MAC

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: Milendoria, Módosítva: 2016. május 16.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

12 féle árnyalatban kapható rúzsceruza, matt és tökéletes finishel. Hegyező nem szükséges.

Bridddzs

2017. november 24.

Gyönyörű tűzpiros árnyalat tulajdonosa vagyok. Egy vásárlásom mellé kaptam ajándékba. Gyönyörű szín, könnyen használható, tartós, nagyon dögös, ami ráadásul jól is áll. Teljesen elégedett vagyok vele. Tartósságát tekintve iszonyatosan jó. Felkenés után kissé mintha mászkálna, de miután "megszárad" nem mozdul el és nagyon sokáig a helyén van, evés ivás ellenére is. Fokozatosan kopik, nem feltűnően. Lehet, hogy beszerzek másik színben is, mert tényleg nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

dorcsiga

2017. augusztus 5.

Rúzs mellé kaptam ajándékba, de imádom! Fantasztikusan tartós, isteni színe/illata van és az állaga is fantasztikus :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

HanXi

2017. augusztus 4.

Just my type színben kaptam a terméket, ajandekba (international lipstick day akció keretében, egy rúzs mellé ingyen adtak egy másikat). A színbe nem volt beleszolasom, és magamnak sosem mertem volna ilyen élénk rózsaszínt venni. De mesés, csodás, életre kel tőle a nyári, napbarnitott bőröm, imádom. Könnyű felvinni is, pontosan lehet vele a kontúrt megrajzolni. Kicsit szárít, a poháron hagy némi nyomot, de nem vészes. Az élénk szín miatt azért figyelni kellett, azért tud maszatolni, ha véletlenül hozzá ér valam (bár egyáltalán nem olyan vészes, mint pl a catrice olcsóbb rúzsa, ami szinte nem is igényel fizikai kontaktust ahhoz, hogy mindent osszekenjen körülöttem :-)). Egy szó mint száz, jól tartotta magát napközben, de egy (tobbfogasos) vacsora végére teljesen lejott az ajkaimról, csak a szélén maradt meg az élénk rózsaszín kontúr, elég viccesen néztem ki. Emiatt csak 4 csillag, de imádom, igazi nyári love story!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

rekki

2017. június 5.

Tease me KATASZTRÓFA, nagyjából ilyennek képzelek el egy 7 éve a polcon álló, kínaiban vásárolt rúzst… viszont a just my type gyönyörű és tartós, nem is értem hogy lehet ekkora a különbség. A felvitele egyébként könnyű, szépen meg lehet vele rajzolni a száj vonalát, és plusz pont, hogy egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

deezsina

2017. május 23.

Én a Just add romance színnel próbálkozom, telt, komoly piros/vörös árnyalat. A ceruza formátummal óvatosan kell bánni, de a kopása pont olyan, hogy mindig lesznek olyan részei amivel a kontúrozást lehet jobban megoldani, és olyan is amivel a szám nagyobb felületét színezem be, nekem ez eléggé tetszik.
Eléggé tartós is, de egy este alatt mondjuk 2-szer legalább érdemes frissíteni, mert iszogatás közben belülről tényleg elkezd kopni. Elmászni hálistennek nem szokott az eddigi tapasztalatok alapján, poháron mérsékelten hagy nyomot.
A finish valóban csodás, nem természetellenesen matt, annál sokkal finomabb kinézete lesz. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

shutterfly

2016. július 7.

A just my type-ra esett a választás, és hát egyértelműen just my type :D az első mac rúzsom, és határozottan nem az utolsó. Mindent kibír, és sehol sem hagy nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Pöti

2016. május 30.

Anything goes boldog gazdija vagyok... Ezt is a jótündéremtől kaptam, ez abszolút telitalálat, tényleg nagyon pötis, bár jót mosolyogtam, hogy erre a vörösre a MAC azt írja, hogy rosey fuchsia.. Na, ez nem is rózsás és nem is fukszia. Ez egy csodaszép piros rúzs. Hegyezni nem kell, lassan fogy, pedig többször is használtam már. Nem szárít, gyönyörű a finishe.. Amúgy nem vagyok már odáig a rúzscerkákért, a Chubby lázam is alább hagyott, inkább a rendes rúzsformátumot szeretem, de ez egy jól sikerült darab.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Milendoria

2016. május 16.

A démoni Velvet Teen boldog tulajdonosa vagyok. Elképesztően dög, nagyon szeretem, és az érzete egészen különleges; tényleg ilyen 'velvet' a finise, semmihez nem tudnám hasonlítani. Ez az árnyalat kifejezetten kényes, sajnos pár óra után belelül a ráncokba, noha én csak magában használtam, és elvileg ezek rúzs-kiegészítő színek, tehát folytatni fogom a kísérletezést úgy, hogy használok majd mást alá. A felvitele kifejezetten könnyű, szerintem nagyon jó a ceruza kialakítása, a kupak jól záródik, praktikus, táskába dobható (nem kell hegyezni, tehát még az is meg van oldva.) Kényelmes viselet, de 3-4 óra után érdemes felfrissíteni. Minimálisan szárít, de majd updatelek ha próbáltam rúzsokkal, lehet hogy úgy lesz a tuti. Így önmagában egyenletesen felvihető, de hamar kopik az ajak belső részein. Mindenképpen hidratált ajkakra érdemes felvinni!
A kényelmetlenségei ellenére is imádom, még küzdök hogy ki tudjam hozni a legjobb eredményt belőle, de ez a dögös mesés szín kb mindenért kárpótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.