MAC

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

4000 Ft - MAC Paint Pot - Soft Ochre
Ár: 4000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: A képen látható állapotban, kb 70% van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Szaszi11

2020. május 16.

Több szinben is megvan ez a termék. Nagyon szeretem, szemhéjalapnak tökéletes és nagyon tartós. Ha valaki csak gyorsan szeretne valamit feldobni a szemére arra is szuper, néhány árnyalat önmagában is megállja a helyét egy nappali sminkként, nem gyűrődik be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

MLotti

2020. május 12.

Én soha nem hittem abban, hogy egy Mac Paint Pot tudhat többet egy Catrice terméknél, de azt főleg nem, hogy jobb egy Pupa vagy egy Inglot szemhéj alapnál. Most becsületesen bevallom, hogy ez egy hatalmas tévedés részemről. 30%-os akció volt minden Mac termékre a Douglasban, így végül feladtam az elveimet és megrendeltem. Painterly. Elég ikonikus. Ma egész pontosan 10 órát volt a szemhéjamra kenve önmagában, ebben az időintervallumban volt egy 10 km-es futásom. Még csak át sem fényesedett. Nem mozdult sehova, nem ült bele az apró ráncokba, nem folyt le az izzadságtól. Emellett piszok puha, krémes és szuper felapplikálni, illetve viselni is. Biztos vagyok benne, hogy lesz még belőlük több is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Rose23

2020. április 28.

Groundwork árnyalat van meg, tökéletes önmagában, alapként is. Rohanós (és általában rohanós:) ) reggeleken tökéletes arra, hogy egy kis mélységet és fényt adjon a szemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Anheszenamon

2020. február 1.

2 színben van meg, a matt Stormy Pink ami egy gyönyörű szürkés lila szín, a másik pedig a fényes, világos Vintage Selection. Eddig csak alapként használtam őket por állagú szemhéjpúderek alá, és azt kell mondanom, tökéletesek. Szerintem nem vagyok egyszerű eset, kevés a bevált szemhéjalap, sőt mondhatni eddig csak a Too Faced tudta megütni a mércét. Egy ideig a Milani is működött de valami történt és már nem olyan tartós mint az elején. Az UD Primer Potion nálam egy nagy nulla volt. Szóval ezek a kis krémes cuccok nagyon jók. Estig szinte mozdulatlanul tartják magukon a szemfestéket. Ki kellene próbálnom önmagában is, remélem úgy is beválik majd mindkettő. Szívesen bővíteném a kollekciómat további színekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Maria2n

2019. december 16.

ÓRIÁSI CSALÓDÁS! Így csupa nagy betűkkel. Painterly árnyalatban vettem meg de rájöttem, hogy a “járt utat járatlanért el ne hagyd” mondás ez esetben IS igaz. Jól bevált Urban Decay szemhéjalapom mellé szerettem volna egy másik szuper terméket is, hogy esetleg felváltva használhassam, így esett a választásom erre az indokolatlanul agyonhypeolt termékre. Kb. 5 óra után csúnyán összeáll a szemsminkem a mélyítővonalban, pici ráncokban. Ennyi pénzért azt gondolom ez megengedhetetlen. Egyedüli pozitívuma, hogy a krémes állaga miatt könnyű vele dolgozni és a szemhéjat szépen egységesíti. De a funkcióját tekintve amiért én alapjáraton vettem sajnos elbukott. Nem újravevős. Csakis a jól bevált Urban Decay-hez nyúlok ezután a csalódás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

vivitrius

2019. december 10.

Első blikkre a Bare Study-t hoztam haza :) Mit mondjak, szerelem :) Egyelőre csak magában használom, mint szemhéjfesték, de lerobbanthatatlan :) Simán kibírja a 12-14 órát, nem kukacosodik, nem mászik el. Ecsettel és ujjal is működik. Bevallom, ajakecsettel tudom a legszebben felvinni. Színe csodás, natúr, de szépen csillog :) Terveim szerint bázisként is fogom alkalmazni, de idő hiányában még nem került rá sor. A következő szerintem a Painterly lesz, amit szeretnék megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, de elkövettem azt a hibát, hogy a Groundwork árnyalatot választottam. Nagyon szép, azonban barna árnyalat, és sötét szemhélypúderek alá kiváló, azonban a világosak alól átüt. Ez nem a termék hibája, erre nekem kellett volna gondolnom, a jövőben észben fogom tartani.Így is szeretem, van hogy szemhélyfestékként használom, és a tetejére kenek egy kis csillámot. Az egyetlen problémám vele, hogy sajnos elég hamar beszárad, és onnantól nagyon nehéz szépen eldolgozni a széleket, és nagyon edgy lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

mnikc

2019. június 13.

Painterly ikonikus arnyalatom van , egy eletre elegendo mennyiseg , teszi a dolgat egysegesit es jol tart rajta a smink ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

DodoSztmkls

2019. június 11.

Painterly árnyalatom van, mindenhez megy, néha csak úgy önmagában, egységesíti az összképet, jó kis alap. Sokat nem szabad belőle tenni, iszonyat lassan fogy!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

pdorka13

2019. május 3.

Soft Ochre árnyalat van meg nekem, picit sárgás tónusú, mintsem rózsaszínes. Ritkán nyúlok hozzá, csak akkor, ha szemhéjpúdert teszek fel véletlen, így már lassan 2,5 éve megvan, de semmi baja. Ügyesen kell vele bánni, mert baromi gyorsan megszárad a bőrön, tehát, ha egyszerre sokat veszek fel, akkor nem terül el szépen a szememen.
Sajnos az én nagyon olajos szemhéjammal nem tudott megküzdeni, így is néhány óra után már összegyűlve, csíkban áll a szemhéjamon a púder :( Ezért az árért én többet vártam, így csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.