MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ár: 3200 ft , Eladó: balazskrisztii
Állapot: kb 3/4-ig, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, előre utalás esetén postázok
Ár: 3500 , Eladó: Rekapataki
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Örs Vezér tér, 17.kerületben személyesen, illetve posta is megoldható
krisztis

2019. február 18.

Painterly árnyalatban van meg, szeretem, nagyon jó az állaga és tartós rajta minden szemhéjfestékem

krisztis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

barbee0906

2019. február 17.

Soft ochre-t vettem meg szemhejfestek alapozonak. Mar probaltam keveset felvinni, probaltam tobbet felvinni, de valahogy nem mukodik. semmivel nem jobb, mintha korrektorral alapoznek, sot...

barbee0906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

hennniii

2019. január 10.

Nekem a Vintage Selection van meg, ami annyira szépen mutat a barna szememmel, hogy jaj! :) Önmagában szoktam használni, kis szemhéjalappal és nagyon jól szuperál, valamint sokáig elég is!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

csanna25

2019. január 8.

Kedvenc szemhéjpúder alapozóm. A Soft Ochre és Vintage Selection van meg.

csanna25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Kedvenc szemhéjpúder alapozóm. A Soft Ochre és Vintage Selection van meg.

Barbaraa

2019. január 7.

A Painterly és a Soft Ochre árnyalatot szemhéjpúder alapnak szoktam használni, az Indianwood árnyalatot pedig magában. Nagyon tartós, nem ül bele a ráncokba.

Barbaraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

csicsi86

2018. december 11.

Jó, de nem kimagasló. 8 óra után összegyülik a szemhéj redőiben. Még úgy is, hogy nem rétegezve kenem fel.

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

blue_violet

2018. december 2.

Hát mondanám, hogy ilyet egy olcsóbb termék is tud, de sajnos ez nem így van :D Tartós és nem ül bele a ráncokba/redőkbe!!! Azt hittem ilyen nem létezik, de ezek szerint igen. A bare studyt használom jelenleg. Ecsettel minimális kell belőle. Arra vigyázzatok nagyon, hogy jól rá legyen csavarja a teteje, különben beszárad!

Sokan panaszkodnak arra, hogy nem lehet összedolgozni más szemhéjpúderrel. Én ezt cáfolnám, legalábbis a bare studyt árnyaltam egy sötétebb lila színnel (Revolution paletta), és teljesen jól működött, így a fedő szín is tartósabb maradt persze.

blue_violet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Katia88

2018. november 19.

Használtam már Urban Decayt, Milanit, Artdecot, Essencet, és az Alverdéset még isőszámításunk előtt, de nekem ez a kedvenc mivel ad egy kis szint a szemhejnak. Ára nem a legkedvezőbb, de lassan fogy. Sminkem lerobbanthatatlan utána.
UPDATE: sajnos egy húzósabb nappal, már nem bír el. Urban Decay-re vissza kell majd térnem.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

skin

2018. november 18.

Egy Groundwork tulajdonosa vagyok itt vásároltam, töredékáron . Az igazi No makeup makeup szószerint .Krémes ,ujjbeggyel is szépen felvihető. Egy kis spirál egy gondolatnyi tusvonal és indulhat a nap. A 10 perces smink egyik alappillére nálam. Ja és egész nap tart stabilan,este olyan mint reggel. Szeretem, megéri az árát .

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Kemibianka

2018. augusztus 22.

Ezt a termeket nagyon szeretem a Mac-nek. Mar sok marka bazisat probaltam, de ez a legjobb. Megtapad benne a por, nem kenodik el, tartos.

Kemibianka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.