MAC

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: maow, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. október 6.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító primer, amely egész nap csökkenti a pórusok láthatóságát, szabályozza a bőr olajtermelését és ragyogását, akár hat órán keresztül javítja a bőr textúráját.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

danyadi77

2024. január 1.

Az orrom környéki pórusokra teszem elősorban, nekem már nem kell mattítani a bőröm. Jól működik, de teljesen elfogadhatóak az olcsóbb alternatívák is helyette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 1.

angelavaradi

2023. április 27.

Kombinált bőröm nagyon-nagyon szereti! Működik testesebb alapozó és sima cc krém alatt is. A megtisztított bőrömre, amikor felviszem, várok pár percet és csak utána kezdem el az alapozó felvitelét. 10/10 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 27.

seen

2022. december 6.

Felszini vizhianyos, korpas szeborreas borom van. Kifenyesedes nalam olyan 4-5ora utan jelentkezik.

Ez a primer orias csalodas..semmi latszat.

Igen szepen kenheto, igen barsonyos, igen jol siklik rajta az alapozo stb..ezert nem 1 csillag..de luxus primereket hasznalok, szoval ezt azok is tudjak...

..es igen tobb mac alapozoval probaltam mar (+puder)..estee lauderrel is, es nem ezt vartam, mert engem nem mattit minimalisan sem...

Ha valamit ugy veszek, hogy az a neveben benne van, akkor azt sajnos elvarom, azert vettem meg.
Egy atlagos szilikon primert erzek csak, ahhoz meg szerintem draga...

Kolcson adtam par embernek a termeket mielott ertekelesem tul egyoldalu lenne, de idaig meg senki se vette eszre a mattito hatast...ha ez valtozik modositom a csillagokat..

Lehet az igazan gyorsan fenylo, olajos szeborreas boruek erzik a kulonbseget, mert nekik esetleg latvanyos a valtozas, de az en esetembe kidobott penz volt,mert en csupan azt szerettem volna, ha tenyleg matt-matt vagyok, es annal tovabb amit az alapozoim is biztositanak, illetve mas nem mattito(!) primereim is elernek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 6.

Ez a primer orias csalodas..semmi latszat.

Egy atlagos szilikon primert erzek csak, ahhoz meg szerintem draga...

TamaraS

2022. július 23.

Ez egy nagyon kellemes primer. Szépen mattít, nem szárít, szépen fényesedik át. Nincs fura érzésem tőle, nem ragacsos. Egészen tartós, de egy munkanapot nem bír ki. Akcióban biztosan beszerzem még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 23.

Kobayasi

2022. február 5.

Kombinált bőröm van, a matt alapozókat nem szeretem. Eddig minden alapozó pár óra elteltével kifényesedett rajtam, ezzel viszont nagyon szép hatást lehet elérni. Én alapozóval keverem együtt és úgy viszem fel az arcomra. Végre az alapozóim többségét örömmel fogom használni ennek a terméknek köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 5.

manobeka

2021. október 20.

Nagyon húztam a fogam az árán, még 20%.al is,főleg hogy új termék volt és ki sem próbáltam előtte, de megvettem.És milyen jól tettem, atyég!!
Vízhiányos, enyhén kombinált bőröm van, pajzsmirigy betegség miatt.Az arcomra Bobbi Brown hidratáló primert kenek, a t-vonalban ezt használom alá Bioderma pore refiner krémet teszek még..Isteni viselet.Nem is érezni.Egész nap teszi a dolgát, a smink meg se mozdul még akkor se ha izzadok.estig kitart, igazítás nélkül az alapozó.Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 20.

supercinti5

2021. szeptember 22.

Nagyon elegedett vagyok. Nem kukacosodik, szep egyseges matt alapot ad. Az alapozo szepen terul, ecsettel es szivaccsal is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Acetyl Glucosamine, Zinc PCA, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Zselésítő anyag a vízalapú készítményekben, stabilizáló, sűrítőanyag a víz-olaj alapú krémekben.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Faggyútermelést normalizáló 5αR-blokkoló hatóanyag, ami a gyártó állítása szerint három hét alatt 40%-kal csökkenti a faggyútermelést (a teszt résztvevők 78%-a érezte úgy, hogy a bőre kevésbé  zsíros és csillogó a tanulmány végére), a hajas fejbőrön pedig a lipid foltok csökkentésével (-69%) segít lelassítani a faggyúmirigyek működését, nyugtatja az irritációt és csökkenti a seborrhoeás tüneteket és a korpásodást is.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.