MAC

Ár:   10 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Parfüméria, márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugeyes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 5.

Ár:   10 700 Ft
Lelőhely:   Parfüméria, márkabolt

A hordozható, többfunkciós alapozó stick a bőr tónusának kiegyenlítésére szolgál és kiemeli arcvonalaidat. Közepesen építhető fedés, könnyedén eldolgozható formula,természetes és akár 24 órán át tartó matt finish.

33 árnyalatban kapható

Ár: 4000 , Eladó: szimm08
Állapot: csak egyszer, kibontáskor próbált, Helyszín: Budapest, XXI. kerület, fizetés: személyes átvétel Budapesten

fridaylover

2021. január 30.

Valóban egy kicsit nehéz eldolgozni, ezért alapozónak nem tudnám elképzelni. Én kifejezetten kontúrozáshoz vettem egy sötét árnyalatot - egyelőre tetszik. Rajtam 5 percig matt :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

bugeyes

2019. október 17.

Tulajdonképpen ezerszer megfogadtam már, hogy el fogom felejteni örökre a stick-es alapozókat, de a soft matte hatás ígérete és a kis kompaktsága miatt úgy gondoltam, hogy sietős napokra, utazáshoz praktikus lesz. Nos, ez méretét és csomagolását tekintve igaz is, azonban egyáltalán nem könnyű eldolgozni szépen, sem ecsettel, sem blenderrel. Azt ebben az esetben elutasítom, hogy én vagyok a béna, mert nagyon régóta sminkelek és nagyon szeretem is beleásni magam a témába, új dolgokat felfedezni, és szívesen áldozok pénzt nem csak jó minőségű sminkcuccokra, hanem eszközökre is. Lehet, hogy ez is a bőrtípusom miatt van, mivel nekem zsíros a bőröm és azért a pórusaim is megvannak. Az tény, hogy természetesebb lenne a finishe, hogyha szépen eldolgozható lenne és nem lenne foltos, illetve amennyiben nem emelné ki még a nemlétező pórusokat is. Egyébként egyáltalán nem építhető igazán, én ezt egy enyhe fedésnek mondanám, amire a termék képes, de igazán ez sem zavarna, hétköznap nem nyomulok full glam stílusban. Az a gondom a fentieken kívül, hogy rajtam sajnos semmilyen matt finish ígérete nem válik valóra, max 1 óráig érvényesül a ténylegesen soft matt hatás, aztán kifénylik, elmászkál, az a kevés is eltűnik ilyen-olyan formában és sorrendben az arcomról. Lehet, hogy akinek tényleg problémamentes, normál bőrtípusa van, azon szépen mutat, sajnos ez nem én vagyok. Számomra nagy csalódás ez a termék és totál pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.