MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2013. október 31.

Kiszerelés:   1,1 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Folyékony szemhéjtus tollba zárba. Tökéletesen precíz, mély szénfekete, vastag vonal húzható vele.

Lills

2018. november 10.

Nagyon jó kis hegye lenne, csak épp a végébe nem igazán jut el a festék, emiatt igazából használhatatlan. Az a festék amit sikerül valahogy felapplikálni, jóindulattal is inkább szürke, mint fekete, sosem bírom ki hogy ne menjek rá a másik tusommal is (csak akkor ezt minek használom?). Sajnálom egyébként hogy ilyen, nehéz jó filces tust találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

anievi

2018. augusztus 26.

6300ftért vettem. Mac uzletbe, ezt ajanlottak hogy tartos es konnyu hasznalni. Az elado is mondta hogy mindig lefele tartsam mert akkor lesz olyan szep fekete szine, sajnos nem volt olyan tartos napkozben ellenorizgetni kell. Arertek aranyban nem a legjobb nalam nem ujra vevos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

anitaa17

2018. február 13.

Art deco precision liquid linert cseréltem erre, mondván, szinte ugyan az az árkategória, próbáljunk ki valami mást is.
A filccel hasonlóan jól lehet dolgozni, bár én elég béna vagyok és nagyon vékony vonalat szeretek húzni, ami ezzel egy minimálisan nehezebb, mint az art decossal, viszont eszméletlen tartós. Szerintem elég intenzív fekete a színe is is, tegnap kibírt rajtam egy egész munkanapot + egy izzasztó edzést és nap végén ugyan úgy nézett ki, mint reggel, amikor elindultam :) A filc része lehetne még jobb/vékonyabb (annak, aki annyira ügyetlen mint én), de ezen kívül hibátlan, ha tehetném 4,5 *-ot adnék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Titanilla10

2017. október 30.

Hát nekem nagyon nem jött be akárhogyan kenem húzom nyomom ez mindig szürke marad.Természetesen jó volna ha működne mert vonalat meg csodálatosat tudok vele húzni de a szín még hiányzik.Ez egy csalódás a Mac-től pedig szeretem a termékeit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

highnessofcreams

2016. május 19.

Imádom a macet, de ez a szemhéjtus nagyon nem talált be. Szemhéjpúder fölé lehetetlen használni, alig fog és nem is rendes fekete, inkább szürkés árnyalatú. Kipróbáltam szemhéjpúder nélkül is, valamivel jobb, de a szempillák tövébe egyszerűen képtelenség felvinni. Inkább teszek egy próbát a tégelyes verzióval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Dzsenni

2016. január 27.

Ajándékba kaptam a barátomtól, és mivel MAC, gondoltam hogy elég jó lesz, de hogy ennyire, arra nem számítottam. Nagyon pigmeltált, és szuper tartós, a nap végén is ugyanúgy néz ki, mint amikor felvittem. A vékony "hegyének" köszönhetően pedig extra vékony vonalat lehet vele húzni. Nálam 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

BeataK

2015. december 16.

Én több éve használom és nagyon szeretem. Béna vagyok a többi szemhéjtus használatához, ez egyszerű és tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

ffaniel

2015. július 2.

Néhány hete vásároltam és teljesen megvagyok elégedve. Az ezelőtt használt drogériás tusok sose voltak még ennyire feketék és tartósak mint ez. Nagyon bevált,mindennap használom és még a nap végén is fent van a vonal,nem kenődött el és nem morzsolódik mint más tusok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

cindereladyd

2015. január 20.

Ez eddig az egyik legrosszabb tusfilc amit valaha vettem. Nem elég tartós, nem elég fekete, nagyon hamar kifogy , és drága. Viszont a MAC-es géles, tégelyes tussal nagyon meg vagyok elégedve, azt használom ehelyett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 20.

izerak

2013. március 14.

Könnyű használni, de alig fog, ha szemfesték is van rajtad akkor nagyon megszenveded az egyenletes vonalat. És nagyon hamar beszárad. Ha nem fixálod könnyen elmosódik, szóval összeségében csalódás, azt hittem megoldódik a könnyű tusvonalhúzás kérdése, de csalódás volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.