóval teljes áron elég borsos az ára, de azt gondolom, hogy naaaaagyon nagyon sokáig elég lesz. :) 12 órában dolgozom, olajos szemhéjam van, de ezzel a termékkel simán kibírja a munkaidőt, plusz az utazásokat is a szemsminkem, tehát nagyjából 14 órát!! Valószínű, hogy az esküvői sminkemnél is ezt az alapot fogom használni, mert egyszerűen tökéletes! Ha még ebben az életemben elfogyna, biztos újraveszem! Vannak olyan színek, amik önmagukban is használhatóak úgy olvastam, most azokon gondolkodom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

CreamManiac007

2020. július 28.

Egyrészt teljesen megéri az árát, kb. 2 éve használom szinte napi rendszereséggel a Painterly árnyalatot alapként és még mindig nem fogyott el. Másrészt pedig a létező legjobb alap szemhéjra, rendszeresen megkérdezik, hogy mi a tartós szemfestésem titka, hiszen késő délután-kora este is tökéletesen a helyén tartja a reggel feltett szemhéjpúdereket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Szaszi11

2020. május 16.

Több szinben is megvan ez a termék. Nagyon szeretem, szemhéjalapnak tökéletes és nagyon tartós. Ha valaki csak gyorsan szeretne valamit feldobni a szemére arra is szuper, néhány árnyalat önmagában is megállja a helyét egy nappali sminkként, nem gyűrődik be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.