MAC

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ultra-folyékony gél állagú alapozó, mely hidratál, kényelmes viselet és órákon át tökéletes fedést biztosít. Eltakarja a kisebb bőrhibákat és pórusokat és eltünteti a vékony ráncokat. A különleges csepegtetős adagolónak köszönhetően pedig egyszerű használni.

23 féle árnyalatban kapható

Water / Aqua Methyl Trimethicone szil Phenyl Trimethicone szil Silica Butyloctyl Salicylate Dimethicone eo I szil 1 0Neopentyl Glycol Diheptanoate eo C12-15 Alkyl Benzoate eo Butylene Glycol h 1 0Dimethicone Silylate Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Glycerin h 0 0Polysilicone-11 szil Citrullus Vulgaris (Watermelon) Fruit Extract Sodium Hyaluronate h 0 0Lecithin eo I eu Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Lens Esculenta (Lentil) Fruit Extract Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Litchi Chinensis Seed Extract Laminaria Saccharina Extract PEG-10 Dimethicone Tocopheryl Acetate a I v 0 0Methicone eo I szil Trimethylsiloxysilicate eo I szil Sodium PCA h 0 0Sodium Lactate h Thermus Thermophillus Ferment Triethyl Citrate a Laureth-7 ti I eu Silica Dimethyl Silylate eo Polymethylsilsesquioxane szil Magnesium Aluminum Silicate 0 0Xanthan Gum ti I eu Dimethicone PEG-10 / 15 Crosspolymer Sodium Chloride Dextrin Triethoxycaprylylsilane szil Disteardimonium Hectorite Caprylyl Glycol eo I h Hexylene Glycol ti I eu 1 1Polyglutamic Acid Zinc Stearate sz 0 0Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Potassium Sorbate ta Sodium Dehydroacetate ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Iron Oxides sz 0 0Octinoxate f 0 0Titanium Dioxide f 0 0Zinc Oxide f 1 0

MAC Studio Waterweight Foundation SPF30 NC37 es NC42
Ár: 8000 Ft , Eladó: zsoltisanta
Állapot: Uj, sosem hasznalt, Helyszín: --, fizetés: Szemelyesen budapesten vagy eloreutalas utan foxpost
Ár: 3500 Ft , Eladó: kalmareszter76
Állapot: Használt, piros jelzésig van, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után posta
fleonora

2019. december 5.

Douglasben vettem Black Friday akció keretein belül. Előtte a Prolongwear alapozót használtam amit az ott dolgozó sminkeslány választott ki az akkor még elégé undorítan hormonális pattanásos hormonális bőrömre. Az az alapozó maga egy álom, értékelem azt is a Krémmánia oldalán, viszont már-már túl jó a fedése hétköznapok során és mivel azóta nagyon szépen rendbetettem a bőröm, valami könnyűbbre vágytam. Kaptam egy tesztert ebből a termékből, több alkalommal hordtam: egésznapos vásárlós illetve átbulizott éjszaka után is, és meg kell hogy mondjam nagyon szépen egységesíti a bőröm, second skin de NAGYON maximum közepes fedéssel, inkább BB-hez hasonlítanám az előttem szólókhoz hasonlóan. Plusz pont hogy SPF van benne, nyáron ez mindenképp előny. Természetesen vigyázni kell, mivel könnyű, hamar lejön ha az ember egésznap az arcát fogdossa, de egy sima krém is lejönne ebben az esetben szerintem. Azoknak ajánlom akiknek szép a bőrük, nincsenek kifejezett problémáik de szeretnének valami kis pluszt munkahelyre, suliba vagy a hétköznapokra. Update később.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

SweetCaroline

2019. október 25.

Nagyon szép enyhe fedésű alapozó, egyáltalán nem maszk szerű. Mivel építhető, ezért erősebb fedést is el lehet érni vele, ha szükséges (ellenben a Face & Body-val)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

harrystyles

2019. szeptember 2.

Az egyik legjobb alapozó, amit valaha használtam. Nincs túl erős fedése, de ez szerintem nem probléma. Sokkal természetesebb, mintha egy full coverage alapozó lenne a fejemen, és szerintem egy alapozónak pont ilyennek kell lennie. Korrektorral ki lehet javítgatni a bőrhibákat, szerintem nem szükséges erősebb fedés ettől az alapozótól. Kevés is elég belőle, könnyű eldolgozni. Annyira jó, hogy most, hogy akciós rendelek a tele üvegem mellé még kettőt😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

kalmareszter76

2019. május 12.

Pozitívumok: jó fedés, kellemes viselet (szinte alig érezni) , szép finish, 30-as fényvédő. Nekem az állaga és a pipettás kiszerelés is tetszik.
Negatívum: Nem mindegy milyen hidratálót teszünk alá. Tesztelési fázisban van, hogy vajon ez okoz e néha pattanást vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

szabogabee

2019. február 9.

