MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisvacok, Módosítva: 2012. június 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Színezett arcápoló 35-ös fényvédőfaktorral, mely előkészíti a bőrt az alapozó és a púder felvitelére.

Tvylvis

2015. augusztus 14.

Nagy kedvenc. Nem szeretem az alapozókat, szerencsére nincs is igazán szükségem rájuk. Viszont a pofim kicsit mindig pirosas, erre kerestem valami megoldást, illetve a bőrkép pici egységesítésére. Tényleg színezett hidratálóhoz hasonlít, nagyon könnyen eloszlatható, szépen beszívódik. A fedése gyenge, a pirosságot csökkenti, nem tünteti el teljesen (ez pont elég, nem akarok természetellenesen egyszínű lenni). Én általában nem használok fölé púdert, ha hagyjuk beszívódni, természetes bőrszín marad utána. Irritációt, kiütést nálam nem okozott. Viszonylag kicsi kiszerelés, és egy hibája, hogy a fekete tubusban nem látom, van-e még. Ha elfogy, újra fogom venni, bár kicsit félek, mert a MAC hivatalos honlapján ez a termék már nincs fent. Ötös, természetesen.

UD: Ezt a terméket megszüntették, pontosabban átcsomagolták. Ezek kerültek CC krémként a MAC polcaira. Ez kicsit azért fura számomra, de a terméket attól még nagyon szeretem, az egyik legjobb, hogy a pofimról eltüntesse a pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

mrita87

2015. július 1.

Simán lehet, hogy én használtam nem megfelelően, de nálam nagyon nem vált be. Primerként semmire sem jó, önmagában viszont nagyon fura fedése van...Nem tudom hova tenni ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

tuzgyujto

2013. március 9.

Gyenge fedése és a mitesszereim erős színe miatt csak alapozó alá használom, télen viszont elég önmagában, púderrel fixálva. A pórusaimat szépen eltünteti, viszont felvitel után iszonyatosan fénylik. Nem érzem, hogy az arcomon van, az enyhébb pirosságot eltünteti.
Nem nélkülözhetetlen, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

Nem nélkülözhetetlen, de nem rossz.

Earl Grey

2013. január 19.

Nyáron tökéletes! Kevéssé fed, de amikor az ember bőre eleve kevésbé problémás, akkor nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

rekanagy06

2012. július 10.

Én a bőr pirosságát elfedő Neutralize árnyalatot használom és nagyon szeretem ! Szép egységes bőrképet eredményez, de problémás bőrűeknek én sem ajánlanám önmagában. Kellemesen hidratálja a bőrömet, viszont fénylik felvitel után. Én a Bourjois Healthy Balance kompaktjával használom, együtt verhetetlenek számomra. Ha alapozót feltétlen nem is, de egy leheletnyi réteg púdert mindenképp kíván ez a krém, viszont még így ez a két réteg is nagyon könnyed viselet, észrevehetetlen. Bár elég drága, de én napi használat mellett nagyjából fél év alatt fogyasztottam el egy tubussal, úgyhogy nagyon esélyes, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

kisvacok

2012. május 27.

Ezt a terméket leginkább egy színezett hidratálókrémhez tudnám legjobban hasonlítani, de azért azoknál sokkal jobb. Homogénné teszi az arcot, és véd a nap káros sugarai ellen. Akinek problémás bőre van,annak csak sminkalapnak ajánlanám, mert csak nagyon halványan fed.
Nálam ez a No.1., nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

Nálam ez a No.1., nagyon szeretem.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Urea, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Trehalose, Sodium PCA, Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Octyldodecyl Neopentanoate, Squalane, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Lecithin, Cholesterol, Isopropyl Titanium Triisostearate, Linoleic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Lecithin, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Cholesterol, Sodium Stearoyl Lactylate, Xanthan Gum, Isopropyl Titanium Triisostearate, Stearic Acid
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Xanthan Gum
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate

Squalane eo 1 0

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.