MAC

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2017. december 6.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Könnyű, folyékony korrektor természetes, matt hatással, amely közepestől egészen vastag fedésre képes. 15 órán át fent marad a bőrön úgy, hogy a színe nem változik meg. Segít eltüntetni a szem alatti karikákat és az elszíneződéseket. A csomagolás átlátszó üveg, fekete pumpás fejjel.

Ár: 3.500 Ft , Eladó: Emmi27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost
duchess_g

2019. december 4.

Nagy reményekkel vettem meg, mert szerettem volna egy drágább korrektort kipróbálni. Eléggé csalódás nekem ez a termék, csak a feléig tudtam elhasználni, mire lejárt a szavatossága, mert nem szívesen nyúltam utána. Az alap probléma már eleve az volt, hogy túl sötét volt a szín a szemem alá, amit az eladó választott nekem. Szinte azonnal beleül a szem alatti redőbe, és ráncosnak néz ki tőle az ember, a sötét karikák fedésére sem állja meg a helyét. Nálam ezt a drogériás korrektorok simán lekörözik. Ja és az adagolója sem praktikus, bár meg lehet tanulni úgy használni, hogy kevés jöjjön ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

missmici

2019. november 29.

Nagyon szeretem. Elfedi a ráncaimat, nem ül bele a pórusokba, és nagyon kevés kell belőle, sokáig elég, így tehát abszolút megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

miss.vivien

2019. november 28.

A brutál fekete szem alatti karikáimat ez sem fedi el 3 rétegben sem, viszont ez nem az ő hibája, eddig semmi sem segített rajta. A pattanásokat/hegeket viszont szépen elfedi, havonta veszek egyet. A pumpája nyomhatna kevesebbet is egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Buci86

2019. november 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Könnyen eldolgozható, jól fed és száradás után púderes az állaga. A csomagolása nem a legjobb, hol túl sokat nyom ki, hol meg nyomkodni kell, mint egy idegbajos, hogy jöjjön valami. A végén pedig még jó adag marad az aljában, amit nem tudsz elhasználni, mert a pumpa csöve nem ér le a doboz aljáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

preka

2019. november 7.

Szeretem is, meg nem is... Nagyon jo fedese van, viszont eszmeletlen modon bele tud ulni a szem alatti rancokba. Sot, kicsit tulsagosan sok is, szoval vigyazni kell vele. A csomagolasat nem szeretem annyira, meg minimum 2 hetig tudnam hasznalni, ha ez a pumpalos mizeria engedne, de nem engedi. :( Amugy jo kis termek, tenyleg longwear, a csomagolasa miatt le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

lucckozak

2019. október 15.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a korrektorral kapcsolatban. Ez előtt sosem használtam korrektort, de úgy gondoltam itt az ideje kipróbálnom egyet, a célom a szem alatti sötét karikák eltűntetése volt. Kicsit halványabb szín lett kiválasztve mint amilyen a bőröm, így ha több kerül a szemem alá, akkor elég bénán tud kinézni, nagyon porosnak, száraznak tűnik olyankor, és 21 évesen ráncosnak lesz szemem. Sajnos ez könnyen előfordulhat, hiszen a pumpa nagy mennyiséget nyom, ami egy teljes arc lefedésére elég lenne, emiatt sajnos gyorsan fogy.
Pozitívum, hogy a piros pattanásokat nagyon jól el tudja fedni, és ha normálisan megtanulja használni az ember, akkor elég jól tud kinézni, nagyon jól fed, nem csúszkál. Mivel kicsit poros, matt a végeredmény, zsíros bőrrel is jól meg tud lenni. Összességében amúgy nem rossz termék, jó ha kéznél van, amikor pattanásosabb vagyok, vagy sötétebb a szemem alatt. Nem tudom még, hogy újra venném-e, egyelőre nem egy must have termék nálam. Mivel más korrektort nem használtam eddig, így nincs viszonyítási alapom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Heni94

2019. július 30.

A fedése nagyon jó főleg, hogy genetikailag karikásak a szemeim. Viszont beleül a még nem létező ráncaimban, így sajnos nem az igazi. Még keresem a számomra tökéletes korrektort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Dortya

2019. július 13.

Az egyetlen bajom vele az hogy nem tudom kontrollálni azt, hogy mennyit nyomjon ki. Sajnos nekem mindig több jön ki a kelleténél és az kárba vész, de ha ezzel nem foglalkozunk, akkor nagyon nagyon jópofa termék :) Annyira nem vagyok tőle elájulva, tény, de megérte a pénzét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

MissKenedy

2019. július 9.

Lassan lecserélődik minden basic termék a smink táskámban mac cuccokra. Pedig nem vagyok márka mániás.
De ez a kis csoda megint kiütötte a drogériás tesókat.
Elsőre sötétnek tűnt a szín amit a mac-es lány ajánlott, de tökéletesen illeszkedik. Teljesen elferdültünk az insta hatására, hogy 4 árnyalattal világosabb korrektort használ mindenki, hogy világos legyen a szeme, közben tök természetellenes. Ez a picit sötétebb árnyalat tökéletesen passzol az arcomhoz, talán fél árnyalattal világosabb. Télen ha nagyon kifakulok, lehet nem lesz jó.
Tartós, nem mászik le az arcomról munkaidő végére sem. A pumpa valóban nagyon sok anyagot ad ki egyszerre, sajnos pazarlós akkor is ha odafigyelsz mennyit nyomsz.
Lehet legközelebb kérek a mac-ben egy üres tégelyt és oda kinyomok egy adagot, amit aztán 3-4 alkalommal elhasználok.
Nekem a száraz bőrömön is jól működik, valóban figyelni kell, hogy extra kis mennyiséggel dolgozz, különben beleül a ráncokba és közelről csúnya lesz, de így nagyon szép a finishe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

De ez a kis csoda megint kiütötte a drogériás tesókat.

Lizz07

2019. május 29.

Régóta használom már szinte minden nap. Szeretem, hogy a nagyon fehér bőrszínemhez passzoló árnyalatban is elérhető, a fedésével elégedett vagyok (szem alá használom, nem problémás a bőröm), tartós, nem feltűnő, jól el lehet dolgozni és ár/érték arányban is nagyon jó. Viszont szerintem is túlzás, amit egy pumpálással kiad, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.