MAC

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2023. február 6.

Ár:   10 300 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Hosszantartó, keverhető krém szemfesték, amely magában vagy más termékekkel együtt is hordható.

6.000,- MAC Paint Pot
Ár: 6.000,- + szállítási költség , Eladó: Kitti11
Állapot: Kétszer használt (csak tiszta ecsettel nyúltam bele), Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Előre utalás után Foxpost 1500Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

rozsa11663

2023. október 18.

A legjobb szemhéjbázis, amit eddig használtam! Nem kenődik el rajta a púder, egész nap tartós smink.
A púder színe intenzívebb tőle, és a csillámok is egész tartósak rajta. Már többször újra vettem, ajánlottam másoknak is akik szintén maximálisan elégedettek voltak vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

Adrime

2023. szeptember 5.

Hát ez maga a csoda. Sosem festettem a szemhéjam, mert ügyetlen vagyok hozzá, de mindig is nagyon tetszettek a különbözőre árnyalt szemek. Az ujjammal (!) viszem fel, kb. kettőt húzok mindkét szememre a szemöldököm alá. Az eredmény elképesztően szép, mintha profi sminkes festett volna ki. Több árnyalatban is megvan. Imádom. Nap végéig tart, nem fut össze, nem folyik le, a helyén marad. Ne habozzatok kipróbálni, imádni fogjátok. Drága, de nagyon-nagyon hosszú ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 5.

széva

Korcsoport: >54
2023. szeptember 4.

Taylor grey árnyalatba vettem meg, hideg barnás szürkés szín. Én álltalában natúr barnás szemsminket hordok néha picit narancsos vagy lilás, da a végeredmény olyan naturális. A mozgó szemhéjamra szoktam ebből egy picit elsatírozni , úgy veszem észre nem csúszik el amit rákenek és a nap végén is ott van ahol lennie kell. Nem mondom hogy megéri a teljes árat de akcióban érdemes megvenni. Viszont ha valaki ismer hasonló terméket olcsón az ne tartsa magába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. szeptember 4.

nancy10

2023. augusztus 3.

Évek óta sminkelek, nem rég ruháztam be rá. Kicsit krémesebbre számítottam, de így is nagyon megszerette. Bármilyen szemhéjpúdert szép tartóssá tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

Dollyyy807

2023. január 24.

A legjobb bázis, szemhéjpúder alá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 24.

A legjobb bázis, szemhéjpúder alá!

Madison

2023. január 13.

Bázisként használom, nagyon szeretem. A szemhéjpúdert tökéletesen rögzíti, de önmagában is használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 13.

Fragolina

2022. október 12.

Bázisként használtam évekig a Soft Ochre és Bare Study színeket. Mindkettő megállta a helyét, kivéve egy MAC limitált karácsonyi palettával. Szemhéjamat nem szárította, de hajlamos volt összállni a redőkben, ha többet kentem fel belöle. Ezért fontos az adagolás. Egy pan elég sokáig elég, sőt a végén hajlamos beszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 12.

Candy21

2022. január 18.

Ez a termék egy óriási csalódás számomra egy nagyon szép rosé gold árnyalatban vásároltam meg. Gondoltam, hogy a rohanós mindennapokra szuper lesz csak felteszem elsatírozom és mehetek is. Hát ez a termék számomra inkább csak egy topper szín olyan mintha ragasztóba lennének csillámok szórva nincs egyenletes fedése lecsúszik a szemhéjről bele mászik a redőkbe írtó csúnyán tud kinézni. A tartósságával sem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

dalmini

2021. november 12.

Több árnyalat is van belőle, tartóssá teszi a por állagú szemhéjfestéket. Sokáig elég, és sokáig megőrzi kémességét. Önmagában is jól használható. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

Bygabika

2021. október 11.

Hat egyaltalan nem eri meg az arat. Nagyon hamar csomosodik es ami meg rosszabb, a ra felkent (maskepp tartos) szemhelyfestek is egy paca lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Az összetevő zsírsavak és glicerin keveréke, melyet lágyító és sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.