MAC

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

• elfedi az arcbőr hibáit és biztosítja a hibátlan megjelenését
  • mattá és kellemesen selymessé teszi az arcbőrt
  • közepes, szinte már teljes fedést ad
  • 15 órás hosszú tartás
  • víz- és dörzsölésálló
  • parfümmentes, nem komedogén
  • bőrgyógyászatilag és szemgyógyászatilag tesztelt

16 árnyalatban kapható

Ár: 5500 Ft postával , Eladó: VBoga
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyírbogát, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után posta.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lenochka

2022. április 28.

Nagyon szeretem ezt a korrektort. Fedése közepes, ami nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Nagyon szeretem ezt a korrektort. Fedése közepes, ami nekem teljesen megfelel.

11Stella11

2022. április 11.

Ez A korrektor. Nem kenődik, nem mászik nap közben, a színe tökéletes a fedéséről nem is beszélve. Nem szárítja a szem alatti érzékeny bőrt sem, nem csíp. Én még a szemhéjpúder alá is ezt szoktam alapnak használni, mert verhetetlen. A pattanásokat és foltokat is szépen elfedi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

idk444

2022. február 14.

Szerintem valamit megváltoztattak a terméken, mert régen sokkal jobb volt. Nagyon foltos lesz a végeredmény, akármivel dolgozom is el, ezen kívül egy pár óra múlva oxidálódik is. Sok termékkel nem kompatibilis. De az tény, hogy nagyon tartós, és pattanásokat sem okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 14.

PSophiee

2022. január 21.

Imádom! Másodikat kezdem, nagyon tartós, teljesen elfedi a szem alatti karikáimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Barboka89

2021. december 19.

Nemrégiben vásároltam, a studio fix fluid alapozóval együtt használom. Ebből a korrektorból TÉNYLEG nagyon kevés kell, én csak a szemem alá szoktam tenni belőle. Kiválóan elfedi a kialvatlanság árulkodó jeleit, ugyanakkor az idő múlását nem emeli ki, bár hozzáteszem, 1-2 apró szarkalábam van csak. Zsíros bőröm ellenére nem mászik el sehová, a nap végén is ott van, ahova raktam. 1 pumpálást egy pici, kupakos tégelybe teszek és azt használom 1 hétig :D úgyhogy, mivel feltaláltam magam és nem pazarlok, ezért én nem vonok le pontot. Borsos ára van, de 2 évig megőrzi a minőségét! És cserébe a tükörben azt látom, amit szeretnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

hrikarda

2021. június 30.

Az egyetlen korrektor, amivel nagy szerelembe vagyok mar egy eve. Irodai napokon van hogy csak ezt hasznalom az arcom pirossaganak elfedesere, csak az orcam teruleten. Nagyon szepen el lehet dolgozni, megis eros a fedese. Ha full sminket keszitek akkor a szememre is teszem primerkent es a szemem ala hasznalom facelift hatas eleresere. Nagyon meg vagyok vele elegedve, az en kombinalt, erzekeny boromon sem irritaciot sem aknet nem okozott. Ajanlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

lookingforperfectfoundation

2021. március 1.

Kedvenc korrektorom, én csak szem alá használom. Nem szárítja a szem alatti bőrt, szépen el lehet dolgozni, nagyon szép természetes a fedése, ami nem ment a full coverage kárára. Nem ül bele a ráncokba, és tartós, nap végéig is fent marad. Nagyon szeretem! :)
Az tény, hog az adagolója nem a legjobb, mert több jön ki egyszerre, mint amennyit szeretnék, de így is már nagyon régóta kiszolgál az üvegcse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Moncherrys

2021. február 17.

Jó kis termék,sokszor alapozóként vagy abba keverve használom,jó a fedése,könnyű eldolgozni,de nem szabad belőle sokat felvinni,mert akkor beleül a ráncokba.Illata nem a legjobb,de elviselhető.Fő bajom vele ,hogy a kinyomós része elég sokat nyom ki ,így sok kárba vész. Ez miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

LittleSpark

2020. október 30.

Nagyszerű korrektor minden tekintetben! Az állaga kinyomva sűrű ám a bőrön mégis könnyű eldolgozni, fantasztikusan beleolvad. Tök jó bőrhibákra, pirosságra, szem alatti karikákra. Olykor ha valami történik a bőrömmel és nagyon kipattogok alapozóként is bevethető. Ilyenkor egy nedves alapozószivaccsal viszek fel nagyon keveset és egyszerűen bombabiztos, csodásan fed de mégsem lesz maszkhatása. Jó az is hogy sok árnyalat közül lehet választani, így mindenki megtalálja a magának megfelelőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

pinterevelin

2020. október 7.

tökéletesen fed. hihetetlen. nem is hasznalok évek ota mas korrektort. Raadasul kb másfél évente vásárolok be ujat, pedig minden nap hasznalom (ugy, hogy azert nehez az adagoloja miatt spórolni vele) es mégsem fogy el egyhamar. ami mostanaban feltűnt, hogy a szem alatti kis rancokba sajna beleul. de neki ezt is megbocsajtom :) ja es nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.