Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2017. december 6.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Könnyű, folyékony korrektor természetes, matt hatással, amely közepestől egészen vastag fedésre képes. 15 órán át fent marad a bőrön úgy, hogy a színe nem változik meg. Segít eltüntetni a szem alatti karikákat és az elszíneződéseket. A csomagolás átlátszó üveg, fekete pumpás fejjel.

MAC Pro Longwear Korrektor NC35
Ár: 5000 , Eladó: Flower82
Állapot: Új, színpróba volt, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy Foxposton tudom küldeni.
Lizz07

2019. május 29.

Régóta használom már szinte minden nap. Szeretem, hogy a nagyon fehér bőrszínemhez passzoló árnyalatban is elérhető, a fedésével elégedett vagyok (szem alá használom, nem problémás a bőröm), tartós, nem feltűnő, jól el lehet dolgozni és ár/érték arányban is nagyon jó. Viszont szerintem is túlzás, amit egy pumpálással kiad, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

tkati68

2019. május 6.

Akármit próbálok,mèg mindig ő az,aki húz a bajból...milliószor akartam már lecserèlni,de egyelőre nem találtam mást,ami így fedne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Rebeka99

2019. április 18.

Régóta kerestem a megfelelő korrektort, és szerencsére ajándékba kaptam egyet kipróbálásra a színemben. Leszámítva hogy pumpás és így elég sok anyagot pocsékol hiába, nekem nagyon bevált a sötét karikáimra. A ráncokba ez a korrektor ül bele a legkevésbé, úgyhogy mindenképp újra fogom venni. Full fedése van, bár nekem kicsit túl sok is, de legalább a sötét foltokat kiüti. Egy kis idő múlva magától mattra szárad, de én picit a tartósság miatt szoktam rá púderezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

dniki

2019. március 13.

A fedését imádom, a pumpáját már kevésbé,mivel mindig többet nyom,mint ami nekem elegendő lenne.
Ez ellenére nagyon bevált!
Számomra a mindennapos használathoz drága, így csak akkor használom,ha éppen nem sulizom és eseményre megyek vagy dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Ez ellenére nagyon bevált!

Gabszi

2019. január 17.

Néhány hónapja használom ezt a korrektort, és nagyon szeretem. Az eladó a boltban tökéletesen eltalálta az árnyalatot, gyönyörű természetes a bőrömön. A fedése is nagyon jó. Nekem szerencsére nincs túl sok bőrhibám, pattanásom,így erről kevésbé tudok nyilatkozni. Viszont sajnos genetikailag hajlamos vagyok a szem alatti hatalmas lila karikákra és ehhez jön még, hogy vérszegény vagyok. Ezeket a karikákat nekem nem tüntette el 100%-an, de jelentősen mérsékelte. Viszont a jelenlegi szemkrémem kellőképpen mérsékli a karikáimat ahhoz, hogy most már tökéletesen elfedje a korrektor. :D Mikor a boltban felkenték púder vagy bármilyen fixálás nélkül, egész nap atom biztosan állt a helyén, pedig dolgoztam, edzettem, izadtam mindent csináltam. Szóval tényleg nagyon tartós termék.

Mivel én hétköznap elég minimális sminket hordok, ezért én legtöbbször csak ezt használom alapozó nélkül, helyileg alkalmazva, szem alá, vagy ahova még esetleg úgy érzem aznap szükségem van, és nekem tökéletesen elég. :D Illetve az utóbbi időben nem használok komolyabb sminkhez sem sezmhéjprimert csak ezt + egy kis púderrel fixálom, és nekem jobb mint bármelyik szemhéjprimer valaha.

Az egyetlen negatívuma, hogy egyszerűen nem tudok belőle annyit nyomni amennyire nekem szükségem lenne. Nagyon minimális mennyiség kell belőle, és én eleve kis felületen használom, szóval nekem még egy fél pumpa is rengeteg egy alkalomra, és ennél kevesebbet én képtelen vagyok kinyomni belőle egyszerre. Így viszont kicsit pazarlásnak érzem, pláne úgy, hogy amúgy nem egy olcsó termék. Ezért legszívesebben 4,5-t adnék, de a sok jó tulajdonsága miatt megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

narane

2019. január 7.

Nincs nap nélküle, nem is tudnék élni nélküle:) nagyon jól fed, egy csoda. Semmi máshoz nem hasonlítható

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Helga28

2018. október 25.

Nagyon szeretem, mert könnyen lehet vele dolgozni, nem ül bele a szarkalábakba és az állaga is kitűnő. Viszont egy csillagot le kell vonnom, mert sajnos az én bivalyerős karikáimat nem takarja el teljesen. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

banita4

2018. október 23.

Régóta kerestem a tökéletes szem alatti korrektort, túl vagyok jó pár olcsóbb és néhány drágább példányon és végre megtaláltam! Az eladó tökéletesen eltalálta a színt (magamtól nem ezt választottam volna így érdemes betérni egy üzletbe, nehogy csalódás érjen ha swatch alapjàn választunk). A fedése szuper, vékony rétegben is gyönyörűen fedi a karikákat, frissíti a tekintetet. Bőrhibákat is szuperül fedi. Ha csak ezt használom szem alá akkor nem, de alapozóval picit beleül az apró ráncokba így óvatosan kell bánnom a mennyiséggel. A pumpával személy szerint nincs bajom, ha óvatosan nyomom akkor keveset is ki tudok nyomni belőle. Úgy veszem észre picit gyorsan fogy napi használat mellett, meglátjuk meddig lesz elég. Alapozóval egyébként nagyon tartós, nem mozdul el, önmagában használva rajtam egy kicsit kopik de nem vészes. Összességében nagyon elégedett vagyok, nem kísérletezek tovább. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Alicece

2018. szeptember 24.

Tökéletes fedés es nem ül bele a ráncokba mert vékonyan is jol fed.
Nem alergizál nem szárit egesznap tart .
Evek ota csak ez a korektorom.
Persze mikor elfogy probálkozok másokkal is de mindig csalódas se a szín nem megfelelő se a fedése.
Szoval csak ez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Tökéletes fedés es nem ül bele a ráncokba mert vékonyan is jol fed.
Nem alergizál nem szárit egesznap tart .
Evek ota csak ez a korektorom.
Szoval csak ez

reka0122

2018. szeptember 7.

Imádom! Tökéletes fedés, gazdag színskála, hosszan tart, nem áll össze 12 óra után sem csak ez a pumpa....na ez katasztrófa. Életem eddigi legjobb korrektorja és mégis le kell hogy vonjak egy csillagot a szörnyű adagolása miatt. Pedig maga a termék tökéletes, szerelem első felkenésre de ez így kicsit csalódás is egyben. Remelem a közel jövőben változtatnak rajta mert kár lenne lecserélni emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.