Szeretem a Mac termékeit, de ez az alapozó nem vált be. Jól indul, mert szépen, egyenletesen el lehet oszlatni, de pár óra után kiemelte a száraz részeket az arcomon, pedig bőven aláhidratáltam. Egyedüli pozitívum a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

szblnk

2019. január 10.

Sajnos nekem nem ez a tökéletes alapozó, hamar kifényesedik, a fedése sem az igazi, és nem is tart addig ameddig szeretném, még fixálóspray-vel sem. Nekem több drogériás alapozó sokkal jobban bevált mint ez..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

dorottyatth

2018. október 23.

Nekem sajnos nem vált be, nagyon hamar kifényesedett a bőrőm, és foltos lett az alapozó. 1-2 órát tartott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

scorpionqueen

2018. szeptember 27.

Nagyon szeretem a könnyed, enyhe fedésű alapozókat, de már az üzletben is valami fura volt, amikor feltették, úgyhogy kértem mintát. Kaptam is egy hétre elegendő mennyiséget, milyen szerencse. Néhány napig próbálgattam, aztán eltettem szépen a száműzöttek fiókjába.
Annyira jól indulna pedig. Szinte vizes a textúrája, ennek megfelelően fel voltam azért készülve a gyenge pigmentációra, de a helyzet az, hogy ebből rengeteget kell feltenni, hogy tényleg egy nagyon kis enyhe fedése is legyen legalább. Többszörös mennyiséget, mint bármelyik másik alapozómból. Akkora mennyiségnél viszont már nem volt kényelmes a viselete. Az elsőre vizes textúra/érzet ellenére az arcomon nagyon rövid idő alatt kialakult egy "krém" érzet, mintha egy túl gazdag, nem a bőrtípusomnak megfelelő krémet tettem volna fel. Ami viszont nagyon fura volt, ahogy néhány óra múlva hogy kezdett viselkedni: megindult mindenfelé az arcomon. A telefonomra már előzőleg transzferálódott egy jókora területről, ott úgy nézett ki az arcom, mintha sminkeltávolítóval lehúztam volna. Aztán a homlokomon. Csupasz foltok lettek az arcomon, oda kellett húzgálgatnom máshonnan az ujjammal. Emiatt akár praktikus is lehetne a krémszerű viselkedése, mert így legalább lehet takargatni a foltokat. De nem, azért ne vicceljünk már. Délután 2 órára már kifejezetten csúnya volt. Kegyelem kettes, csak a szín miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Hales

2018. június 30.

Nem vagyok a teljes fedésű alapozók híve, főleg mivel a problémás bőrömmel nem nagyon jönnek ki. Ezt inkább egy bb krémhez tudnám hasonlítani, viszont a fedése építhető, szép, egységesen ragyogó arcképet lehet vele elérni, ráadásul még fényvédőt is tartalmaz. Hétköznapokra nekem tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

natulcien

2018. április 26.

Nyárra kerestem egy bobbi-brown-intensive-skin-serum-alapozo-spf40 alternatívát és ez a MAC termék is belekerült a merítésbe. Szeretem a pipettás kiszerelésű, könnyed alapozókat. Hozzáteszem, nincsenek bőrhibáim, és a természetes enyhe fedést részesítem előnyben, aminek csak a bőrkép egységesítése a célja. No ennek az elvárásnak ez a termék tökéletesen megfelel. Várnom kellett, mire a talált árnyalathoz, NC35 hozzábarnultam, de előtte is tudtam már használni holika-holika-waterdrop-tinted-foundation-nel világosítva az árnyalatot, magában viszont csak mostanában tesztelem. Tényleg nagyon folyékony alapozó, enyhe fedéssel, de a száraz bőrömnek nagyon tetszik. Szépen terül, könnyen el lehet dolgozni kézzel és nem lesz se foltos, se csíkos a végeredmény, mondjuk én nagyon keveset használok csak, épp egy borsónyit az egész arcomra. A finishe nagyon természetes, üde, és ragyogó, kiemelem megint az én száraz, fakó bőrömnek nagyon jól áll ez az élettel teli ragyogás. A hidratáló hatásáról nem tudok nyilatkozni, mivel rétegezve aláhidratálok minden alapozómnak, de a nap végéig hidratált marad az arcom, sehol egy száraz folt, vagy fakóság. Nyárra szerintem tökéletes lesz ez az alapozó, könnyed és természetes, tényleg olyan, mintha semmi nem lenne az arcomon, csak szebb az összkép, ráadásul jóval olcsóbb, mint a Bobbi Brown alapozók. Azok is nagy szerelmek, de ez a MAC termék jó kis alternatíva helyettesítésre. Nem tudom, hogy újraveszem-e mert szeretek kísérletezni alapozókkal, de ez kellemes meglepetés volt, mert alapvetően nem vagyok egy nagy MAC rajongó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium PCA, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Dimethicone, Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Palmitate, Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Methicone, Trimethylsiloxysilicate, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Lecithin, Laureth-7, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polysilicone-11, Methicone, Trimethylsiloxysilicate, Polymethylsilsesquioxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Laureth-7, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate

Felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag