MAC

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ultra-folyékony gél állagú alapozó, mely hidratál, kényelmes viselet és órákon át tökéletes fedést biztosít. Eltakarja a kisebb bőrhibákat és pórusokat és eltünteti a vékony ráncokat. A különleges csepegtetős adagolónak köszönhetően pedig egyszerű használni.

23 féle árnyalatban kapható

Water / Aqua Methyl Trimethicone szil Phenyl Trimethicone szil Silica Butyloctyl Salicylate Dimethicone eo I szil 1 0Neopentyl Glycol Diheptanoate eo C12-15 Alkyl Benzoate eo Butylene Glycol h 1 0Dimethicone Silylate Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Glycerin h 0 0Polysilicone-11 szil Citrullus Vulgaris (Watermelon) Fruit Extract Sodium Hyaluronate h 0 0Lecithin eo I eu Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract a Lens Esculenta (Lentil) Fruit Extract Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Litchi Chinensis Seed Extract Laminaria Saccharina Extract PEG-10 Dimethicone Tocopheryl Acetate a I v 0 0Methicone eo I szil Trimethylsiloxysilicate eo I szil Sodium PCA h 0 0Sodium Lactate h Thermus Thermophillus Ferment Triethyl Citrate a Laureth-7 ti I eu Silica Dimethyl Silylate eo Polymethylsilsesquioxane szil Magnesium Aluminum Silicate 0 0Xanthan Gum ti I eu Dimethicone PEG-10 / 15 Crosspolymer Sodium Chloride Dextrin Triethoxycaprylylsilane szil Disteardimonium Hectorite Caprylyl Glycol eo I h Hexylene Glycol ti I eu 1 1Polyglutamic Acid Zinc Stearate sz 0 0Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Potassium Sorbate ta Sodium Dehydroacetate ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Iron Oxides sz 0 0Octinoxate f 0 0Titanium Dioxide f 0 0Zinc Oxide f 1 0

2.990.- ÚJ! MAC Studio Waterweight Foundation SPF30
Ár: 2.990.- , Eladó: Quebeck
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta/foxpost

Tempete

2020. március 9.

Nem régen mentem be a Mac be, hogy alapozót válasszak. A stufio fix mellett ő tetszett még, illetve hallottam, hogy a sminkes lányok keverve is használják a kettőt, és nagyon szép az eredmény!
Mindkét alapozó felkerult az arcomra, végül a stúdió fix et vittem haza, a zsírosabb bőröm miatt, de ebből is kértem mintát, hogy meglassam, van e erre is szükség.
Nos amikor felkenem, akkor ott a wow hatás, DE... De nagyon ragadós érzés, szinte folyik le az arcomon.
A púder egy az egyben le dobja magáról, és az egész megáll az apró mikro szőrökön.
Mivel nekem zsíros borom van, nem akarom ezzel le húzni, de nagyon hamar atfenyesedik. Pedig Mac primer van nekem alatta.
Akinek zsíros bőre van, ne ezt vegye meg.
Egy két óra elteltével nagyon csúnyán megul a még nem is létező ráncokban, na ez nagyon nem tetszik. Szerencse, hogy csak mintát kértem belőle.
Nem. Tudom tényleg ez száraz bőrre jo lehet e mert eléggé száraz az eredmény egy két óra elteltével. Nekem nem vált be, pedig annyira jo lett volna a másikkal keverni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Akinek zsíros bőre van, ne ezt vegye meg.

Fruzsika941210

2020. március 4.

Mivel nem sűrűn használtam alapozot ezért nincs nagyon viszonyítási alapom .Fogalmam se volt a sminkekrol így az eladó lányra bíztam magam .A borom tiszta nagyon ritkan egy pattanás szóval nem volt szükségem és nem is akartam erős alapozot választani ritkan akarom használni ha megyek valahova nem akartam valami olyan eroset amitől esetleg problémás lesz a borom nem akartam maszk hatást így a lány ezt ajánlotta .Teljesen megvagyok vele elegedve szerintem akinek nincsen gondja a borevel bátran döntsön mellette ja és nem is éreztem ,hogy bármi lenne az arcom régen a drogerias alapozoktol mindig vakolat érzetem volt úgyhogy remelem jóban leszünk :) !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

ngsrr

2019. december 15.

