Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annanoszvai, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Selymes arcbőrt, finomabb vonásokat, és halványabbb ráncokat eredményező primer, ami kiegyenlíti a bőr felszínét - miközben puhítja azt. Kompakt kiszerelése miatt rendkívül praktikus.

tiamoitalia

2017. február 25.

MAC márkaboltban ajánlotta az egyik sminkes, mivel olyan primert kerestem, ami mattit. Azt, hogy mattit, nem mondanám, de szerelem volt elsö használatra.
Csodásan el lehet rajta dolgozni a folyékony alapozót,elrejti a pórusokat, a böröm sokkal szebb, puhább a használata után. Én imádom, számomra ez a tökéletes a primer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

doranna

2016. december 5.

Nemrég kezdtem el használni, de ahogy a strobe után, ennek a használata után is apró piros pöttyök lesznek tőle az arcomon :( sajnos nem jöttem még rá, hogy mi lehet az az összetevő ami ezt kiváltja nálam... Szomorú vagyok, mert egyébként szép sima lesz tőle a bőröm és az alapozó is szép rajta, de lemosás után szörnyen néz ki tőle az arcom még pár napig...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

nagydorottya11

2016. június 13.

kár hogy csak ma bukkantam rá a krémmániára mert ha tudom h ilyen vélemények vannak róla biztos nem veszem meg, csak kiszáritotta a bőrömet nem szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

dorakiss

2013. november 12.

Lehet, hogy velem van gond, de nekem nagyon nem jött be a Prep+Prime. A 3 lépés, szérum + hidratáló után a 188-as ecsettel vittem fel az arcomra (a szem körüli területeket kihagytam). A kompakt púdert képtelen voltam szépen eldolgozni a bőrömön, sok volt már neki a 3 lépés, szérum és hidratáló fölé még egy krémes "valami" (ez lenne a prep+prime). Ujjbeggyel eldolgozva még rosszabb a hatás, mert nem tudom olyan leheletvékony rétegben kenni.

Valamikor tavaly télen vettem aztán félretettem, majd gondoltam nyáron nem teszek mást az arcomra, csak ezt. Nagyon megbántam, izzadt az egész arcom tőle, olyan mintha nem tudott volna lélegezni a bőröm, pedig a szokásos normál-vékony rétegben vittem fel.

Ez az első MAC csalódásom. A 10 grammból még a 2/3-a megvan, de csak azért mert nem használom. Egyébként az állaga miatt gyorsan elfogyna. Van vmi fura szaga is. :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

annanoszvai

2012. november 7.

Számomra tökéletes primer. Puhítja az arcom, nagyon könnyen, ecsettel, vagy kézzel fölvihető, és tényleg nagyon praktikus. Kisebb bőrhibákat eltünteti, a nagyobbakat pedig halványítja. Csak ajánlani tudom. Olyan mintha photosoppolva lenne az arcom :D
Update: Hát.. az a helyzet, hogy nekem már július közepén is kotorászni kellett az anyag után (annak ellenére hogy június közepe táján vettem!!!) és nem engedhetem meg magamnak, hogy 8600 ftért kb. 2 havonta újravásároljam. Az igaz, hogy a termék maga a csoda, iszonyú puha bőrt és egész nap természetes félmatt kinézetet varázsol, de sajnos így, hogy nagyon (!!) hamar elfogy, le kell álljak róla :''(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak