MAC

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2017. december 6.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Könnyű, folyékony korrektor természetes, matt hatással, amely közepestől egészen vastag fedésre képes. 15 órán át fent marad a bőrön úgy, hogy a színe nem változik meg. Segít eltüntetni a szem alatti karikákat és az elszíneződéseket. A csomagolás átlátszó üveg, fekete pumpás fejjel.

Ár: 2000 Ft , Eladó: topsminkotti
Állapot: Kb. félig van (lásd kép), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Budapest Belváros vagy 3. kerület), postán maradó vagy Foxpost
MAC Pro Longwear Korrektor NC 35
Ár: 3990 , Eladó: peppi
Állapot: 1x kiprobalt dobozaban, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

kaluluh

2020. augusztus 11.

Életem egyik legjobb döntése volt ez a korrektor! Nagyon szépen és könnyen ellehet dolgozni szivaccsal. Először sajnáltam ennyi kiadni egy korrektorért, de teljesen megéri! Rettentően kevés kell belőle, valószínűleg sokáig elég lesz. Azonban annyi negatívumot felhoznék, a kis pumpából nekem általában dupla annyi jön ki mint amennyit használnék, és fele kárba vész általában, ezért sajnos négy csillagot kell neki adnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

zsazsi1

2020. augusztus 10.

Első MAC termék amit használok, de meghozta a kedvem a további ismerkedéshez legalábbis alapozó-púder-korrektor vonalon. Gyönyörű a fedése, hát igen, vannak termékek amikből nagyon jó olcsóbb alternatívák vannak de úgy tűnik, a korrektoron nem szabad spórolni, főleg abban a korban, amikor stratégiai pontja a sminknek a szemkörnyék világosítása. Gyönyörű a fedése és a sminklemosó vatta tanúsága szerint a nap végéig teszi is a dolgát.
DE mérges vagyok a pazarló, pumpás adagolás miatt, bár írják, meg lehet tanulni vele bánni de muszáj remegő ujjakkal zsonglőrködni, ha nem akarunk egy jó adagot jobb híján lemosni a kezünkről???:-( Egy alapozónál nem lenne gond, de pont egy ilyen terméknél amiből tényleg csak egy pötty kellene??? Ezért mínusz 1 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Candy21

2020. június 21.

A legjobb amit valaha használtam nagyon jó az állaga jó krémes mégis könnyed a fedése tökéletes szépen fedi a bőr hibákat szem alatt is jól működik nem ül bele a ráncokba. A tartóssága is jó. A legvilágosabb szín nekem pont tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Legadema

2020. május 22.

Nekem korrektorként nem vált be. Vannak nála ugyanezzel vagy jobb tudással biró ár érték arányban kedvezőbb korrektoraim.
A szememet néha irritálta, ezért szem alá nekem nem.
Alapozóként viszont jó. Tényleg jó a fedése és ha már ezzel a pumpával áldotta meg a gyártó legalább amit sikerült kinyomnom azt el is használom a teljes arcomra. Szépen el lehet dolgozni és egésznap fentmarad.
Viszont alapozóként használva kapok 9ml több mint 7ezért. 🤨
Azért nem tartom kizártnak, hogy egyszer újravegyem ha lesz rá egy akció mert nincs bajom vele, de mint mondtam korrektorként nekem nem vált be.
Alapozónak jó de mennyiségét nézve meg keveset kapok ehhez az árhoz.
A másik negativuma az erős ragasztó szaga és hogy elvileg 6 hónap a szavatossága, igy aki tényleg korrektorként használja kis mennyiségben és nem napi szinten akkor esélyes, hogy hamarabb megromlik mintsem el legyen hasznalva és megy a kukába.
Azért megadom a 4* mert jó termék, de vannak hibái

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

A szememet néha irritálta, ezért szem alá nekem nem.
Viszont alapozóként használva kapok 9ml több mint 7ezért. 🤨
Alapozónak jó de mennyiségét nézve meg keveset kapok ehhez az árhoz.
Azért megadom a 4* mert jó termék, de vannak hibái

maniakusminkes

2020. április 30.

•Sziasztok•
Tenyleg egy csodaszer!Ha van valami isteni-e foldon akkor o az!😍Nyaron Dubajban 50fokban is a helyen maradt reggeltol estig!! Egy kis reteg sem kopott sehonnan.Kell ennel tobbet mondanom!?
+Nagyon jo a fedese es a tapadasa, eddig nem volt olyan alapozom amivel ne lett volna kompatibilis.
+Tartos, egesz nap tart!
-Az illata sajnos nem a legjobb de ez a legkevesebb.
-Sajnos hajlamos belecsucsulni a kis rancokba kiemelve azt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

•Sziasztok•
+Tartos, egesz nap tart!
-Az illata sajnos nem a legjobb de ez a legkevesebb.
-Sajnos hajlamos belecsucsulni a kis rancokba kiemelve azt.

Maze

2020. április 15.

A csomagolását nem szeretem..és pont azért nem, mert nagyon kevés kell belőle és így azt a nagyon keveset nehéz kinyomni. Szóval nagyon kell koncentrálnom, hogy sikerüljön. Egyébként szeretem, tartós és szépen kiemeli a szemkörnyéket. Szem alatti ráncokba én is észre vettem, hogy hajlamos beülni, ennek elkerülése érdekében egy megfelelő szemkörnyékápoló mindent megold. Szomorú vagyok, de a csomagolás miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

DoraDe

2020. február 28.

Új kedvenc korrektorom lett! Bőrhibákra és szem alá is használom, a fedése szerintem majdnem tökéletes, alapozóval használva alig látszik, hogy lenne ott valami gond. Nekem nem ül bele a szem alatti ráncokba, és egész nap tart. (Púderrel fixálom.) Az is tetszik benne, hogy nem szárít, így nem emeli ki az esetleges száraz részeket. Elsőre fura volt a pumpás kiszerelés, de szerintem lehet keveset is kinyomni belőle. Árnyalat választásnál mindenképp érdemes az eladók segítségét kérni, ugyanis én a Mac Fix Fluid alapozóból az nw13-as árnyalatot használom, ebből meg az nw20-ast, mégis világosabb, fura a számozás na :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

duchess_g

2019. december 4.

Nagy reményekkel vettem meg, mert szerettem volna egy drágább korrektort kipróbálni. Eléggé csalódás nekem ez a termék, csak a feléig tudtam elhasználni, mire lejárt a szavatossága, mert nem szívesen nyúltam utána. Az alap probléma már eleve az volt, hogy túl sötét volt a szín a szemem alá, amit az eladó választott nekem. Szinte azonnal beleül a szem alatti redőbe, és ráncosnak néz ki tőle az ember, a sötét karikák fedésére sem állja meg a helyét. Nálam ezt a drogériás korrektorok simán lekörözik. Ja és az adagolója sem praktikus, bár meg lehet tanulni úgy használni, hogy kevés jöjjön ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

missmici

2019. november 29.

Nagyon szeretem. Elfedi a ráncaimat, nem ül bele a pórusokba, és nagyon kevés kell belőle, sokáig elég, így tehát abszolút megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

miss.vivien

2019. november 28.

A brutál fekete szem alatti karikáimat ez sem fedi el 3 rétegben sem, viszont ez nem az ő hibája, eddig semmi sem segített rajta. A pattanásokat/hegeket viszont szépen elfedi, havonta veszek egyet. A pumpája nyomhatna kevesebbet is egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.