MAC

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tanker25, az összetevőket feltöltötte: zsoka7, Módosítva: 2023. június 29.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   2,3 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

• Magas, tükörsima fényt kölcsönöz.
  • Táplálja, hidratálja az ajkakat.
  • Azonnal dúsítja optikailag az ajkakat, kellemes bizsergő hatással.
  • Puhává, simává és egészséges megjelenésűvé varázsolja az ajkakat.
  • Vidd fel tetszés szerint a megtisztított ajkaidra, vagy a rúzsra a fényes hatás érdekében.

10 árnyalatban kapható.

Eszter a panda

2024. június 29.

Nekem jelenleg a kedvenc ajakravalóm. Nyáron jobban szeretem a könnyed, szajfényszerű termékeket. Ezt nagyon kényelmes viselni, nagyon kellemesen hűti a számat. Szeretem, hogy nem olyan pálcás-applikátoros, mint a legtöbb szájfény, hanem egy stift. A hazard árnyalat nagyon jól illik a bőrömhöz. Ha valaki ebben a szájfényben gondolkodik, ne riadjon vissza a rikítós csomagoláson, az ajkakon már sokkal visszafogottabb az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 29.

anng

Bőrprobléma: Nincs
2024. április 5.

Gyönyörű fénye van, hidratál is, de sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 5.

Gyönyörű fénye van, hidratál is, de sajnos nem túl tartós.

vfejes

2023. október 5.

Szerintem pedig szép fénye van és jó érzés viselni! Meg is kapná a négyes-ötös értékelést, ha nem szárítana, mint a bűn!!! Nagyot csalódtam most a Macben, mert soha nem tapasztaltam ilyet tőlük. Már nem értettem, hogy mi a fene van, mert a legjobb ápolók is kínlódnak utána.Sajnos kettőt is vettem, úgy örültem pedig, szaladgálósnak milyen jó lesz… aha…

Sajnos romlik a márka minősége, mert a 10 évig használt szemöldök filc is konkrétan nem fog. Ennyi pénzéért nekem ez roppant karcsú, mert a Catrice agyonveri ezer forintokért, ami elég ciki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 5.

scorpionqueen

2023. október 1.

Nagyon gyengécske színezett ajakápoló. Nem tapad az ajkakhoz, csak csúszkál, 30 perc múlva már el is tűnik. Nekem instant Labello érzést nyújtott, amíg próbálkoztam néhány alkalommal. Pigmentáltága szinte semmi, fénye nem több, mint tényleg egy Labellonak.
Kivitele: drogéria alsó polcos minőség. Nem nagyon értem, mi akar lennii.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 1.

Kivitele: drogéria alsó polcos minőség. Nem nagyon értem, mi akar lennii.

Lina14

2023. október 1.

Simán lehet használni úgy is, hogy nem töröd el, csak figyelembe kell venni, hogy ezt nem lehet visszatolni a tokba és mivel ez gyakorlatilag egy szájfény, keveset kell egyszerre felvinni. 2-3 csavarás elég
Nekem a hazard árnyalat van meg, ami a narancs, kicsit kell igazgatni, amikor felviszed, és nyilván újra kell kenni napközben, talán azért mert egy látványos színem van, ezt nem lehet tükör nélkül csak úgy felcsapni.
Mentolos, kicsit dúsító hatása van, nem csíp vagy fáj, viszont 1 óra után elmúlik
Összességében ez drogériás cuccnak jobb lenne, így túl van árazva, viszont az extrémebb színekkel biztos jól el lehet játszani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 1.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-1

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Az összetevő a gingerol nevű biológiailag aktív komponenst tartalmazza, amely erős antioxidáns és gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Paula Begoun szerint a gyömbér olaja bőrirritáló lehet.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Kollagén fragmens peptid, vagyis a kollagéntermelést serkentő hatású peptifdéle. Az összetevő megegyezik a Palmitoyl Tripeptide-1-el, a felszívódást segítő palmitinsavat leszámítva. Az összetevő peptid része a bőrben található I-es típusú kollagénnek egy egysége. A bőrünk kollagéntartalma természetes módon peptidekké bomlik, és a peptidek keletkezése újabb kollagén termelésére serkenti a bőrünket. A Tripeptide-1 működési elve, hogy ha a bőrünkbe kívülről kvázi lebomlott kollagént viszünk be, akkor ezzel  bőrünket „becsapjuk”, és kollagéntermelésre tudjuk ösztönözni. Vagyis a tudomány mai állása szerint a Tripeptide-1 talán képes bőrünk kollagéntermelését serkenteni, amely bőrünk ránctalanodásához, feszesebbé válásához vezet.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.