Haaaat. Nem tudom eldonteni, szeretem-e. Pozitivum hogy ahoz kepest milyen konnyed, egesz jo fedese van, ellentetben a face and bodyval, de azert ez sem eri el a medium coveraget sem. Meg a BB krememnek is jobb a fedese ennel. Nalam persze ez pluszpont, megvannak a jol bevalt fullcoverage alapozoim de egyreszt nem kenem oket az egesz arcomra, szoval kell egy szep alap, ehez pedig tokjo ez a waterweight formula az amugy tag porusaimra, masreszt inkabb nyaron fogom jol kihasznalni, mert egyszeruen csoda a viselete, meg a hidratalo krememnel is konnyedebb, tenyleg mintha semmi nem lenne az arcomon, erzesre. A tartossaga viszont nem az igazi, pedig csak enyhen zsiros borom van, es hasznalok mattito kremeket (nem primert, az rontja nalam az alapozo osszkepet), de mar 1-2 ora elteltevel is elkezdett az orromon elmaszkalni, es hat az oke hogy nem transferproof de ahol megerintem (nem letorlom) kompletten eltunik az arcomrol, es rajta marad a kezemen. nyaron ezzel nem lesz gondom, akkor szeretem ha kicsit fenyesebbnek tunik az arcom, de telen kenyelmetlen, az egesz a salamon, sapkamon, es a kabatom gallerjan landol. Ar ertek aranyban erosen tularazott, 3-4000 ftnal tobbetnem er. Nagyon hasonlo az ordinary serum alapozojahoz. A felvitelnel a blendert el lehet felejteni, sajnos csak ecsettel mukodik, a blender ugy elnyeli (nedvesen is) hogy a fel tubus kell hogy maradjon valami.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

fleonora

2019. december 5.

Douglasben vettem Black Friday akció keretein belül. Előtte a Prolongwear alapozót használtam amit az ott dolgozó sminkeslány választott ki az akkor még elégé undorítan hormonális pattanásos hormonális bőrömre. Az az alapozó maga egy álom, értékelem azt is a Krémmánia oldalán, viszont már-már túl jó a fedése hétköznapok során és mivel azóta nagyon szépen rendbetettem a bőröm, valami könnyűbbre vágytam. Kaptam egy tesztert ebből a termékből, több alkalommal hordtam: egésznapos vásárlós illetve átbulizott éjszaka után is, és meg kell hogy mondjam nagyon szépen egységesíti a bőröm, second skin de NAGYON maximum közepes fedéssel, inkább BB-hez hasonlítanám az előttem szólókhoz hasonlóan. Plusz pont hogy SPF van benne, nyáron ez mindenképp előny. Természetesen vigyázni kell, mivel könnyű, hamar lejön ha az ember egésznap az arcát fogdossa, de egy sima krém is lejönne ebben az esetben szerintem. Azoknak ajánlom akiknek szép a bőrük, nincsenek kifejezett problémáik de szeretnének valami kis pluszt munkahelyre, suliba vagy a hétköznapokra. Update később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

SweetCaroline

2019. október 25.

Nagyon szép enyhe fedésű alapozó, egyáltalán nem maszk szerű. Mivel építhető, ezért erősebb fedést is el lehet érni vele, ha szükséges (ellenben a Face & Body-val)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

harrystyles

2019. szeptember 2.

Az egyik legjobb alapozó, amit valaha használtam. Nincs túl erős fedése, de ez szerintem nem probléma. Sokkal természetesebb, mintha egy full coverage alapozó lenne a fejemen, és szerintem egy alapozónak pont ilyennek kell lennie. Korrektorral ki lehet javítgatni a bőrhibákat, szerintem nem szükséges erősebb fedés ettől az alapozótól. Kevés is elég belőle, könnyű eldolgozni. Annyira jó, hogy most, hogy akciós rendelek a tele üvegem mellé még kettőt😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

kalmareszter76

2019. május 12.

Pozitívumok: jó fedés, kellemes viselet (szinte alig érezni) , szép finish, 30-as fényvédő. Nekem az állaga és a pipettás kiszerelés is tetszik.
Negatívum: Nem mindegy milyen hidratálót teszünk alá. Tesztelési fázisban van, hogy vajon ez okoz e néha pattanást vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

szabogabee

2019. február 9.

Szeretem a Mac termékeit, de ez az alapozó nem vált be. Jól indul, mert szépen, egyenletesen el lehet oszlatni, de pár óra után kiemelte a száraz részeket az arcomon, pedig bőven aláhidratáltam. Egyedüli pozitívum a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

szblnk

2019. január 10.

Sajnos nekem nem ez a tökéletes alapozó, hamar kifényesedik, a fedése sem az igazi, és nem is tart addig ameddig szeretném, még fixálóspray-vel sem. Nekem több drogériás alapozó sokkal jobban bevált mint ez..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

dorottyatth

2018. október 23.

Nekem sajnos nem vált be, nagyon hamar kifényesedett a bőrőm, és foltos lett az alapozó. 1-2 órát tartott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium PCA, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Dimethicone, Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Palmitate, Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Methicone, Trimethylsiloxysilicate, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Lecithin, Laureth-7, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polysilicone-11, Methicone, Trimethylsiloxysilicate, Polymethylsilsesquioxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Laureth-7, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Részletesebb információ a smartskincare-en.