MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ár: 3500 , Eladó: Rekapataki
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Örs Vezér tér, 17.kerületben személyesen, illetve posta is megoldható
MAC Paint Pot  KERESEM!!!!
Ár: megbeszélés szerint , Eladó: gelus
Állapot: új vagy használt, Helyszín: --, fizetés: --
pdorka13

2019. május 3.

Soft Ochre árnyalat van meg nekem, picit sárgás tónusú, mintsem rózsaszínes. Ritkán nyúlok hozzá, csak akkor, ha szemhéjpúdert teszek fel véletlen, így már lassan 2,5 éve megvan, de semmi baja. Ügyesen kell vele bánni, mert baromi gyorsan megszárad a bőrön, tehát, ha egyszerre sokat veszek fel, akkor nem terül el szépen a szememen.
Sajnos az én nagyon olajos szemhéjammal nem tudott megküzdeni, így is néhány óra után már összegyűlve, csíkban áll a szemhéjamon a púder :( Ezért az árért én többet vártam, így csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

vyllam

2019. április 24.

Nagyon szeretem. Painterly árnyalatban használom már pár hete. Sokkal tartósabb vele a szemfesték. Nem ül bele a ráncokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

ArnholdEszter

2019. március 16.

Nekem nem jön be, nem tartósabb a szemhéjpúder. Sőt.. alapozóval talán tovább bírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

bakonyieszti86

2019. március 12.

A sokadik tégelyt használom, Painterly árnyalatban. Nagyon szép, tartós, krémes, hamar szàrad. Jó alap de önmagában is szép nude szint ad. Én az ujjammal pici ütögető mozdulatokkal szoktam felvinni a szemhéjamra. Nem olcsó, de nagyon szépen teszi a dolgàt és sokáig elég egy üveg. Nekem mindig ujravevős 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

krisztis

2019. február 18.

Painterly árnyalatban van meg, szeretem, nagyon jó az állaga és tartós rajta minden szemhéjfestékem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

barbee0906

2019. február 17.

Soft ochre-t vettem meg szemhejfestek alapozonak. Mar probaltam keveset felvinni, probaltam tobbet felvinni, de valahogy nem mukodik. semmivel nem jobb, mintha korrektorral alapoznek, sot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

hennniii

2019. január 10.

Nekem a Vintage Selection van meg, ami annyira szépen mutat a barna szememmel, hogy jaj! :) Önmagában szoktam használni, kis szemhéjalappal és nagyon jól szuperál, valamint sokáig elég is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

csanna25

2019. január 8.

Kedvenc szemhéjpúder alapozóm. A Soft Ochre és Vintage Selection van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Kedvenc szemhéjpúder alapozóm. A Soft Ochre és Vintage Selection van meg.

Barbaraa

2019. január 7.

A Painterly és a Soft Ochre árnyalatot szemhéjpúder alapnak szoktam használni, az Indianwood árnyalatot pedig magában. Nagyon tartós, nem ül bele a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

csicsi86

2018. december 11.

Jó, de nem kimagasló. 8 óra után összegyülik a szemhéj redőiben. Még úgy is, hogy nem rétegezve kenem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.